Skocz do zawartości
dragoks

On/Off na manetce kierunkowskazów

Rekomendowane odpowiedzi

Do czego konkretnie służy przełącznik ON OFF na manetce kierunkowskazów zaznaczam fakt ze tempomatu nie mam w aucie a w czołowej czesci tej manetki mam jakis przełącznik własnie ON OFF:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do czego konkretnie służy przełącznik ON OFF na manetce kierunkowskazów zaznaczam fakt ze tempomatu nie mam w aucie a w czołowej czesci tej manetki mam jakis przełącznik własnie ON OFF:)

tempomat -> kieronica mulifunkcyjna:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pewnie masz samą manetkę pod tempomat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko w tym problem ze z boku nie mam tych przycisków od zwiekszania i zmniejszania predkosci z czołowej strony tylko jest ON OFF i koniec

 

czyli moze byc opcja ze przełaczenie tempomatu na kiero multi i sterowanie tempomatem z kierownicy multi ?

 

tylko ze nie mam kiero multifunkcyjnej a manetka dokładnie taka jak na tej aukcji :

http://allegro.pl/item486754108_manetka_przelacznik_zespolony_vw_bora_04r.html

Edytowane przez dragoks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a na kierownicy nie masz? res+ set-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie kierownice mam skorzana trójramienna ze niby ta usportowiona co VW zakładał

 

taka :http://allegro.pl/item490766179_vw_bora_golf_iv_passat_poduszka_tasma_kierownica.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to albo manetke ktos zmienial albo kierownice zajumal a jak przelaczysz na :on: zaswieca sie kontrolka na liczniku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to albo manetke ktos zmienial albo kierownice zajumal a jak przelaczysz na :on: zaswieca sie kontrolka na liczniku :)

 

Dokładnie coś było kombinowane, ta manetka występuje w połączeniu z multifunkcyjną kierownicą.

Jeśli masz zamontowany tempomat to po przełączeniu na ON powinna się zapalić kontrolka na liczniku, a fizycznie możesz to sprawdzić odkręcając górną osłonę przy kierownicy, będzie widać czy jest wtyczka od tempomatu czy niema.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Scarface

Dokładnie ja mam taką manetkę i po przełączeniu na on zapala się kontrolka na zegarach,kierownica multifunkcyjna(sterowanie radiem tempomatem ..)jak po przełączeniu nic nie działa to faktycznie albo gośc wymieniał kierownicę albo manetkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kotrolka na desce po przełaczeniu na ON nie zapala sie wiec byc moze manetka była wymieniana. nic trudno dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od kiedy to w 2001r. montowano kierownice multi?? ;)

...więc ktoś pewnie znalazł taniej manetke do wersji z tempomatem i takową zakupił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
od kiedy to w 2001r. montowano kierownice multi?? ;)

...więc ktoś pewnie znalazł taniej manetke do wersji z tempomatem i takową zakupił.

Znajomy ma 3B rocznik 2000 i multi kiera jest razem z tempomatem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...tylko nadal nie wiem jak to jest fizycznie wykonalne po za własnoręcznym dołożeniem tego gadżetu.

 

w 2000r. była kierownica czteroramienna zwykła i trójramienna-to wszystko!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
od kiedy to w 2001r. montowano kierownice multi?? ;)

...więc ktoś pewnie znalazł taniej manetke do wersji z tempomatem i takową zakupił.

ja mam passka z grudnia 2001 i takowa kierownice multi.tak ze odpowiedź na teoje pytanie jest prosta;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...tylko nadal nie wiem jak to jest fizycznie wykonalne po za własnoręcznym dołożeniem tego gadżetu.

 

w 2000r. była kierownica czteroramienna zwykła i trójramienna-to wszystko!

 

Tu jest model z taką kierownicą o którym pisałem wcześniej: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7158922

Edytowane przez malczykos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow....pierwszy raz widze ją w 3B, także w Etce nie zauważyłem jej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

także 1 raz się spotykam z multi kierownicą w 3B. A po drugie do tego passka z linku brakuje jeszcze navi (pełny FIS jest), a więc coś na pewno było kombinowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
także 1 raz się spotykam z multi kierownicą w 3B. A po drugie do tego passka z linku brakuje jeszcze navi (pełny FIS jest), a więc coś na pewno było kombinowane.

 

Też się właśnie zdziwiłem ale to auto jest oryginalne aż do bólu. Nigdy nie miało NAVI sprawdzałem w nim wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do czego konkretnie służy przełącznik ON OFF na manetce kierunkowskazów zaznaczam fakt ze tempomatu nie mam w aucie a w czołowej czesci tej manetki mam jakis przełącznik własnie ON OFF:)

Jest jeszcze jedno wyjaśnienie tego zjawiska, taksówkarze z za Odry wykorzystywali taką manetkę przy montażu anty napadu. Po przełączeniu przełącznika z OFF na ON zaczynała wyć głośna syrena którą dopiero można było wyłączyć ukrytym wyłącznikiem przeważnie gdzieś pod maską silnika.(ale niekoniecznie)

Na marginesie bardzo prosta ale ciekawa zabawka.

Miałem coś takiego właśnie w b3 po taksówce.

Pozdro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego jak kupiłem paska b5 i własnie mam takie cos ze jak przełacze na on to mi wyje alarm wiesz moze jak to zmienic zeby wsystko diałało dodam ze wiazka i wszystko jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności