Skocz do zawartości
lazym

Jak zamontować tempomat.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jeszcze raz.bylem dzis w serwisie VW (w anglii) i pytalem jakie sa koszta tempomatu.a wiec odpowiedz mnie zdziwila ale nie co do kosztow (okolo 70 pound) ale co do manetki poniewaz koles powiedzial ze to jest tylko manetka(bez wiazki) podpinamy zlaczke i tylko aktywacja Vagiem.i ma dzialac. co wy na to ??????

 

A my na to, że koleś jest chyba nowy w tej pracy. Sam dokładałem u siebie tempomat i uwierz mi, że sama wymiana manetki nie wystarczy. Fabrycznie nie ma wiązki od tematu, trzeba ją sobie samemu podłączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał zeus1982 Zobacz post

Witam jeszcze raz.bylem dzis w serwisie VW (w anglii) i pytalem jakie sa koszta tempomatu.a wiec odpowiedz mnie zdziwila ale nie co do kosztow (okolo 70 pound) ale co do manetki poniewaz koles powiedzial ze to jest tylko manetka(bez wiazki) podpinamy zlaczke i tylko aktywacja Vagiem.i ma dzialac. co wy na to ??????

A my na to, że koleś jest chyba nowy w tej pracy. Sam dokładałem u siebie tempomat i uwierz mi, że sama wymiana manetki nie wystarczy. Fabrycznie nie ma wiązki od tematu, trzeba ją sobie samemu podłączyć.

 

ok to moze za jakis tydzien pojade tam i zamowie sobie to ich "cudo" i poprosze o montaz :) i zobaczymy co mi powiedza :) o Efektach napisze za jakis tydzien :) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok to moze za jakis tydzien pojade tam i zamowie sobie to ich "cudo" i poprosze o montaz i zobaczymy co mi powiedza o Efektach napisze za jakis tydzien pozdrawiam

 

Kolego, nie zdziw się tylko jak będziesz później musiał dodatkowo zapłacić za wiązkę i koszty wzrosną tyle że lepiej nie pytaj, będziesz miał po dziurki w nosie tego tempomatu. Jeżeli wcześniej w Twoim autku nie było tempomatu, to wiązka będzie potrzebna:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja wiem i rozumiem i cudu nie oczekuje.chodzi mi tylko o fakt ze cudotworcow w serwisie mamy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pisze by sie upewnic...

Manetka "new style" do Paska jak w opisie to numer katalogowy 1J0 953 513 a ta od wycieraczek to 4B0 953 503 H?

Pozdrawiam

Edytowane przez Lestat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy do mojego paska (jak w opisie) też da się dołożyć tempomat ?

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam jeszcze raz.bylem dzis w serwisie VW (w anglii) i pytalem jakie sa koszta tempomatu.a wiec odpowiedz mnie zdziwila ale nie co do kosztow (okolo 70 pound) ale co do manetki poniewaz koles powiedzial ze to jest tylko manetka(bez wiazki) podpinamy zlaczke i tylko aktywacja Vagiem.i ma dzialac. co wy na to ??????

okolo 65 fuli ze wszystkim + instukcjia ale pytaj o cruise control KIT dojedzie do Ciebie ladnie w pudelku ze wszystkim co potrzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem wszystko według wcześniejszego opisu i tempomat działa bez problemów, koszt mojego tempomatu (manetki i kabla obd2) to 12 funtów dzieki za pomocne wskazówki

Edytowane przez pikf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o Efektach napisze za jakis tydzien pozdrawiam

 

I jak tam zalozyles????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chcialbym zapytac czy manetka z tempomatem od B5FL podejdzie do modelu B5?

pozdraiwam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak podpasuje, tylko trzeba będzie odpowiednio podłączyć PIN'y. Nie wiem jeszcze jak z montażem, czy wszystko idealnie pasuje do 3B, ale raczej powinno być oki :)

Ja sobie zakupiłem manetkę z 3B jest tańsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy pod wzgledem funkcjonalnym roznia sie czyms te manetki new style i old style czy tylko wygladem?

tanio znalazlem http://www.skodexim.pl/index.php?products=product&prod_id=1045

tylko sie zastanawiam czy to oryginal?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość cycu.stargard
czesc poszukaj na ebayu kiedys znalazlem oferte z londynu za 140 funtow w londynie zakladali w 3 godziny (angielska nazwa cruise control)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , udało mi się zdobyć manetkę tempomatu :) z wiązką kabli lecz nie cala :644:

 

 

c794b1f10748d2f1.jpg

 

I tu pojawia się problem :(

Po przeczytaniu wszystkich wypowiedzi do szlem do wniosku ze mam inne kolory kabli i chyba mam ich za mało :eek:

Kabelków jest 6

niebieski

czerwono-żółty

biały

czarno-niebieski

czarno-żółty

czarno-żółty

 

I teraz nie mam pojęcia jak to podłączyć :636:

Zamówił bym wiązkę w serwisie ale jest to ostateczność ponieważ jak to zamówię to będę czekał na to 2 miesiące (tyle trwa realizacja zamówienia umie na wyspie )

 

Wiec chciał bym to podpiąć na tej co mam ...

I moja prośba mógłby ktoś podać mi kolory jakie występują u was w kostce idącej od manetki do reszty podpięć.

Albo jak to podpiąć na istniejących kablach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
do szlem

rany boskie jescze takiego czegos nie widzialem !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego KLEMA6 masz zamiar tempomat zamontować w aucie z opisu czyli ADR? Jak dobrze pamiętam to gaz jest na lince. Chyba że były wersje z elektronicznym gazem.

Co do tej kostki którą posiadasz to kabli powinno tyle być.

Tylko dwa kolory się nie zgadzają. Ale dla pewności sprawdź jak kabel idzie do jakiego pinu w kostce.

Jak powinno być znajdziesz w poście 3 tego wątku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

darekj61

 

Mój ADR ma elektroniczną przepustnice i elektroniczny gaz , Dzięki za pomoc ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam paska z (old style) włącznikiem.. niestety ale nie działa... nie mogę się doczytać gdzie i który to bezpiecznik od tempomatu.:638:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, czy wiązeczka o numerze 1J0 971 425 A bedzie pasować do 2000 rok Passatciora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności