Skocz do zawartości
lazym

Jak zamontować tempomat.

Rekomendowane odpowiedzi

witam moje pytanie jest takie posiadam passata b5 97 rok 2,8 ALG manual czy jest mozliwosc zamontowania tempomatu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze jest możliwość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zawsze jest możliwość

ale czy cos dodatkowo musze wstawiac czy tylko manetke i wiazke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dużo trzeba dołożyć bo prawdopodobnie masz gaz na linkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomoże ktoś w montażu tempomatu, okolice Rybnika, za opłatą oczywiście za pomoc :) Proszę o kontakt na [email protected]

lub tel. 508 562 061

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, trochę nie chce mi się przeglądać 900 postów w szukaniu odpowiedzi na moje pytanie, a z dwóch ostatnich stron wynika, że ludki pytają o każdą pierdołę.

 

Więc moje pytanie jest takie:

 

Jak mogę sprawdzić, czy wystarczy mi tylko kupić manetkę i tempomat zadziała, czy przypadkiem jest potrzebna jeszcze wiązka, albo inne ustrojstwo dodatkowo. I jeszcze jedno pytanko, czy nie będzie różnicy w manetkach między old style a new style, tzn czy mogę założyć sobie taką i taką, czy szukać tylko konkretnej.

 

auto to b5fl 2004 1.9 - 131 skrzynia 6, kodu silnika nie pamiętam

 

Edit:

 

czy ta kostka wystająca z tego przełącznika, to jest od tempomatu??? czy od wycieraczek, czy to jest wspólna i jak bym taki zestaw kupił, to musiał bym też całość zmienić.

http://img16.allegroimg.pl/photos/oryginal/33/39/42/83/3339428395

Edytowane przez Zyndram
dodatkowe pytanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i jak bym taki zestaw kupił, to musiał bym też całość zmienić.

http://img16.allegroimg.pl/photos/or.../83/3339428395

To jest wszystko co ci potrzeba.Plus kabel kkl do zakodowania.

 

---------- Dodano o 09:26 ---------- Poprzednia wiadomość o 09:24 ----------

 

czy ta kostka wystająca z tego przełącznika, to jest od tempomatu???

Tak.

 

---------- Dodano o 09:28 ---------- Poprzednia wiadomość o 09:26 ----------

 

czy nie będzie różnicy w manetkach między old style a new style, tzn czy mogę założyć sobie taką i taką,

Tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zyndram nie musisz kupowac obu manetek. jesli chcesz miec tempomat, to kupujesz tylko tą od kierunkowskazów z funkcją tempomatu. Manetka kierunków i wycieraczek są rozłączne i nie potrzeba kupować obu stron.

Jesli szukasz czegos dobrego i wiazki jak oryginal z wtyczkami i pinami to polecam to:

http://tablica.pl/oferta/manetka-wiazka-tempomatu-vw-passat-b5-b5fl-audi-a6-c5-skoda-superb-i-CID5-ID2LQCH.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie za odpowiedz.

 

Mariusz wiem że nie muszę kupować kompletu, ale w tej aukcji akurat ma koleś już ta nową manetkę, a cała reszta tańsza jest z tym jednym głównym guzikiem, który ty pokazałeś w aukcji. No i tak wiem już że i ta i ta zadziała, ale jakoś tamta podoba mi się bardziej :)

 

W takim razie zostaje poszukać mi wiązki do podłączenia, albo w jakieś ASO uderzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam caly zestaw ale preston troszke daleko ale dzieki za checi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super juz zamontowane razem z kumplem dalismy rade heheh nie bylo latwo ale poszlo dodam jeszcze ze caly zestaw kupilwm w volkswagenie 75 funtow wiazka z manetka po podlaczeniu wszystkiego byl potrzebny WAG ale 3 h please nie za pierwszym razem pozdro:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tempomat podlaczony sprawdzony dziala jak powinnien ale ESP mi sie pali jak tylko rusze kierownica ma ktos jakies pomysly please

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tempomat podlaczony sprawdzony dziala jak powinnien ale ESP mi sie pali jak tylko rusze kierownica ma ktos jakies pomysly please

Taśmy czujnika kąta skrętu nie przestawiłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tak przetawilem o 1 obrot w prawa juz naprawione wszysto smiga jak nalezy super opis dzieki chlopaki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

To jest manetka do tempomatu ktora dziala tylko z kierownica multifunkcyjna. a nie jest to w ofercie napisane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie Czego potrzebuje do montażu tempomatu w adr z linka na przepustnicy jest to możliwe ? ;) z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dokladnie tak przetawilem o 1 obrot w prawa juz naprawione wszysto smiga jak nalezy super opis dzieki chlopaki:)

 

 

To jak tak Ci dobrze poszło kolego to może mi byś kiedyś pomógł bo często bywam w B-ham ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie znalazłem coś takiego na allegro podejdzie pod b5 przed liftowe?

 

http://allegro.pl/manetka-tempomat-wiazka-vw-passat-b5-golf-iv-bora-i3353702266.html

 

a kolejne pytanie jak jest z montażem kiery z multifunkcją, idzie dokupić wiązki czy trzeba samemu męczyć, i czy multikierownica jest jakoś zależna od manetki tempomatu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie znalazłem coś takiego na allegro podejdzie pod b5 przed liftowe?

 

http://allegro.pl/manetka-tempomat-w...353702266.html

jak widać na aukcji to pasuje a po za tym to jest chłopak z forum Michal-LKR

 

a kolejne pytanie jak jest z montażem kiery z multifunkcją, idzie dokupić wiązki czy trzeba samemu męczyć, i czy multikierownica jest jakoś zależna od manetki tempomatu?
tutaj masz foto poradę jak zamontować multkierę i tam poszukaj http://forum.vw-passat.pl/threads/104820-Montaz-kierownicy-multifunkcyjnej-passat-3BG-fotoporada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności