Skocz do zawartości
Passatb5tdi90km

Jakie radio masz????

Jakie radio masz  

1 057 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie radio masz



Rekomendowane odpowiedzi

W Moim Passacie mam Sony CDX-GT480. Czerwony kolor podświetlenia świetnie komponuje się z Klimatyzacją. Szkoda tylko że radyjko ma wyświetlacz OLED. Bardzo ładnie gra. Mam je juz 8 miesięcy i nie mam z nim żadnych problemów.

 

file_2_8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy zakupie było fabryczne gamma,a teraz pioneer deh 4000-ub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie gra Voice Kraft VK 3530 + 6 fabrycznych głośników :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MFD 2 + 8głośników. Nie jest źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pioneer DEH-2200UB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alpines.jpg

Alpine IVA D106R, ładny duży wyświetlacz dotykowy, mnóstwo ustawień dźwięku oraz wbudowany odtwarzacz CD/DVD z możliwością odczytu różnych formatów audio/video (divx!!).

Edytowane przez czasi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie gra SONY CDX-GT930 z czerwono niebieskim podświetleniem super komponuje się z resztą podświetlenia. no i z wygłuszonymi drzwiami wyienionymi głośnikami na Infinity Kappa i subem w bagażniku wrażenia bezcenne ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wcześniej blaupunkt teraz clarion cz100e fajne niebieskie podswietlenie, duzy wyswietlacz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jvc KD-401 czerwone podswietlenie (ton podswietlenia pasuje pod kolor podswietlenia pokretel) jest dostepna wersja tego radia z 3 kolorami(zmiennymi) plus za usb i aux. Proste menu. Cena w Avans (w sierpniu '09) 399zl O jakosci dzwieku ciezko pisac bo glosniki padly i ledwo zipia.

jvckdr401.jpg

Edytowane przez szynder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PIONEER DEH-P3600mp :D polecam stare ale jare radyjko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja do tej pory miałem Gammę+zmieniarkę sony, nie narzekałem ale za grosze trafiłem na ebayu takiego pionierka DEH-P5900MP, z kilkoma kolorami podświetlenia wyświetlacza i przycisków

 

deh-p5900mp.jpg

 

PIONEER-DEH-P5900MP-01.jpg

Edytowane przez Starwarrior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość waski7

ja w swoim passacie mam zamontowane radio Becker,czy ktos wie co to za firma.potrzebuje instrukcji po polsku .z góry dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

becker to dobra firma - przewaznie w mercedesach spotykana (jesli sie nie myle)

 

a u mnie jak na razie zenec ze mc 292

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam paska B6 niedawno dokupilem sobie calkiem fajne radyjko niestandardowe do niego pyka niezle tylko maly problem mam z podlaczeniem sterowania do kierownicy ale pozatym spoko ES958V-o1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pioneer DEH-4200SD , niewątpliwy plus to slot na kartę SD pod panelem , wkładamy 32GB kartę ( muzyki od cholery ) i nic nie wystaje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie w pasku mam stacje SONY XAV W1

Edytowane przez Marcin_e36

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od nie dawna mam ALPINE CDA-9887r z procesorem IMPRINT!!!! Prawdziwy majstersztyk w swojej klasie!!!! Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj Clarion CZ301E. Po stracie 2 radyjek odpuściłem sobie inwestowanie dziwnych kwot w radia samochodowe. Zaletą tego modelu jest bluetooth (na tym mi zależało), i radyjko robi za zestaw głośnomówiący.

Po wymianie stwierdzam, że VW powinien wypłacać odszkodowania za męczarnie przy słuchaniu fabrycznej Gammy. Wiem, że ten Clarion nie jest szczytem hi-fi ale w porównaniu z Gammą wrażenia są podobne jak przesiadka Safari 5 na cokolwiek innego .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od sześciu lat niezmiennie DALCO, typu nie pamiętam panel leży w schowku w aucie ale innego radia nie chcę. Od chwili zakupu dziala bezproblemowo, w wyposażeniu odtwarzacz CD,MP3, port USB, czytnik kart SD i bluetooth. Moc 4x50W. Kupiłem je sześć lat temu jeszcze nowe, od kolegi który wrócił z USA i od tego czasu jestem w jego posiadaniu (miał drugie ale zostawił dla siebie). Pamiętam jak znajomi oglądali wtedy to radio wtedy czytnik kart SD to byla jakby nie patrzeć pewna nowość. W drugim aucie mam Sony Exploud-a jednak przy Dalco niestety kuca jesli chodzi o jakość dźwięku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności