Skocz do zawartości
b5FLkombi

President Johny II i Missouri President - co myslicie o tym zestawie?

Rekomendowane odpowiedzi

Jakich?

np. częstotliwość, % modulacji, moc.

Może tak: regulację mają ale nie tak dokładne jak w przypadku Presidenta.

Gdyby Poloneza i Passata produkowano w tej samej fabryce, z tych samych podzespołów i na tej samej linii montażowej jeździłbym Polonezem.
P.S. Gdzie ma ten serwis Twój tata? Bo dopiero teraz zauważyłem, że z Ozorkowa jesteś.

Szczegóły na PW jak coś.

To wynika z tego że oba radia są produkowane przez tą samą firmę tylko jedno jest o 100% droższe. A widziałeś oba te radia jak wyglądają w środku po zdjęciu obudowy???

Edytowane przez pawel23sp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mateogti

 

jeśli twierdzisz, że jakiś tam Uniden jest lepszy od Presidenta to po co kupować passata skoro można jeździć fiatem albo oplem. Ja posiadam PJ II i antene SUNKER 1,5 m i zestawik śmiga ja ta lala.

Edytowane przez makss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VALDI ja też mogę ci polecić ten zestaw bo posiadam go od prawie roku też mi go odradzano poczytałem trochę na forum CB.i się zdecydowałem i nie żałuję mieszkam w Karkonoszach i świetnie się spisuje,z tym że, ja swoje radyjko wysyłałem do serwisu PREZIDENT w Częstochowie w celu poprawienia funkcji ASC przez to mniej skraca zasięg a to wyczytałem na forum CB. wszystko w ramach gwarancji.Jak masz tylko kase i nie zależy ci na dalekim nadawniu bo wiadomo krócej nadajesz z takiej antenki to bierz nie będziesz żałował.Powodzenia.Ps. jak coś to mam namiar na gościa w tym serwisie który to robi.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

heh wiem bo mam do porównania jedno i drugie radyjko na tych samych antenach więc wiem co mówie !!! presient bardziej szumi od unidena !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
np. częstotliwość, % modulacji, moc.

Może tak: regulację mają ale nie tak dokładne jak w przypadku Presidenta.

Zaznacz mi na schemacie Presidenta Johnnego II lub Harrego II elementy, którymi można regulować podane przez Ciebie parametry.

 

To wynika z tego że oba radia są produkowane przez tą samą firmę tylko jedno jest o 100% droższe.

Tak.

 

A widziałeś oba te radia jak wyglądają w środku po zdjęciu obudowy???

Tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zaznacz mi na schemacie Presidenta Johnnego II lub Harrego II elementy, którymi można regulować podane przez Ciebie parametry.

:zdegustowany:

A widziałeś oba te radia jak wyglądają w środku po zdjęciu obudowy???
Tak.

I co??

Edytowane przez pawel23sp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co tam ciekawego zobaczyliście .. oprócz drukowanej zielonej płytki, wiązki kabli itd... ????

no w starszych U 510 można jeszcze spotkać "Garść kurzu i jakąś pajęczynę :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I co??

Nic. Im nowsze tym więcej świeżego powietrza w środku :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin Stos; to nie tylko w Unidenach ; ale w większości konstrukcji które maja na plakietce znamionowej : CHRL, PRC, czy porostu Made in China. Dobre czasy radyjek w których można było coś nie co popsuć "w dobrym tego słowa znaczeniu" odeszły w zapomnienie :rozpacz:

Edytowane przez winiak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobre czasy radyjek w których można było coś nie co popsuć "w dobrym tego słowa znaczeniu" odeszły w zapomnienie

Dlatego używam wstęgowego radyjka z '91 roku :582:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nic. Im nowsze tym więcej świeżego powietrza w środku

Ale chodziło mi czy widziałeś róznicę pomiędzy Unidenem a Presidentem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie ja wychodzę z tego założenia - że jeżeli jest coś tańsze (podróba) to jest gorsze! i proste! Np. głupia antena niby identyczna CB1 (25zł) i MISSOURI (280zł) ... niby takie same a jednak? - niebo a ziemia ...

 

zastanawialiście się kiedyś nad produktami pewnych sieci hipermarketów? Dlaczego produkty z ich logo (wyprodukowane dla nich) są tańsze? pewnie nie są tak samo dobre gatunkowo jak produkty renomowanych firm... (produkowane z tańszych składników itd.)stąd ta cena! i wydaje mi się że można to śmiało przyrównać do CB ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sprawie tej anteny co podałeś w 200% się zgodzę ale dla przykładu porównam SIRIO ML 145 (od 124,00 zł do 169,00 zł) i President ML145 (od 205,00 zł do 255,00 zł) Nie ma różnicy wiec po co przepłacać :przestraszony::chytry: drugim przykładem są np: buty czy koszulki ze stadionu a te w markowym sklepie ok 150% drożej dla paragonu i reklamówki :chytry:

Edytowane przez winiak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale chodziło mi czy widziałeś róznicę pomiędzy Unidenem a Presidentem.

Tak.

 

Nie ma różnicy wiec po co przepłacać

W tym przypadku jest: w Presidencie obudowa cewki popęka po około 2 latach użytkowania, SIRIO mam już 5 lat i nic się nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w Presidencie obudowa cewki popęka po około 2 latach użytkowania, SIRIO mam już 5 lat i nic się nie dzieje.
i właśnie o tym piszę że nie zawsze to co droższe znaczy lepsze ;)

A tak na marginesie : Zaraz rozpętamy burze w szklance wody :592: bo się odezwa wszyscy wierni "szpanerzy" użytkownicy anten od Presidenta:idiota:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wierni "szpanerzy" użytkownicy anten od Presidenta

O przepraszam bardzo sam używam anteny sprzedawanej przez firmę President :582: Tyle że w mojej cewka nie ma żadnej obudowy, niektórzy twierdzą nawet, iż to nie jest cewka :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak

Jeśli tak to jaką?? Przedstaw wyższość Unidena za 50% ceny Presidenta :) Wszyscy z chęcią się dowiedzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
odezwa wszyscy wierni "szpanerzy" użytkownicy anten od Presidenta

hola hola kolega! :) troszkę przesadziłeś ...

to, że mam antenę presidenta to niby szpan?

 

Hmm są gusta i guściki ... "jeden lubi jak mu Cyganie grają, a drugi jak mu buty śmierdzą" ...

 

Skończmy panowie tą dyskusję wyższości jednej firmy nad drugą (bo taka jest prawda że każdy chwali swoje) ... jeden drugiemu zaraz zacznie ubliżać, a i tak z tego nic nie wyniknie.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat był o : President Johny II i President Missouri a zrobił się :offtopic: o wszystkim i o niczym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pawel23sp a może najpierw Ty odpowiesz mi na moje wcześniejsze pytania? Bo jak narazie to tylko ja i winiak odpowiadamy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności