Skocz do zawartości
Tomasz

Obniżenie zawieszenia w B2

Rekomendowane odpowiedzi

Może gwint? Ale to już kosztuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od czego można wsadzić zawieszke do B2 w kombiaczku? Może by tak z Golfa II? Szukam info czy da się gwint zamontnąć i z czego ale nie mam puki co żadnych info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Glebienie" B2 to profanacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka profanacja? Genialne auto do gleby! Pare dni temu zacząłem mój projekcik b2 kombi, na wiosnę myślę, pierwszymi efektami podzielę się na forum, także do usłysznia! Aha, jakby ktoś miał jakieś części do b2 kombi, albo wiedział gdzie moge dostać to byłbym wdzięczny... Całą blacharską lewą stronę potrzebuje... Drzwi kierowcy, pasażera, błotnik, jakby ktoś miał maske w dobrym stanie to też łyknę, najlepiej dolny śląsk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lukaszzzm

te zdjęcie które jest na początku wątku passat b2 kombi złoty na numerach rej. TOS... Piszecie że zawieszenia dedykowane do b2 itd... Tego PASSATA b2 robiłem własnymi rękami zawieszenie jest od Audi b4 2.0 faktycznie firmy KONI,ale nie jest to zawieszenie dedykowane bo sam osobiście wydłubałem go z Audi.Jeżeli szukać porad jaki części i jak je przerobić żeby pasowały piszcie.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość drtomee

Odgrzeję kotleta...Potrzebuję usztywnić tył w B2 kombi. Nie wiem jak "standardowo" zachowuje się takie auto z obciążeniem, ale mój z 200kg w bagażniku już ostro siedzi...Jest to nowy nabytek więc na pewno będzie wymiana amorów, to już coś powinno pomóc. Jakie polecacie żeby można było załadować bagażnik bez zbytniej gleby? I pytanie czy można coś podziałać ze sprężynami? Podkreślam, że nie chodzi mi o obniżanie/podniesienie tyłu tylko o to, żeby można było wrzucić do bagażnika coś więcej niż skrzynię biegów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie z tyłu były amortyzatory Magnetti Marelli, a sprężyny jakieś NO NAME i po załadowaniu cementem przesadnie nie siadał.

Edytowane przez Tuniek
Błąd w nazwie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sowow

też się podpinam do tematu , nabyłem syncro i czas na tylne zawieszenie.

Edytowane przez sowow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności