Skocz do zawartości
Gość osvch

Krok po kroku jak wyjąć komputer!

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy jakiego silikonu używacie do uszczelniania miejsc przecieku ? Chodzi mi np o łączenie blachy pod komputerem, o którym pisał autor postu lub też uszczelnienie pod filtrem przeciwpyłkowym. Nadaje się do tego silikon sanitarny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy jest normalny silikon do okien. Ma wytrzymałość od -40 do +50. Wystarczy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko żeby nie był na bazie octu -ten co śmierdzi octem, bo jak wiemy ocet jest kwaśny, wpierdziela lakier i powoduje rdzę:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim a czy odłączenie kostek tych kolorowych nie spowoduje jakichś błędów?

I czy trzeba przeprowadzać jakieś adaptacje po ponownym podłączeniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najpierw odłącz klemy od akumulatora a potem odłanczaj wtyczki, nic sie nie powinno stać, tylko chyba jest tak że jak masz elektroniczna przepustnicę to po odłączeniu akumulatora na jakiś czas potem trzeba lub nie trzeba (sprawdzisz na Vagu) przeprowadzić z nowa adaptacje ale tego nie jestem pewien, u mnie takie cos się zdarzyło.... przypominam ze mam elektroniczną !!! na tej z linką raczej nie trzeba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zabralem sie do tej roboty juz po raz drugi w sumie ale dopiero teraz bylo to mozliwe po znalezieniu tego poradnika.

Udalo sie prawie wszystko zdemontowac ale niestety nie moge wyjac puszki bo zostal jeden przewód z jakims bezpiecznikiem.. Troche sie zdziwilem.

Troche utrudnia mi to zadanie a chciałem uszczelnić obudowe poniewarz mam bagno pod nogami kierowcy.

Zalac.zam zdjecie.20161126_142123.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdejmij podszybie a przewód odepnij. Nowa uszczelka w ASO pod komputer kosztuje z tego co pamiętam 18zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się wczoraj ogarnąć to.

Kabelek wypiąłem z tej kostki a dostęp był dobry więc nie demontowałem podszybia.

Uszczelkę wyrzuciłem, wyglądała dość niepewnie trzeba przyznać. I dałem sporo dobrej jakości uszczelniacza w formie jakiegoś sylikonu.

Mam nadzieję, że to pomoże ale to się dopiero okaże jeśli zrobi się sucho pod pedałami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby być 100% pewnym trzeba było użyć kleju do szyb Boll. Ja ostatnio bez totalnego ściągania puszki. Po prostu ją podniosłem wywaliłem uszczelkę umyłem wszystko wodą potem resztki typu igły itp. odkurzaczem a później rozpuszczalnik i klej. I jak na razie nie widzę żeby się robiło mokro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności