Skocz do zawartości
jedrus

Opis działania i funkcje programu VAG

Rekomendowane odpowiedzi

czy mógłby ktoś dodać nowe linki z kodami błędów z pierwszego postu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy mógłby ktoś dodać nowe linki z kodami błędów z pierwszego postu

 

Błędy się nie zmieniają.... chyba ze linki nie działają, wtedy proponuje skorzystać z google :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy da sie sprawdzic srednie spalanie na vag com 311.2, bo znalazlem tylko chwilowe a sredniego nie moge znalezdz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Błędy się nie zmieniają.... chyba ze linki nie działają, wtedy proponuje skorzystać z google :)

 

tu masz w folderze SAMOCHOD VAG

 

 

i moje pytanie bo szukam i nie moge sie dopatrzec jak wykasowac kontrolke airbaga w fabii. pomoze ktos ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pytanie czy ktoś z forumowiczów ma do sprzedania kabelek OBD2 ? Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja zakupiłem coś takiego : http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=330399696070. Napisane było że będzie pasowac do mojego autka. Po podłączeniu wywaliło mi komunikat że nie odnaleziono interfejsu ross-tech ( to przy pierwszym tescie) wersja programu na cd jest chyba jakaś starsza bo wogóle nie można na tescie zaznaczyc portu usb, i nie ma sterowników pod windows 7 a tak się sprzedawca chwalił że wszystko pod tym windowsem działa. Dodam że mój wóz to passat b5 TDI 115 KM z 2000 roku. Czy to możliwe żebym źle dobrał przewodzik?? Proszę o jakąś radę ewentualnie o wskazówkę jak załatwić ten problem, lub o namiar na kogoś kto miałby vag coma właściwego do mojego autka. :( Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert a zerknij no sobie post wyżej. Tam masz namiar na kolegę, który na pewno będzie miał coś dla Ciebie - ja od niego kupiłem i mój kabelek daje radę z takim autem jak Twoje a także starszymi jak również nowszymi (np. Tuareg z 2006r.) - na pewno nie pożałujesz wyboru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po 2 słaby kabel jak do twojego auta

Do rocznika 2003 spokojnie wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a od którego roku weszła CAN nie od 2001czasem ??

Chyba nawet od 1999-tego, ale KKL daje radę do 2005-tego. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to w koncu moge kupic i nie będzie problemow? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to w koncu moge kupic i nie będzie problemow? :)

Możesz spokojnie brać:dobrze

 

---------- Post added at 20:21 ---------- Previous post was at 20:20 ----------

 

aha bo ja myslałem ze jak auto ma CANa to zwykły KKL wysiada w diagnostyce ;)

Proponuję usunąć te kilka postów wprowadzających w błąd:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to w koncu moge kupic i nie będzie problemow? :)

Jak zaczynasz swoją przygodę w tym temacie to na początek Ci wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi glownie o spradzenie cisnienia doladowania, bo bede czyscic turbo na dniach (zapieczone lopatki) i bede chcial zmierzyc pozniej cisnienie. Masz moze wiedze na temat tego jakie cisnienie powinna pompowac turbina w avf ? jak masz logi to napisz na pw i dam Ci maila i mi podeslesz albo tu napisz czy wrzuc, bylbym wdzieczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi glownie o spradzenie cisnienia doladowania, bo bede czyscic turbo na dniach (zapieczone lopatki) i bede chcial zmierzyc pozniej cisnienie. Masz moze wiedze na temat tego jakie cisnienie powinna pompowac turbina w avf ? jak masz logi to napisz na pw i dam Ci maila i mi podeslesz albo tu napisz czy wrzuc, bylbym wdzieczny

Myślę że jak przeglądniesz ten dział =>http://forum.vw-passat.pl/forumdisplay.php?f=79 zwróć uwagę na tematy przyklejone, to znajdziesz tam o wiele więcej info niż mógłbyś się spodziewać. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Proszę odpisać mi czy sprawdzając programem VSCD z podłączonym laptopem, akumulator w laptopie rozładowuje się w 10-20 minut ?. Ewentualnie co zrobić aby ten czas wydłużyć. W domu na tym aku laptop działa 3 godziny. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie. Proszę odpisać mi czy sprawdzając programem VSCD z podłączonym laptopem, akumulator w laptopie rozładowuje się w 10-20 minut ?. Ewentualnie co zrobić aby ten czas wydłużyć. W domu na tym aku laptop działa 3 godziny. Pozdrawiam.

Ja u siebie nie zauważyłem,aby przy Vagowaniu skracał się czas pracy na baterii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Niestety, albo stety, mam dostęp do kabelka chińskiego. Nie mam problemu z podłączeniem się do komfortu, silnika, klimatyzacji do mojego passata (1.9 TDI AVF 2001 rok). Nie mogę jednak podłączyć się do centralnej elektryki 09. I tutaj pytanie, czy to wina kabelka, czy w tych Passatach po prostu jeszcze nie było wogóle czegoś takiego jak centralna elektryka? A czy jak była to może ktoś podpowiedzieć ilu Bitowa? Ogólnie chodzi mi o zaprogramowanie comming/leaving home i świateł do jazdy dziennej w wersji amerykańskiem. Wersja passata to highline, ale nie wiem czy to coś zmienia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności