Skocz do zawartości
Magda

FELGI / OPONY - oznaczenia, parametry montażowe

Rekomendowane odpowiedzi

panowie mam pytanie czy do passata B5 (3B) z 99 roku gdzie felgi stalowe mają et45 da się założyc felgi aluminiowe z mercedesa 7j16 z et51 z oponą 205/50r16 bez dystansów czy beda potrzebne do tych felg dystanse z góry dzięki za odpowiedz

Edytowane przez pawelvw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

potrzebuje jakies zimowki do b6215/55 r16. Jakie gumy polecacie?? myslicie ze Sava Eskimo S3 215/55 beda ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

potrzebuje jakies zimowki do b6215/55 r16. Jakie gumy polecacie?? myslicie ze Sava Eskimo S3 215/55 beda ok?

nie ten dział kolego

zajrzyj tutaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam teraz felgi r16 7' i opony 215/55. beda tez pasowac na r16 6,5' bo w rozpisce na poczatku nie znalazlem odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy felgi z z passata b5 pasują do b6?? chodzi mi o rozstaw śrub , zdaje się że b5 ma: 6,5x15 - 5x110, A ile ma b6. ???? dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam mam teraz felgi r16 7' i opony 215/55. beda tez pasowac na r16 6,5' bo w rozpisce na poczatku nie znalazlem odpowiedzi.

Tak, będą pasować. Tutaj masz odpowiednią tabelkę: http://www.felgi-opony.com/Aktualnosci/Szerokosc_opony__a_szerokosc_felgi_,3,32,15.html

Witam. Czy felgi z z passata b5 pasują do b6?? chodzi mi o rozstaw śrub , zdaje się że b5 ma: 6,5x15 - 5x110, A ile ma b6. ???? dzieki

Oba modele Passata, zarówno B5 i B6 maja rozstaw śrub 5x112. Wskazany przez Ciebie rozstaw śrub jest z Opla.

Poza tym do B6 chyba nie wchodzą felgi 15cali-najmniejsze to 16 cali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Mam pytanie czy te felgi będą pasować do mojego paska i nie będzie problemu z montażem

WYMIARY KOŁA:

ŚREDNICA 18"

SZEROKOŚĆ 8,5"

ROZSTAW ŚRUB 112X5

ET50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam!

Mam taki problem ze przyszczypalem lekko opone i wyskoczyl mi delikatny babel:

http://img59.imageshack.us/i/dscf5121n.jpg/

http://img180.imageshack.us/i/dscf5120.jpg/

no i nie wiem co zrobic, czy sprzedac czy nadaje sie do jazdy?

Doradzcie cos. thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nicckus, jeżeli nie masz bicia to możesz jeździć, jedynie co to spojrzeć co jakiś czas czasu czy nie robi ci się jeszcze większy balon... o a w międzyczasie znaleźć używkę np. na allegro z takim samym bieżnikiem a później wymienić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

planuje sprzedac ta opone i kupic nowa ( ta zreszta tez nowa, ma tylko kilka tys przebiegu i bieznik jak ze sklepu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Prowadzę zakład z oponami między innymi więc poczułem się uprawniony do odpowiedzi. No więc ta opona to szrot i nie powinieneś jej nikomu sprzedawać. Nadaje się tylko na śmietnik. Nikt kto będzie wiedział o tym uszkodzeniu nie kupi jej od ciebie mimo że bieżnik jest taki dobry.

 

Należy przeboleć stratę i kupić nową oponę. Niestety.

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam czy dam rade założyć koła 245/45/17 do passata b5 synchro? nie będzie nic opcierało? felgi orginalne od audi a4 z 2008r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz sprawdzisz ET tych alu z a4, ale powinny pasowac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@linea

Nowa opona juz kupiona, a stara pewnie sprzedam, ktos sobie moze ja spali ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do kupienia alufelgi, ale od audi, są ładne, ale parametry troszkę pogmatwane, czy będzie bezpiecznie jeździć na tych parametrach, oraz nie będzie problemu z montażem opon?

 

Zimowe mam 195/65 R5, a letnie 205/60 R15, passek 1,8t 3bg.

 

Oznaczenie alufelg to:

 

- 5x112 7,5Jx15H2 ET-42,5

 

Przeglądałem tabelkę, ale nadal nie jestem pewien..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam do kupienia alufelgi, ale od audi, są ładne, ale parametry troszkę pogmatwane, czy będzie bezpiecznie jeździć na tych parametrach, oraz nie będzie problemu z montażem opon?

 

Zimowe mam 195/65 R5, a letnie 205/60 R15, passek 1,8t 3bg.

 

Oznaczenie alufelg to:

 

- 5x112 7,5Jx15H2 ET-42,5

 

Przeglądałem tabelkę, ale nadal nie jestem pewien..

 

ET OK,szerokość felgi w stosunku do opony też może być,rozstaw śrub też jest dobry...P.S.Jakiś wysoki profil masz tych opon ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Gdybyś jeździł w 70% po dziurach, nie założyłbyś innych :)

 

jeżdżę cały czas do pracy, przez lokalne wioski, a co tydzień, dwa, w góry, a drogi 'niczego' sobie.

 

Dzięki, to może kupię te felgi, hmm.

 

Czy koło nie będzie za bardzo wystawać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdybyś jeździł w 70% po dziurach, nie założyłbyś innych :)

 

jeżdżę cały czas do pracy, przez lokalne wioski, a co tydzień, dwa, w góry, a drogi 'niczego' sobie.

 

Dzięki, to może kupię te felgi, hmm.

 

Czy koło nie będzie za bardzo wystawać?

 

Spoczes,żartowałem ;) Ja mam u siebie ET 35 i są prawie równo z rantem nadkola więc nie masz się czego obawiać,będzie OK.Bezpieczny przedział ET jest od ET35 do bodajże ET47 Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam prosze was o porade chce kupic sobie fele do mojego autka

Interesują mnie 17" ale nie wiem jakie ET powinny mieć i ile max calowe czy wejda mi 8"

Mój bolid do model B5 FL w kombiku.

wyczailem w takim rozmiarze rozmiar felgi 17, szerokość felgi 8, ET 37, rozstaw śrub 5x112 -tylko nasuwa sie pytanie czy podejdą. Z góry wielkie dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności