Skocz do zawartości
kazio

Instrukcja wymiany żaróweczki w porętłach nawiewu

Rekomendowane odpowiedzi

Na końcu instrukcji jest napisane

Nie wiem skąd te wątpliwości. Kazio jako moderator wrzucił do warsztatu. Zresztą spójrzcie na resztę wrzuconych przez Kazia instrukcji i nie będziecie mieli wątpliwości kto jest autorem poszczególnych artykułów.

Broń boże, nie zarzucam tu Kaziowi niczego, ale czy nie można było tego podpiąć tego użytkownika który co spłodził :P ? Sam widzisz, że ludziska maja problem (czytaj wyżej ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sam widzisz, że ludziska maja problem (czytaj wyżej )

Czytałem, a to trzeba do Kazia. Wiem że można inaczej to przerzucić do warsztatu nie obcinając avatara autora (tak artmin wrzucił moją instrukcję rozebrania boczka drzwi. A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glizda,

 

Sorki, mój błąd - w związku z powyższym przyznaję "Pomógł" również Tobie i jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI!

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jeden sposob.

Jak ktos nie moze sobie porwadzic z peseta (potrafi sie zaroweczka wyslizgiwac) lub niema takiej przy sobie mozna wyciagnac zaroweczke za pomoca rurki do picia (takie jak daja w pubach do piwa) podklejonej super glue. Zaroweczka przykleja sie do rurki i wyciagamy a cala sila. Niema wtedy sznasy na zbicie zaroweczki ktore mocno utrunia jej wyjecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj właśnie zrobiłem u siebie podświetlenie. Zrobiłem wszystko jak instrukcja kolegi działa wielkie dzieki jak wstawić, że to bardzo pomocny link.

Ps. jak nie idzie wyciągnać ręcznie pokrętła można to zrobić za pomoca kombinerek ale pokrętło trzeba złapać przez coś miękkiego aby go nie podrapać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja próbuje za pomocą i ręki i kombinerek...i nic. Jak siedzi tak siedzi;/ Za cholere nie moge wyciągnąć tego środkowego pokrętła, wyślizguje sie:( ****ppp i jaka tam jest żaróweczka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robertsz1986

ta żarówka odpowiada za wszystkie pokrętła czy tylko środek? bo u mnie nic nie świeci. dodam tylko że mam zielone podświetlanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ta żarówka odpowiada za wszystkie pokrętła czy tylko środek? bo u mnie nic nie świeci. dodam tylko że mam zielone podświetlanie

Za wszystkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ta żarówka odpowiada za wszystkie pokrętła czy tylko środek?

 

odpowiada za to wszystko co jest zaznaczone żółtym prostokątem na pierwszej fotce

 

dodam tylko że mam zielone podświetlanie

 

kolor podświetlenia tutaj nie odgrywa żadnej roli (oprócz wizualnej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu należy sie wielki szacun za bardzo żetelnie wykonana prace.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za instrukcje! :) Jutro sprobuje wymienic u siebie. A jesli pojde do skelpu motoryzacyjnego to jaka zaroweczke mam kupic?

Mam powiedziec: żaróweczka NO177512??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam powiedziec: żaróweczka NO177512??

Masz powiedzieć: Żarówka całoszklana 1,2W :D I zapłacić 70gr :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świetna robota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mic_24

Faktycznie ciężko ją wyjąć. Zajęło mi to 5 min. Bańka szklana jest dość mocna i udało się bez oklejania pęsety. Jeśli chodzi o fotki instruktażowe to pierwsza klasa. Wielkie dzięki.

Samą żaróweczkę kupiłem na stacji BP - więc może tam popytajcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zrobiono to bardzo fachowo,bardzo mi te zdjęcia pomogły harnas

Narobiłem się-rozebrałem przełączniki,zdemontowałem radio a i tak nie dałem rady[nerwy].

Okazało sie że to takie proste.

Dzięki za pomoc,i wspaniałą podpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniałem tą żaróweczke u siebie używając małego plastikowego kołka rozporowego

- miałem kilka rozmiarów kołeczków , jeden przypasował , wcisnołem go na nią i była już moja, polecam ten sposób bo pęsetą to jednak można zgnieść i wtedy jest dopiero problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie pisałem na forum bo wiele rzeczy jest to bardzo dobrze wyjaśnione, ale to mnie zmusza do zapytanie sie Was ustawiam pokrętło nawiewu na 2 i próbuje wyciągnąć energicznie, lecz z wyczuciem i nic z tego moge sie zaprzeć nogami ale i tak nie wyciagne tej żaróweczki :( może kto wie jaka może byc tego przyczyna ?

 

pozdrawiam baluu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomoże ktoś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proste. Wyjmij panel nawiewów, rozkręć (kilka śrubeczek) i sprawdź czy nie jest przylutowana, może ktoś już przy niej modził i dlatego nie możesz wyjąć. Szklana kula nie wie co jest z twoją żarówką :fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności