Skocz do zawartości
kazio

Naprawa schowka, ukryty uchwyt na monety

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy a czy schowek w 3B i 3BG jest taki sam czy inny?? głównie chodzi mi o drzwiczki właśnie bo mam możliwość kupić z 3 BG z angola i bym sobie przełożył wnętrzności do siebie

 

Etka pokazuje że to ten sam numer, więc powinno pasować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koledzy a czy schowek w 3B i 3BG jest taki sam czy inny?? głównie chodzi mi o drzwiczki właśnie bo mam możliwość kupić z 3 BG z angola i bym sobie przełożył wnętrzności do siebie

Jest to samo, jednak jak z Angola to uważaj żeby Ci podeszło co trzeba.

Same wnętrzności (mechanizm otwierania poprzez klamkę) jest to samo, jednak klapka z Anglika już Ci nie podejdzie - jedynie sam środek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jedynie sam środek
właśnie na bebechach i klamce mi zależy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł rozwizania problemu z urwanym zamkiem "baciano" jest idealny, dzięki wielkie za niego. Ja oczywiscie roszeczke go zmodyfikowałem tzn zamiast drutu uzyłem gwoxdzia o podobnej średnicy, wytrasowałem jak należy i pasuje jak ulał eheh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem dzisiaj klameczke od schowka metoda bacaino !!! naprawde 5 minut roboty i koszt 2zł za szpryche od roweru, bardzo prosty sposób ale jak pomysłowy, klamka lepiej chodzi niz oryginall, dzieki i polecam ta metode bez rozbierania schowka;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy mam problem ze schowkiem (ale, nie z mechanizmem klamki ani zamykania), każdy kto go demontował zauważył pewnie, że jest on przykręcany do reszty śrubami chyba trox, ale mniejsza z tym, nie wiem jak to się stało, ale mam otwory w schowku przez które przechodzi śruba powyłamywane. Schowek jest w dobrym stanie, tylko opada, bo ledwo się trzymie. Nawet nie próbuję dawać tam nic cięższego bo boję się, że te zaczepy do reszty się zerwą. Macie na to jakiś paten? Próbowałem wzmocnić poxipolem, ale to nic nie dał, efekt krótkotrwały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepne się pod temat. Muszę tak samo naprawić klamkę w schowku, lecz podczas przewiercania otworu w klamce na wylot natykam się na obudowe zamka, jeżeli dobrze mi się wydaje to jak przewierce tak jak kolega Bacaino poleca zamek nie będzie działał, czy może się myle. Po prostu nie ma siły przewiercić się na wylot w miejscach fabrycznych bolców tak aby nie trafić wiertłem na wkładke od zamka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bacaino fajna porada,będę miał chwilę to zabieram się za naprawę.W prawdzie u mnie jeden zawias jest pęknięty,ale myślę,że i tak powinno trzymać.

Udało się,super porada.

Edytowane przez c-k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 minut roboty sposobem bacaino i gotowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich właścicieli Passatów,

Pierwszy raz zabieram głos na tym forum, do tej pory tylko czytałem. Powiedzcie mi proszę jak zdemontować klamkę schowka bez jego zdejmowania? Nikt o tym nie mówi, a ja chyba jakiś lewy jestem, bo wszyscy mówią że patent bacaino jest prosty i skuteczny, a ja nawet nie wiem jak się zabrać do zdjęcia klamki?

 

Pozdrawiam

Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o re up zdjęć akurat mam schowek do zrobienia klamka mi wypadła ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem temat inny gdzie są aktualne zdjęcia.

20150501_140624.jpg

20150501_140628.jpg

20150501_140651.jpg

20150501_140659.jpg

20150501_140706.jpg

Edytowane przez Slimak
Znalazłem temat inny gdzie są aktualne zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie sprawdziło się, nie jestem w stanie tego zrobić - jakieś sposoby ? Podpowiedzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem kilka razy otwierałem zamek bez klamki

i teraz jeden bolec trzyma i nie można otworzyć schowka

jak go otworzyć/zdemontować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności