Skocz do zawartości
jaco25wroc

Sprzegło nisko bierze>>>

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam pytanko czy w B5 1,6 benzynka mozna wyregulowac sprzegło, bo mi sprzegło przy podłodze bierze, a autko niedawno kupiłem,, czy to oznaka zuzycia sprzegła??

Dziekuje za pomoc....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ci bierze przy podłodze to bardzo dobrze oznacza że sprzęgło jest dobre im wyżej sprzęgło bierze tym jest bardziej zużyte. A co do regulacji to nie wiem ale chyba nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak ci bierze przy podłodze to bardzo dobrze oznacza że sprzęgło jest dobre im wyżej sprzęgło bierze tym jest bardziej zużyte. A co do regulacji to nie wiem ale chyba nie

 

 

No i w tym miejscu się nie zgodzę. Ja wymieniłem cały komplet sprzęgła przed 2 miesiącami i bierze mi wysoko. Początkowo sprzęgło brało przy podłodze, ostatnio zauważyłem że bierze jak przed wymianą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość filus

Mateusz ma racje tarcz + docisk+ łożysko jest OK!!

masz problem z układem hydraulicznym albo z linką od sprzęgła ( nie pamiętam jak tam jest) ale najprawdopodobniej wysprzęglik ci przepuszcza płyn .pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

orientujecie się jakie są koszty wymiany sprzęgła ?

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

 

orientujecie się jakie są koszty wymiany sprzęgła ?

 

pzdr

 

 

Jak wymieniasz kompletne sprzeglo w asp na nowe to u nich kosztuje 850 zl ( warszawaw ) a sachsato ruznie od 700 d0 1300 komplet. + wymiana musisz policzyc jakies 200- 300 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, czy przy wymianie sprzęgła trzeba wymienić olej w skrzyni biegów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, czy przy wymianie sprzęgła trzeba wymienić olej w skrzyni biegów ?

 

A co ma jedno do drugiego? Raczej nie powinien się wylać przy zdejmowaniu skrzyni.. i wymieniać tez nie trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

 

orientujecie się jakie są koszty wymiany sprzęgła ?

 

pzdr

 

 

Sprzęgło od 600 zł, robocizna ok 300 zł.

 

 

Co do tematu to tak jak pisał Mateusz, im sprzęgło wyżej bierze tym jest bardziej zużyte. Przynajmniej tak wynika z moich doświadczeń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moment ale przy wymianie sprzegla nei ruszacie dwumasy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdź sobie jak ma się Twoja dwumasa bo szkoda rozbierać wszystko drugi raz po pewnym czasie....

a co sądzicie o używanym sprzegle i dwumasie z anglika z niewielkim przebiegiem???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam ze nowe to nowe.... Ostatnio miałem klienta co chciał same okładziny tarczy sprzęgła do audi a4 1.9 Tdi pytał się czy od dużego fiata nie pasują... normalka załamka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zid20

Witam mam problem sprzęgło wysoko bierze a jak przyspieszam to autko więcej wyje niż jedzie i śmierdzi jak by sprzęgło się paliło .

Sprzęgło bierze 2cm od góry. chciał bym wiedzieć czy przy wymianie sprzęgła trzeba wymienić koło dwumasowe

I po czym poznań ze koło dwumasowe jest do wymiany???:(

Proszę o szybką odpowiedz od osób które mają na ten temat pojęcie :(:633:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Proszę o szybką odpowiedz
Szybka odpowiedz to taka ze sprzęgło do remontu. A co do reszty to użyj opcji "szukaj" bo o kole dwumasowym to już na tym forum jest materiału na 3 książki..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności