Skocz do zawartości
jakjurmich

Budowa lamp przednich Passat B5 FL rocznik 2005

Rekomendowane odpowiedzi

troszkę odgrzeje kotleta, ale mógł by mi ktoś powiedzieć czy prawidłowa pozycja żarówki mijania H7 jest tak jak na rysunku w poście #5 tzn ta część ścięta metalu na podstawie żarówki do góry???

 

Passat B5 fl 2001r.

 

u mnie założone jest do dołu i nie wiem czy ktoś źle założył te blaszki które trzymają żarówki , dodam że światła świecą dość kiepsko i trochę za blisko nawet przy maksymalnym podniesieniu regulacji elektrycznej

 

z góry dzięki

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem po spaleniu sie kolejnego "leda" jako zarowki pozycyjnej postanowilem wrocic do tradycyjnych zarowek. I pech chcial, ze podczas wymiany nieszczesny led wpadl do reflektora I utknal w tej szczelinie po srodku reflektora. Jest jakas opcja aby go wyjac bez demontazu relfektora? Moze mozna do tej szczeliny dojsc jakos pod zarowkami aby podwazyc tego leda I wyjac przez zarowke od dlugich?

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poruszaj odbłyśnikiem, wpadnie w klosz i wtedy giętkim chwytakiem pazurkowym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za rade. Tak wlasnie zrobilem :) jeszcze wymontowalem silniczek do regulacji wysokosci I wtedy caly odblysnik cofnal sie do tylu o jakies 2cm wiec miejsca az nadto ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musze wymienic przednia prawa lampe, czy lepiej dopasowac ori uzywke w bdb stanie czy kupic nowe 2szt komplet na przod depo? jak lepiej na tym wyjde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie nowe to nowe. Ja bede wymienial lampy latem, gdyz nie mam regulacji wysokosci swiecenia na prawej lampie wiec przegladu nie przejdzie. Chyba ze cos wymysle ;-) Widzialem jak swieca lampy z kategorii "najtansze z najtanszych" i tez dramatu tam nie bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie posiadam w swoim passacie lampy bixenon z samo poziomowaniem 11086158_815276445216203_1762617749_o.jpg i chciałbym założyć zwykle lampy i czy będzie działać samopoziomowanie czy będzie trzeba ciągnąc nową instalacje do kabiny i dorobić regulacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam mam pytanie posiadam w swoim passacie lampy bixenon z samo poziomowaniem [ATTACH=CONFIG]130332[/ATTACH] i chciałbym założyć zwykle lampy i czy będzie działać samopoziomowanie czy będzie trzeba ciągnąc nową instalacje do kabiny i dorobić regulacje

 

Jeżeli wymienisz całą lampę pokazaną na zdjęciu to tak, stracisz samopoziomowanie. A czemu chcesz zmieniać na zwykłe ? Pierwszy raz słyszę, że ktoś chce przejść z xenonu na zwykłe światło ? Raczej ludzie działają w kierunku odwrotnym. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli wymienisz całą lampę pokazaną na zdjęciu to tak, stracisz samopoziomowanie. A czemu chcesz zmieniać na zwykłe ? Pierwszy raz słyszę, że ktoś chce przejść z xenonu na zwykłe światło ? Raczej ludzie działają w kierunku odwrotnym. ?

 

Chciałem wymienić ponieważ rozbiłem przód i jedna jest cała połamana druga ma połamane uchwyty i też bardzo słabo świecą w deszczu to nic nie widać no ale w takim razie będzie trzeba kupić taką lampę żeby nie kombinować z tą regulacją, nawet znalazłem w dobrej cenie 2 szt za 1100 zł po regeneracji soczewek i odbłyśników i z całym osprzętem więc myślę że będą bardzo dobrze świecić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności