Skocz do zawartości
jedrus

Opis działania i funkcje programu VAG

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę z innej beczki. Czy na obecną chwilę najnowszy VCDS(21.9.0) obsłuży auta z 2021 roku. Konkretnie chodzi mi o Seata Leona4(5D). Bo wersja 21.3.0 nie obsługuje.

 

Widzę, że na odpowiedź się nie doczekam, więc poszperałem sam, bo jak się okazało przedstawiciel ADAKO wprowadził mnie w błąd. I odpowiedź znalazłem poniekąd w instrukcji obsługi VCDS. A mianowicie jest tam plik AUTOSCAN.TXT i tam są wypisane wszystkie obsługiwane przez VCDS auta. Jak doszedłem do tego pliku? Pobrałem ze strony ADAKO program i zainstalowałem. Normalnie ten plik można uruchomić z okna głównego programu(lewy górny róg). Ale z oczywistych względów nie uruchomiłem VCDS'a, bo nie mam klucza. Ale ów interesujący mnie plik znajduje się w folderze VCDS i tam jak na dłoni jest lista obsługiwanych aut. Wynika z niej, że jedyne auto z 2021r. i nowsze, obsługiwane przez VCDS 21.9.0(najnowszy) to Skoda Octavia. Ale co ciekawe. Zanim sam do tego doszedłem zadzwoniłem do ADAKO i niezbyt miły pan oświadczył mi, że jeżeli program jest z tego roku to Leona z 2021 r musi obsłużyć. No to bym się nieźle zdziwił kupując u nich za niemałe pieniądze VCDS'a.

Edytowane przez bbbb
Znalazłem odpowiedź sam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość włączenia w Passacie 2,0 TDI rok 2017 funkcji "zużyte paliwo od tankowania" i "przejechane kilometry od tankowania"? W Passacie z roku 2020 jest już od razu zaprogramowana taka funkcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności