Jump to content
MAPET

ETKA - katalog części ON-LINE !

Recommended Posts

Samochód: B5(3BG) 1.9 TDI-PD 131KM (AVF)
    Rok prod: 2002

Ponieważ link podany przez Mapeta, podobnie jak sporo kolejnych jest już nieaktualny, posprzątałem temat. Jeżeli ktoś ma inne działające linki - zapraszam do dodawania

Aktualnie działająca etka online

http://pl.realoem.me/Volkswagen/RDW/PA/

http://www.oemepc.com/vw/lang/o

Od razu można sprawdzić aktualne ceny ASO

http://www.sklep.motorpol.pl/sklep/

Samochód: Nie passat
    Rok prod: 2004
    Witam, mam ETKĘ 7.2 ver.5 i mam pytanie, czy można zdekodować nr VIN?

Można pod warunkiem że podstawisz do folderu FGST plik .txt pod Twój nr nadwozia. Jak chcesz taki plik to zapraszam tutaj =>VIN decoder (wyłącznie VW, Audi, Seat, Skoda) - bez historii i przebiegów albo pisz na PW.

PS

Tylko dopisz że chcesz plik .txt.

Samochód: B6 2.0 TDI-CR 170KM (CBBB) DSG
    Rok prod: 2010
    Cytat:

Napisał Evitare Zobacz post

Witam, mam ETKĘ 7.2 ver.5 i mam pytanie, czy można zdekodować nr VIN?

Można pod warunkiem że podstawisz do folderu FGST plik .txt pod Twój nr nadwozia. Jak chcesz taki plik to zapraszam tutaj VIN decoder (wyłącznie VW, Audi, Seat, Skoda) - bez historii i przebiegów albo pisz na PW.

PS

Tylko dopisz że chcesz plik .txt.

A jeśli wrzucę ten plik .txt do swojej ETKI, to zdekoduje mi tylko wyposażenie, czy będzie działała ETKA prawidłowo, jeśli chodzi o dobór części właściwych-konkretnie do danego samochodu :?:

Rok prod: 1996
    A jeśli wrzucę ten plik .txt do swojej ETKI, to zdekoduje mi tylko wyposażenie, czy będzie działała ETKA prawidłowo, jeśli chodzi o dobór części właściwych-konkretnie do danego samochodu :?:
    jesli wrzucisz plik TXT do odpowiedniego folderu i pokażesz ETCE ze ma z tamtąd dane pobierać to będzie dawać ci części zgodnie z dobranym VINem w polu "szujak ID pojazdu"

A jeśli wrzucę ten plik .txt do swojej ETKI, to zdekoduje mi tylko wyposażenie, czy będzie działała ETKA prawidłowo, jeśli chodzi o dobór części właściwych-konkretnie do danego samochodu
    Pokaże Ci wszystkie części jakie były fabrycznie montowane w Aucie (opcja działa tylko z rocznikami przy których jest zielona kropka, jeśli chodzi o Passata od 2001 roku).

ale etka jest po polsku,zreszta wlasnie po niej smigam i widze czy jest po pol czy nie

Po polsku to ona będzie jak sobie zmienisz język, jak na fotce poniżej. A program za każdym razem otwiera się po angielsku. ;)

etka online.png

Samochód: CC 2.0 TDI 177KM DSG
    Rok prod: 2012

Temat podczyszczony, linki sprawdzone - stan na dzień 28-10-2017.

Nowe linki, oraz informacje o niedziałających powyżej linkach mile widziane. Wszelkie podziękowania i potwierdzenia, że coś działa zostawiamy w domyśle :).

To jest temat o bazach danych dostępnych online. Wszystkich, którzy chcą zapytać o jakąś konkretną część zapraszam tutaj

Dnia 27.09.2012 o 10:08, 4Ri3L napisał:

Panowie do pytań o nr części jest odpowiedni wątek! http://forum.vw-passat.pl/threads/74396-Pytanie-o-numery-czesci-ETKA-cz2

Rok prod: 2002

Dzięki za wrzutki Panowie! W końcu finisz szperania po sieci ... :P