Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem na ebayu fajne lampy do naszego Passata, nie są wcale drogie, nie ringi ale z gładkiego szkła i cenowo dużo tańsze niż oferowane na allegro ringi po prawie 600zł, co o nich sądzicie? Ładnie się prezentują i są niedrogie, ale nie mogłem ich znaleźć nigdzie na polskiej stronie, czy ktoś już się z takimi lampami spotkał a może ma założone? Jak świecą? Bo wiadomo że standardowe lampy nie oświetlają za dobrze drogi :)

 

Link do aukcji:

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/VW-Passat-B4-95-97-Crystal-Clear-Euro-Style-Headlight_W0QQcmdZViewItemQQ_trksidZp3286Q2em63Q2el1177QQhashZitem170273807703QQitemZ170273807703QQptZMotorsQ5fCarQ5fTruckQ5fPartsQ5fAccessories

passathl.GIF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm... ja jestem posiadaczem ringow, i nie powiem te prezentuja sie naprawde fajnie, moze i nawet lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie glupie....ale nic nie pisze o homologacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O homologacji faktycznie nic nie jest napisane, ale wyglądają ciekawie, możliwe że mają homologację ale to już trzeba było by się zapytać sprzedawcę, w tytule jest zaznaczone że na europę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z wygladu sa zajefajne, lyknal by takie za ta kase.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50$ to malutko za takie światełka i to wydaje mi się że za parę tyle, więc 150zł to prawie jak za darmo :) widzę że chyba nikt takowych z forum nie posiada jednak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No piękne, właśnie na takie cos czekałem, bo te z ringami mi nie leżały. Idealne do przeróbki na bixenon... mmm już się rozmarzyłem.

 

To co robimy grupowe zamówienie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym sie pisal. nawet jesli jakosc ich wykonania nie jest taka jak FK czy Depo to za tą kase naprawde auko by zyskalo. Passat i lampy z hong kongu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładne :) Chciałbym je zamontowane zobaczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak by wyglądały na aucie no i jak świecą, napisane że na żarówki h1 i h7 czyli powinny dobrze oświetlać drogę bo na tym mi najbardziej zależy. Ktoś by się podjął zaryzykować zamówić? Hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba miec jeszcze konto na ebay*u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było o tych lampkach na forum jakis czas temu. Tandeta i shit bez homologacji. Ktoś z forumowiczów je nawet kupił a nastepnie jeszcze szybciej sprzedał. Wiec raczej bym nie ryzykował. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Było o tych lampkach na forum jakis czas temu. Tandeta i shit bez homologacji. Ktoś z forumowiczów je nawet kupił a nastepnie jeszcze szybciej sprzedał. Wiec raczej bym nie ryzykował. Pozdrawiam.

 

Czyli jednak już ktoś z forumowiczów takie zakupił? To lipa straszna bo lampki wyglądają super :( jakiś lepszy producent mógłby takie wyprodukować i dać do sprzedaży sądzę że dużo osób by takie sobie kupiło bo z pewnością były by tańsze od ringów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym był zainteresowany kupnem takich lampek, tylko przesyłka pewnie wyniesie ok 100$. Więc trzeba by zebrać parę osób i ja mógłbym je kupić na ebayu, bo kolega ma konto:). Odzywajcie się:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli faktycznie kiczowato święcą, to jest to świetna baza do przeróbki na xenon - wstawić soczewkę, wyniesie tyle samo co polerowanie szkieł w oryginałach, a wyglądać będzie dużp lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Było o tych lampkach na forum jakis czas temu. Tandeta i shit bez homologacji. Ktoś z forumowiczów je nawet kupił a nastepnie jeszcze szybciej sprzedał. Wiec raczej bym nie ryzykował. Pozdrawiam.

 

A mógłbyś znaleźć potwierdzenie tego, że to aż taki starszny shit?

Albo temat, gdzie się ktoś o nich wypowiadał.

 

Jeśli ktoś zamówi, to dopiszcie mnie do listy chętnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=7440&page=3 (ale się naszukałem)

W tym temacie kolega adam_waw dokładnie opisuje te lampki. Niestety linki juz nie działają ale zapewniam że chodzi o te same. Ja tylko ostrzegam zrobicie jak będziecie chcieli. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko - czy reflektory od ,,anglika,, różnią się od naszych, jeśli tak to czym ? Czy tylko kloszami czy są też inne różnice w budowie ? Mam zniszczony odbłyśnik w lewej lampie więc pomyślałem o przekładce z tańszego anglika :D, czy jest to wykonalne ? Ewentualnie czy do angielskich lamp można tylko przełożyć nasze klosze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko szklem sie rozni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lustra też są inne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności