Skocz do zawartości
wicher123

Jedno pytanie odnośnie licznika do mojego paska

Rekomendowane odpowiedzi

Wicher,ten twój spalony licznik to anglik, chodzi mi o tarczki i ledy niebieskie moze bys sprzedal go? A moze wysyłka licznika do Pana Dawida via Szczecin?

 

Mój licznik to nie Anglik ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po co komu licznik od W8 ??? Żeby prędkość przekłamywał

 

fajne tarczki...

swoją drogą, myślałem że takie rzeczy idzie zakodować odpowiednio, czy się mylę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po co komu licznik od W8 ??? Żeby prędkość przekłamywał
swoją drogą, myślałem że takie rzeczy idzie zakodować odpowiednio, czy się mylę?

 

Już w golfie II licznik na linkę nie przekłamywał po zmianie na szybszy ceferblat... :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
fajne tarczki...

swoją drogą, myślałem że takie rzeczy idzie zakodować odpowiednio, czy się mylę?

Kup tarcze Moman i masz fajniejszy efekt :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle ze lepiej poszukac tarczek od bory albo kupic gotowe tarczki pod passata takie z momana np

https://moman.pl/volkswagen-golf-4---zamiennik-oryginalnych-tarcz,226,318051.html

Edytowane przez psojekk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie tarczki pod licznik ful fis u siebie w Passacie właśnie z firmy Moman i polecam ciężko sie skapnąć że to zamienniki wszystko jak w oryginale

Edytowane przez Tomaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam takie tarczki pod licznik ful fis u siebie w Passacie właśnie z firmy Moman i polecam ciężko sie zkapnąć że to zamienniki wszystko jak w oryginale

 

Masz jakieś foto tego, ciężko je podmienić? Zawsze mi się podobały tarcze od W8 czy Bory ze srebrnym tłem na podziałce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po co komu licznik od W8 ??? Żeby prędkość przekłamywa

 

moze ktoś ma W8 - ne pomyślałes o tym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz jakieś foto tego, ciężko je podmienić? Zawsze mi się podobały tarcze od W8 czy Bory ze srebrnym tłem na podziałce.

W moim mk 4 miałem te tarcze zdejmujesz obudowe następnie wskazówki i naklejasz na swoje tarcze te z moman potem w Vag test licznika i ustawiasz wskazówki, 2 kable od inwertera podłączasz :ok

218659695_1_644x461_full-fis-bez-can-licznik-passat-b5-golf-iv-slawno.jpg

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

moze ktoś ma W8 - ne pomyślałes o tym?

Tylko po co komu 2 liczniki w8 :wmorde

Kupując samochód w8 licznik jest w pakiecie .... koniec Ot

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

ciężko sie zkapnąć że to zamienniki wszystko jak w oryginale

Tu miałbym pewne wątpliwości na pierwszy rzut oka widać ,że to zamiennik ,i w lato jak się nagrzeje deska to z tarcz schodzi naklejka.

Edytowane przez vwtdi90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W moim mk 4 miałem te tarcze zdejmujesz obudowe następnie wskazówki i naklejasz na swoje tarcze te z moman potem w Vag test licznika i ustawiasz wskazówki, 2 kable od inwertera podłączasz

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Nazwa: 218659695_1_644x461_full-fis-bez-can-licznik-passat-b5-golf-iv-slawno.jpg Wyświetleń: 0 Rozmiar: 24.9 KB ID: 129501

U Ciebie kiepsko to wygląda, myślałem raczej o zamienniku tarcz a nie żadnych naklejkach. Coś jak te z linka:

https://moman.pl/volkswagen-golf-4---zamiennik-oryginalnych-tarcz,226,318051.html

 

tylko do B5 chyba tego nie robią :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam takie tarczki pod licznik ful fis u siebie w Passacie właśnie z firmy Moman i polecam ciężko sie zkapnąć że to zamienniki wszystko jak w oryginale

Jak sytuacja z ikonkami kontrolek?? Nie przebijają się tak jak w tanich zamiennikach??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat Zamieszczone przez JakiCMG Zobacz posta

moze ktoś ma W8 - ne pomyślałes o tym?

Tylko po co komu 2 liczniki w8

Kupując samochód w8 licznik jest w pakiecie .... koniec Ot

bo w W8 często padają liczniki - helllooooooł znawcy w8 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko po co komu 2 liczniki w8

Kupując samochód w8 licznik jest w pakiecie .... koniec Ot

 

a jak padnie? w ASO pewnie wiele $$ chca za licznik ;/

 

 

W moim mk 4 miałem te tarcze zdejmujesz obudowe następnie wskazówki i naklejasz na swoje tarcze te z moman potem w Vag test licznika i ustawiasz wskazówki, 2 kable od inwertera podłączasz

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Nazwa: 218659695_1_644x461_full-fis-bez-can-licznik-passat-b5-golf-iv-slawno.jpg Wyświetleń: 23 Rozmiar: 24.9 KB ID: 129501

 

nigdy w życiu bym takich tarcz nie wsadził w licznik ;/ nie zamienniki bo to od razu widac szczególnie wyciecie na kontrolki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarczki podchodzą bez problemu od golfa do Passata nie przebija nic tu mam foto licznika jeszcze przed montażem i bez wskazówek zdjęcie0300.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tu miałbym pewne wątpliwości na pierwszy rzut oka widać ,że to zamiennik ,i w lato jak się nagrzeje deska to z tarcz schodzi naklejka.

To po co polecasz tarcze tej firmy,twierdząc,że lepszy efekt niż W8.:niekumam

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

W moim mk 4 miałem te tarcze zdejmujesz obudowe następnie wskazówki i naklejasz na swoje tarcze te z moman potem w Vag test licznika i ustawiasz wskazówki, 2 kable od inwertera podłączasz

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Nazwa: 218659695_1_644x461_full-fis-bez-can-licznik-passat-b5-golf-iv-slawno.jpg Wyświetleń: 62 Rozmiar: 24.9 KB ID: 129501

I to ma być ten lepszy efekt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tarczki podchodzą bez problemu od golfa do Passata nie przebija nic tu mam foto licznika jeszcze przed montażem i bez wskazówek

 

No ale licznik Ci oszukuje po montażu takich tarcz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jak padnie? w ASO pewnie wiele $$ chca za licznik ;/

Biedny nie kupuje Passata W8 :D

 

To po co polecasz tarcze tej firmy,twierdząc,że lepszy efekt niż W8.

Bo jak ktoś wsadzi Licznik od Passata W8 to nic nie będzie się zgadzać prędkość paliwo itd .Dużo roboty by było z kodowaniem .

A tak wkłada tarcze Moman i ma spokój....

 

 

I to ma być ten lepszy efekt?

W nocy jest lepszy efekt :)

 

bo w W8 często padają liczniki - helllooooooł znawcy w8

Nie jestem inżynierem Vw . Myślałem ,że Passat W8 jest bardziej dopracowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności