Skocz do zawartości
Gość mirras13

Nie otwierają się przednie drzwi passat B6 3C

Rekomendowane odpowiedzi

Czy po wyjęciu boczku i ponownym montażu trzeba kasować coś vagiem? U mnie po złożeniu nic nie działa z przycisków oraz oświetlenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz rozebrać jeszcze raz i poprawić kotkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
poprawić kotkę.

 

no no i jeszcze pogłaskać :lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co się tak cieszysz, może u ciebie głaskanie pomaga.

Miałem to samo, wiedz wiem, co pisze.

Podpinałem vcdsa i nic nie pokazało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od jakiegoś czasu miałem problem z drzwiami od kierowcy, nie mogłem otworzyć od zewnątrz klamką. Rozkręcałem klamkę, psikałem WD 40 pomagało kilka razy, do czasu gdy zablokowało się na amen. Rozkręciłem boczek, wyciągnąłem zamek i okazało się że to wina linki łączącej zamek z klamką, bardzo ciężko się przesuwała. Wymieniłem linkę poskładałem i już wszystko jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem u siebie podobna sytuację. Co jakiś czas nie otwierały się drzwi kierowcy od zewnątrz. Działo się tak po tym jak zanim odblokowałem drzwi pilotem najpierw ciągnąłem za klamkę. Po jakimś czasie samo się coś tam odblokowywało i drzwi działały normalnie.

Po podpięciu VAG-a okazało się ze jest usterka dotycząca ryglowania drzwi i błąd centralnego zamka. Po wymianie zamka drzwiowego na inny ( używany ) kłopot zniknął. Drzwi się nie blokują. Ale w serwisie faktycznie jak się dowiadywałem mówili ze częstą przyczyna takiego efektu jest uszkodzona linka. U mnie jednak była dobra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dopadł mnie dzisiaj ten problem, ale sposób z 20-stoma razami ciągnięcia za klamkę wewnętrzną sprawdził się :) Szkoda, że w taki magiczny sposób nie można naprawić napędu pompy oleju ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ,potrzebuję zdemontować blachę wewnętrzną wraz z zamkiem drzwi przednich prawych pasat B 6 Doszedłem do pkt 12 w poście nr 181 kolegi " iNtEnSe " http://forum.vw-passat.pl/threads/39523-Nie-otwieraj%C4%85-si%C4%99-przednie-drzwi-passat-B6-3C?p=1181573&viewfull=1#post1181573

I tu cytat :12. ciągniemy uchwyt klamki w kierunku zdemontowanej wkładki i jednocześnie ciągniemy do siebie. Klamka powinna "wyjść" z prawej strony, a z lewej powinna się odsłonić śruba trzymająca cały mechanizm (normalnie jest niewidoczna pod uchwytem)

Niestety ale według mojego rozeznania klamka nie da się przesunąć w kierunku wkładki ponieważ zazębia się wewnątrz z zamkiem i nie ma ruchu w kierunku wkładki.

Czy ktoś może mi pomóc w tym temacie ? Może są jeszcze jakieś posty jak te czynności wykonać ,link mile widziany.Sprawa na wczoraj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy potrzebuje pomocy.

Jakiś baran :wsciekly po pomalowaniu moich drzwi chyba źle włożył wkładkę zamka tylnich drzwi teraz jego nie mogę wyciągnąć i poprawić bo wszystko odstaje. Dodam że śrubę czy tez torxa odkręciłem i nić lekko się rusza ale nie wychodzi. Obawiam się uszkodzenia lakieru. Czy jest jakiś inny sposób wyciągnięcia :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mój problem rozpoczął się dziś gdy byłem z żona na zakupach. Do tej pory zamki działały bez problemu, a dziś po zakupach otwarły się tylko drzwi z przodu. Tylne drzwi, bagażnik i o zgrozo klapka od wlewu paliwa nie reagują :/ Ani na pilota, ani z wewnątrz, zachowują się jakby auto było zamknięte... Miał ktoś taki przypadek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm mam ten sam problem :/

Teraz tylko trzeba szukac każdy złoty środek na to.

Co pomoże a co nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja mam podobny ale jednak inny problem passat b6 170 km grudzień 2006.

Od 2 dni nie mogę otworzyć drzwi kierowcy. Dodatkowo nie pali się podświetlenie przycisków do opuszczania szyb i sterowania lusterkami.

Jednakże szyby sprawnie działają. Z ciekawości podniosłem klapę i usłyszałem tez dziwne piskliwy przeciągły dźwięk.

Co to może być?

Zaznaczę że próbowałem wszelakich możliwych tu znalezionych opisów na otwarcie zablokowanych drzwi i nic nie pomogło.

 

dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mój problem to nie domykające się drzwi kierowcy trzeba mocno trzaskać i nie domykają się tak jak pozostałe a po za tym jest inny dźwięk zamaka co to może być ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem.

Po uzyskaniu informacji na tym forum, potraktowałem wd 40 i następnego dnia po 20 szarpnięć klamką od środka usterka ustąpiła.

Dziękuję wszystkim za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój problem jest następujący, zamykam i otwieram drzwi z pilota i wszystko jest o.k ale jak chcę otworzyć awaryjnie drzwi kierowcy z kluczyka to nie nie mogę, kluczyk się przekręca ale drzwi pozostają zamknięte. Dodam, że zamknąć kluczykiem mogę, nie mogę tylko otworzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest grane :/

Jak przekrecam tym bialym pokretlem i ustawie go tak zeby sie drzwi otwieraly to jest ok.

Ale tylko na chwile, pozniej sie przestawia samoczynnie i znow sie nie otwieraja.

Jak zablokowac to "pokretlo" w drzwiach zeby sie nie przestawialo??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam! panowie posiadam passata cc 2008 rok.. problem polega na tym ze po zamknieciu samochodu nie zamykaja mi sie drzwi od strony pasazera... jaka moze byc przyczyna... bezpiecznik odpowiadalby za wszystkie drzwi... moze to byc bardziej elektryczna czy mechaniczna usterka... a moze moduł komfortu... sprawdzac bledy? wydzierac boczek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Potrzebuje pomocy. W lewych tylnych drzwiach byla wlaczona blokada rodzicielska. Dzisiaj przestaly sie otwierac z zewnarz. Przerabialem juz ten problem w obu dzrzwiach z przodu i problem byla linka. Ale zawsze zdejmowalem boczek, wyjmowalem zamek i albo wymienialem linke na nowa albo ja dobrze wysuszylem i dobrze nasmarowalem... Idac tym tropem myslalem ze tez z tylu jest problem z linka. W otworze miedzy szyba a boczkiem widac bylo linke. Ku mojemu zaskoczeniu pracowala w miare normalnie. No moze troszeczke mnie sie ruszala niz z drugiej strony. Wiec probowalismy drutem troche jej pomoc. Dodam ze klamka miekka. Tak ciagnelismy linke drutem ze spadla... I teraz jest kino, jak zrobic zeby otworzyc drzwi z blokada rodzicielska jak juz nie ma mozliwosci otworzenia z zewnarz? Prosze o pomoc bo nic mi nie przychodzi do glowy, bo nawet jak jakos zdejme boczek to jak otworze drzwi jak sa zblokowane... Masakra

Edytowane przez kampi1985
Brak odpowidzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Potrzebuje pomocy. W lewych tylnych drzwiach byla wlaczona blokada rodzicielska. Dzisiaj przestaly sie otwierac z zewnarz. Przerabialem juz ten problem w obu dzrzwiach z przodu i problem byla linka. Ale zawsze zdejmowalem boczek, wyjmowalem zamek i albo wymienialem linke na nowa albo ja dobrze wysuszylem i dobrze nasmarowalem... Idac tym tropem myslalem ze tez z tylu jest problem z linka. W otworze miedzy szyba a boczkiem widac bylo linke. Ku mojemu zaskoczeniu pracowala w miare normalnie. No moze troszeczke mnie sie ruszala niz z drugiej strony. Wiec probowalismy drutem troche jej pomoc. Dodam ze klamka miekka. Tak ciagnelismy linke drutem ze spadla... I teraz jest kino, jak zrobic zeby otworzyc drzwi z blokada rodzicielska jak juz nie ma mozliwosci otworzenia z zewnarz? Prosze o pomoc bo nic mi nie przychodzi do glowy, bo nawet jak jakos zdejme boczek to jak otworze drzwi jak sa zblokowane... Masakra jakas:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności