Skocz do zawartości
Gość atena-hurt

Passat 2.5 tdi.Prosze o opinie na jego team czy warto kupic

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Syki
Cena rozrzadu to ok 1500 zl w 2,5

 

Falis - możesz mi podac jakieś namiary na warsztat, gdzie mogę w tej cenie wymienić rozrząd w 2,5 TDI V6, bo u mnie wołają 3200-3500 zl... Byłbym Ci niezmiernie wdzięczny. Nie ma znaczenia, w którym miejscu to będzie (biorąc pod uwagę różnicę w podanych kwotach).

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Syki, Dałem Ci namiar na privie, na fachowca w Koszalinie. Zadzwoń, dowiedz się i daj mi znać ile Ci krzyknął za wymianę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość falis

Syki mnie nie chodzilo o koszt calkowitrej wymiany, tylko o koszt czesci, bez robocizny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Syki

możecie mi tez podrzucić te namiary na tych fachowców? byłbym niezmierni wdzięczny. jak pisałem wcześniej u mnie za wymianę rozrządu w 2,5 TDI V6 chcą od 3200 do 3500 zł. dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba84
możecie mi tez podrzucić te namiary na tych fachowców? byłbym niezmierni wdzięczny. jak pisałem wcześniej u mnie za wymianę rozrządu w 2,5 TDI V6 chcą od 3200 do 3500 zł. dzięki

 

u mnie na wichurze za sama robocinzne gosc bierze +-300zl, ja u niego wymienialem i jestem zadowolony ! a czesci .... zamkniesz sie w ok 1000 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Syki

Kuba. Dzieki za odpowiedz. Mozesz mi przeslac namiary na twojego mechaniorka? Chetnie podjechalbym w twoje strony i zalatwil ten rozrzad. Cena naprwde jest rozsadna i zblizona do tych wszystkich, o ktorych jest tu mowa.

Jesli mozes to wrzucic na maila: [email protected] lub gg: 4052572

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość reinchard

Witam wszystkich serdecznie - tu z mojej strony prośba.

Od dwóch lat jeżdze 2.8 4motion z 98 roku - żal się rozstawać ale mogę pozwolić sobie na nowszy model - no i pomyslałem o dieslu.

Model 2.5 tdi 4motion ze 150 konnym silnikiem. Z tego co udało mi się dowiedzieć jedni chwalą sobie te motory natomiast inni narzekają. Podobnież fabryczna wada wycierającego się wałka rozrządu - a co z tym idzie koszta eksploatacji no i nerwów.

Auto piękne - oczywiście kombi - lecz dla zaznajomionych z tematem tego diesla proszę o radę . Warto czy nie warto ?

 

dla szukających wiecej podam link, auto obejrzalem - faktycznie super stan no i sprawdzone w servisie VW.

 

http://www.motoallegro.pl/item294415925_vw_passat_2_5_v6_tdi_stan_idealny_1_wlasciciel_.html

 

:confused::confused::confused:

pozdrawiam , ech, sztuka wyboru

 

Dołączyłem Twojego posta do istniejącego już tematu - używaj wyszukiwarki!/Duży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności