Skocz do zawartości
donio23

brak regulacji lusterek

Rekomendowane odpowiedzi

panowie powiedzcie mi co moze byc przyczyna nieprawidlowego dzialania regulacji?? do nie dawna wszystko bylo sprawne, a dzisiaj prubowalem poprawic i reguluje sie tylko prawe i nie we wszystkich kierunkach-przelaczajac na lewe, tez sie prawe porusza a nie lewe tak jak powinno byc, uzywajac dzojstika-- o co tu moze byc kaman?? dzieki z gory ;)

Edytowane przez donio23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Regulując lewe prawe się porusza symetrycznie i wszystko jest OK. Patrząc na rocznik Twojego auta i Twój opis, że masz dżojstick to może coś było kombinowane :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy było kombinowane ale ja i mój znajomy mamy dwa prawie bliźniacze afn-y z tego samego rocznika i on ma dżojstick a ja nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Regulując lewe prawe się porusza symetrycznie i wszystko jest OK. Patrząc na rocznik Twojego auta i Twój opis, że masz dżojstick to może coś było kombinowane :|

 

 

lewe wogole sie nie reguluje ;/

--- scalone ---

dzojstik tzn nie wiem czy mozna nazwac to dzojstikiem -- mam orginalna regulacje elektryczna obu lusterek i mozliwosc wyboru w dowolnym kierunku poprzez przyciski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

donio,

ściągnij tapicerkę. masz na spodzie 2 wkręty. odkręć je i podnieś do góry tapicerkę. bedziesz mieć wgląd i mozliwosc sprawdzenia, czy wszystkie przewosy są podłączone. byc moze wstrząsy podczas eksploatacji sprawiły, że odczepił sie jeden znich.

tak namarginesie, to chyba miałeś kombinowane. joystick w tych latach nie powinien wystepować. ja u siebie zakladałem. wczesniej był plaski

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
donio,

ściągnij tapicerkę. masz na spodzie 2 wkręty. odkręć je i podnieś do góry tapicerkę. bedziesz mieć wgląd i mozliwosc sprawdzenia, czy wszystkie przewosy są podłączone. byc moze wstrząsy podczas eksploatacji sprawiły, że odczepił sie jeden znich.

tak namarginesie, to chyba miałeś kombinowane. joystick w tych latach nie powinien wystepować. ja u siebie zakladałem. wczesniej był plaski

pozdr.

 

 

kombinowana wersja to nie jest mam bogate wyposarzenie jak na ten rocznik - jasna tapicerka , fotele "kubelki" takze nic z tych rzeczy- a to czemu mi nie dzialqalo juz wiem , poprostu probowalem regulowac na mrozie i z tego powodu nie dzialalo tak jak trzeba bo sa niepodgrzewane, teraz wszystko dziala jak nalezy pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności