Skocz do zawartości
passat variant

[B5] Listwa na zderzak przedni z wersji japońskiej

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega Remik83 z forum ma taką listwę na sprzedanie więc można do niego napisać;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeże temat,byłem dziś w aso,listwa na przód do lakierowania 430zł nie posiadaja czarnej,wie ktoś gdzie mozna kupić sama listwe zderzaka?na alledrogo same zestawy usa z kierunkami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ogólne ciężki temat. Mało spotykana na rynku wtórnym, dlatego zostaje jedynie aso albo właśnie to allegro. Jak nie chcesz kierunków to ja je mogę od ciebie odkupić jak już je zakupisz :D na http://www.getem.pl ta listwa jest po 340.31zł ale doliczając przesyłkę wyjdzie coś koło 400zł może trochę mniej bo to liczą jako gabaryty. Jak ja ją z stamtąd brałem kosztowała dużo mniej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie czytałem w temacie ze w 2009 było duzo taniej niż teraz :hmm musze przemyśleć sprawe,wstrzymam sie do wiosny bo w zime jeszcze gdzieś przypierdziele i bedzie po listwie :lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz zrobić domowym sposobem łącząc stare listwy z listwą tylną od sedana :) Albo przeglądać allegro i inne strony i być może ci się trafi :D poza tym ja ją kupiłem w tamtym roku i było coś około 300 zł chyba moze nie całe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślałem nad spawaniem ale co ori to ori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można zespawać a jak trafi się ori to zmienić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zawsze można zespawać a jak trafi się ori to zmienić ;)

 

I potraktować lakierem strukturalnym do plastiku ?

Ma to sens :fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:hmm Mądrze gadacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się wie :D Jak dobrze zrobisz to może zaoszczędzisz bo nie będziesz potrzebował zmieniać :D Z tego co wiem to np kolega Pilicz ma chyba taką listwę robioną przez siebie i psikniętą strukturą więc możesz podpatrzeć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co powiedzie na gładki przód w 3B, nie spotkałem takiego czegoś jeszcze a byłbym ciekaw jak to sobie wygląda. :mniam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co powiedzie na gładki przód w 3B, nie spotkałem takiego czegoś jeszcze a byłbym ciekaw jak to sobie wygląda. :mniam

 

:wmordeFlordo pisałem już Tobie że znjdziesz gladkie zderzaki na forum w "moj passat" ale szukać sie nie chce co? :nono

http://forum.vw-passat.pl/threads/138182-sTi-blue-by-LYsy-dkt tu kolega Łysy ma ta zrobione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mordoo dzieki wielkie lecz szukając pod hasłem przykładowo gładki przód 3b czy tam jakoś wyskakiwał tylko ten liftingowy.. wszystkich tematów od a do z nie ma czasu oglądać siedam wieczorem na chwile i tyle.. jeśli masz obczajone forum na cacy to gratulacje. Jeszcze raz dziękuję i dobranoc. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeśli masz obczajone forum na cacy to gratulacje
obczajone na cacy mam tylko to co mnie interesuje, ogarnięcie forum na cacy graniczy z niemożliwością :wmorde, a jak czegoś szukam to zawsze da się znaleźć ;-)

 

 

Jeszcze raz dziękuję
nie ma za co ;-)

 

gładki zderzak na Passacie B5 bardzo upodabnia go do Audi A4 moim zdaniem co nie znaczy że wygląda to źle ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gładki przód pod warunkiem że z całego auta zniknął listy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak wygląda sytuacja z listwami usa/japan? Na allegro dostępne są z kierunkami jak ktoś wcześniej zauważył. Czy dostępna jest gdzieś sama listwa? W piątek dzwoniłem do ASO w Elblągu, ale nikt nie raczył odebrać, dziś postaram się podjechać. A propos.. na allegro widziałem dostępną listwę usa z obrysami do BORY/GOLFIV. Nie zastanawiał się ktoś czy mogłaby pasować?( na pierwszy rzut oka wydaje się, że od passata jest bardziej zaokrąglona, a od bory/g4 prosta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego dostaniesz sama listwę w ASO cena około 400 zł ja tyle płaciłem rok temu od bory golfa nie podejdzie. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzisiaj byłem w ASO u mnie w Krośnie i listwa "japan" jest tylko dostępna z podkładem do malowania za ponad 400 zł :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za posty jeden pod drugim,ale udało mi się kupić listwę używaną na Allegro za 70 zł.Troszkę ją odświerzę i będę zakładał.Naszło mnie też by założyć z przodu trochę mniejszą tablicę rejestracyjną,taką kwadratową.Poszedłem do Wydz. komunikacji i owszem mogę sobie jedną tablicę wymienić na "kwadrat" /powiedziałem,że trochę podniszczona/ za 53 zł.Cena OK,swoją bym zdawał dopiero jak przyjdzie wtórnik,więc autem można jeździć,ale jest jeden problem - ta niby "kwadratowa" tablica do "amerykanów" jest wielkości kartki papieru A4 !!!!!!!!!!!!!!!!

Chyba więc odpuszczę i zamontuję to co mam tylko pytanie - czy zaraz pod listwą przykręcić do zderzaka,czy kombinować coś z mocowaniem do kratki na dole zderzaka ????

Podpowiedzcie Koledzy trochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności