Jump to content
Tomasz

Obniżenie zawieszenia w B2

Recommended Posts

Od czego można wsadzić zawieszke do B2 w kombiaczku? Może by tak z Golfa II? Szukam info czy da się gwint zamontnąć i z czego ale nie mam puki co żadnych info.

Jaka profanacja? Genialne auto do gleby! Pare dni temu zacząłem mój projekcik b2 kombi, na wiosnę myślę, pierwszymi efektami podzielę się na forum, także do usłysznia! Aha, jakby ktoś miał jakieś części do b2 kombi, albo wiedział gdzie moge dostać to byłbym wdzięczny... Całą blacharską lewą stronę potrzebuje... Drzwi kierowcy, pasażera, błotnik, jakby ktoś miał maske w dobrym stanie to też łyknę, najlepiej dolny śląsk.

Guest lukaszzzm

te zdjęcie które jest na początku wątku passat b2 kombi złoty na numerach rej. TOS... Piszecie że zawieszenia dedykowane do b2 itd... Tego PASSATA b2 robiłem własnymi rękami zawieszenie jest od Audi b4 2.0 faktycznie firmy KONI,ale nie jest to zawieszenie dedykowane bo sam osobiście wydłubałem go z Audi.Jeżeli szukać porad jaki części i jak je przerobić żeby pasowały piszcie.Pozdrawiam.

Guest drtomee

Odgrzeję kotleta...Potrzebuję usztywnić tył w B2 kombi. Nie wiem jak "standardowo" zachowuje się takie auto z obciążeniem, ale mój z 200kg w bagażniku już ostro siedzi...Jest to nowy nabytek więc na pewno będzie wymiana amorów, to już coś powinno pomóc. Jakie polecacie żeby można było załadować bagażnik bez zbytniej gleby? I pytanie czy można coś podziałać ze sprężynami? Podkreślam, że nie chodzi mi o obniżanie/podniesienie tyłu tylko o to, żeby można było wrzucić do bagażnika coś więcej niż skrzynię biegów ;)

U mnie z tyłu były amortyzatory Magnetti Marelli, a sprężyny jakieś NO NAME i po załadowaniu cementem przesadnie nie siadał.

Edited by Tuniek
Błąd w nazwie

Guest sowow

też się podpinam do tematu , nabyłem syncro i czas na tylne zawieszenie.

Edited by sowow