Skocz do zawartości
sergiusz-

[B5] Rozmiar felg do B5 3BG

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry Wszystkim:)

 

Poszukuję 17 tek do passata Kombi 1999 rok , jaki rozmiar felg i jaka opona wejdzie do tego bez żadnych przeróbek ???

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie bo aukcja mi sie konczy za 45 minut. Czy felgi z et52 wejda bez dystansow do passata b5fl na seryjnym zawieszeniu? Chodzi mi o to czy nie beda chaczyly nigdzie, a nie o to jak beda wygladaly.

 

825a30967bbe135e3e52a30859e277d3.jpg66eff3496dc839bf97cc05388cc81bf6.jpg799d3f416f9551d3875ccfbb18c3b414.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie i panie, potrzebna pomoc. Przywiozłem dzisiaj felgi od audi , ale niestety nie wchodzą, próbowałem tylko przednią założyć i niestety chaczy o zawieszenie, felga ma rozmiar 18 cali, szeroka 8 cali i z opona 235/40/18. Opony za jakiś czas miałem zamiar zmienić na 225, ale widzę ze bez dystansow sie nie obejdzie. Nigdy nie kupowałem takowych dlatego powiedzcie mi jakie najlepiej kupić. Z tego co czytałem to ktos mial takie felgi zalozone z et30, u mnie jest et43, czy jesli kupie dystans 13mm to bedzie ok? Mógłbym sprzedać felgi bo tanio kupilem, ale za bardzo mi sie podobają ;)

 

uploadfromtaptalk1447702420426.jpg48843da0f2cb0ecb34ceecb13fcf4704.jpgf65f4facef9a57e34cc14ac21055e342.jpg

 

Takie byłyby odpowiednie?

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5734520854

 

No chyba że ktoś z forumowiczów ma na sprzedaż w promocyjnej cenie ;)

Edytowane przez piasek1985

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W innym wątku nie otrzymałem odpowiedzi więc tu zapytam.

 

Kupiłem felgi:

18 cali,

szerokość 8 cali,

Et43

Opony 235/40

 

Próbowałem przednią założyć i haczy o zawieche.

 

317920d4038ddd767cb83bb5c431e822.jpg

 

Dystans najmniejszy jaki jest z kolnierzem to 13mm czyli zmieni mi to et na 30. Czy z takim dystansem opona nie bedzie obcierac o nadkole przy seryjnym zawieszeniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wie ktoś czy 16" 6,5" ET 50 do B5FL Kombi będzie pasować? Czy to nie za duże ET ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musi być dystans bo może Ci opona jeździć po zwrotnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, 6.5 cala powinno się zmieścić, ale będzie wyglądało niezbyt atrakcyjnie ;)

U mnie (w przed lifcie co prawda) na 7 calach, oponach 225 przy ET 49 jest blisko, ale nie trze ;)

Edytowane przez RybsonQS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mnie konkretnie chodzi czy felga sie zmiesci bo opona to i tak naciag bedzie. Wiec jesli felga wejdzie bedzie ok. Jutro moze bede mial taka felge to poinformuje, moze komus sie przyda.

 

No wiec do mnie to wchodzi felga 16x6 ET 53 nawet, spokojnie ET 55 pod warunkiem ze opony naciąg :-)

Edytowane przez Sesek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Mam pytanie

Czy takie felgi (jak na fotce) strukturalne vw R16 5x112 ET50 z oponą 205/55 podejdą bez dodatkowego zachodu do passata b5?

 

 

felga 5x112 ET50.jpg

 

Jeśli tak to może ktoś dysponuje fotkami na których widnieje pasek z takimi felgami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wynalazek... et troche wysokie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
obie częsci to jest alu ?

 

Stal i plastik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kołpak znaczy sie...

 

Tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiada tu ktoś felgi 19' 9,5j et30 na dystansie 20mm ?? Chciał bym zobaczyć efekt jak to wygląda zanim założe na wiosne "kołpaczki"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a takie felgi spasuje do b5fl opona będzie 205/50 lub 225/40 ale bez dystansu chyba się nie obejdzie???jaki będzie potrzebny mniej więcej??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności