Skocz do zawartości
Viki

MFD brak wyświetlania na FIS

Rekomendowane odpowiedzi

Licznik dobrze zakodowany? Jeżeli masz Vaga to sprawdź.

 

rozumiem, że muszę odblokować na kompie, a jak nie mam to co zrobić wystarczy podjechać do ASO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

troche odgrzeję temat żeby nie zakładać nowego.

mam navi mfd spolszczone polskie mapy lektor smiga po polsku pytanie czy informacje na fisie z navi da sie żeby wyświetlały sie po polsku czy tylko w tych pieciu wybranych jezykach ktore sa ???

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma opcji wyświetlania info po polsku na fisie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Koledzy mam pytanie odnosnie wersji D zamontowanej w modelu 2004 - mam duzy FIS, tuner TCM ale navi ktos wlozyl D i nie wyswietla mina zegarach. Czy dokladanie kabli do kostek pomoze czy musze szukac navi G ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukać navi lub zamienić się na licznik 847 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopaki. a gdzie szukać tego tunera TCM? Bo też zakupiłem wersje D i nie wiem czy jest sens szukać G wersji jak nie mam tunera, co też podobno trudno trafić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chłopaki. a gdzie szukać tego tunera TCM? Bo też zakupiłem wersje D i nie wiem czy jest sens szukać G wersji jak nie mam tunera, co też podobno trudno trafić.

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/84655-tuner-tmc?highlight=tuner+tmc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów od dwóch tygodni próbuję uruchomić wyświetlanie na fis i nie działa żadna metoda która jest opisana na forum. Posiadam passata 2002 2.5 V6 automat z napędem na cztery koła, miałem radio gamma + zmieniarka postanowiłem wymienić ten zestaw na MFD ver. D. Zrobiłem wszytko tak jak jest opisane na forum czyli podłączyłem te trzy kabelki z zielonej wtyczki radia do licznika i nic nie wyświetla, próbowałem zrobić kodowanie ale się nie da, nie przyjmuje kodu, obecnie licznik zakodowany jest na 21115 jak dodam do tego 16 czyli 37115 to tego kodu nie przyjmuje. Koledzy potrzebuję pomocy jak to uruchomić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Troche odgrzeję, ale mam taki problem z moim passatem 2005r (ostatni rocznik b5fl)

Jest w nim

-pełny FIS (taki był orginalnie zamontowany)

-MFD versja G

Problem w tym, że co jakiś czas, po załączeniu radia FIS nie pokazuje nic (tak jakby nie widział załączonego radia)???

Dodam, że nie jest to orginalne radio, gdyż orginał został skradziony, ale wymieniony na taki sam (czyli v. G) - oczywiście mam kod i wszystko

Co może być przyczyną takiego stanu rzeczy, bo nie dzieje się to często, ale gdy wystąpi potrafi być irytujące ...

Edytowane przez Irlandus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Pozwolę sobie dołączyć do tematu.

Od pewnego czasu zniknęły mi z wyświetlacza FIS (czerwony) komunikaty nawigacyjne i informacje o odtwarzanym utworze lub stacji radiowej. Po prostu brak dwóch menu związanych z nawigacją RNS 510. Dodam, że niedawno instalowałem moduł bluetooth 1Z0035729. Po instalacji wszystko było i działało OK. Teraz jest tylko menu telefonu, MFD i ustawienia. Kierownica multi działa normalnie , sama navi też. Co może być przyczyną? Dodam, że nikt nic nie ruszał w ustawieniach i kodowaniu. Czy wyświetlanie tych menu można wyłączyć w opcjach nawigacji lub inaczej bez zmian w kodowaniu?

 

Z góry dziękuję za pomoc.

mistrzpp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobacz czy z sterowniku masz zaznaczona opcje BAP, jesli masz to ja odznacz

Edytowane przez ElNinijo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy w sterowniku? Gdzie i jak to sprawdzić?

 

Pozdrawiam

mistrzpp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, podepne się pod temat, do tego modelu passata, gdzie mogę znaleźć mapy, jakich szukać, Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, podepne się pod temat, do tego modelu passata, gdzie mogę znaleźć mapy, jakich szukać, Pozdr

Raczej do modelu navigacji, a nie auta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam do was ważne pytanie. W moim pasku nie działa prawidłowo nawigacja MFD2 DVD C nie ma podświetlenia tzn. wszystko działa natomiast obraz jest jak by za przyciemnioną szyba. Nie wiem czy jest włączone jakieś przyciemnienie czy padł bezpiecznik. Proszę o pomoc!! To jest moja nawi niestety tak nie wygląda.797475999.002.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie mogę to znaleźć mam niestety jeszcze wersję po angielsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopasowałem kontrast ale niestety nie podświetla się matryca!! Chyba bez elektryka się nie obejdzie. Czy możecie kogoś polecić we Wrocławiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I już wszystko jasne padła mi świetlówka podświetlenia matrycy. I teraz moje pytanie czy wiecie gdzie można takową świetlówkę kupić???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności