Skocz do zawartości
b5FLkombi

President Johny II i Missouri President - co myslicie o tym zestawie?

Rekomendowane odpowiedzi

U520 + IC-100 będzie działało podobnie jak Johnny II + Missouri, tyle że za połowę mniejsze pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin ... ale mi chodzi o to że mówisz "podobnie" czyli jednak gorzej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważysz różnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm mi glownie chodzi zeby nie krecic SQ ... a President H/J daje mi taką możliwość oferując ASC ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Które:

  • nie działa jak należy
  • w AM jest mało potrzebne

Dużo ważniejsze jest poprawne działanie RF-Gain.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tym to ja sie kompletnie nie znam hehe :)

muszę zaraz gdzies przeczytac co to te RF-Gain :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Valdi nie kupuj chociaż imitacji anteny typu HUSTLER IC-100 przecież tej anteny nie da się nawet porządnie zestroić. Kup coś z renomowanych FIRM "Polecam Sirio - bo nie przepłacasz jak za Presidenta" i np. Unidena 520 na początek powinno wystarczyć. Jak łykniesz Bakcyla to nie będziesz musiał ponownie w Antenę inwestować

co to te RF-Gain
- przekładając na polski w sposób łopatologiczny : RF gain służy do zmniejszania wzmocnienia stopnia wejściowego - do skracania czułości radia. Słabsze sygnały przestajesz słyszeć, mocniejsze stają się słabsze, radio mniej szumi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale w johnnym II ogólnie ten rf-gain za ekstra nie chodzi wg. sorry może kogoś nawet obraże ale taka jest prawda presient johnny II asc to szumfon mój uniden xl 510 lepiej działa od presienta ma mniej szumów !!! tyle odemnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pod względem szumów Harry II = Johnny II ? dobrze rozumuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

johny II v uniden 510!!! presient przegrywa !!! takie są moje odczucia w użytkowaniu ich!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mało tego te radia wyglądają identycznie

tylko wyglądają.

johny II v uniden 510!!! presient przegrywa !!! takie są moje odczucia w użytkowaniu ich!!!

 

presient johnny II asc to szumfon mój uniden xl 510 lepiej działa od presienta ma mniej szumów !!!

Sorry, ale chyba nie wiesz co piszesz. Uniden ma duuuużo mniej czuły odbiornik i nie posiada jeszcze kilku innych możliwości regulacji które "drogi" President ma. Osobiście używam Johny II + Misouri i śmiało mogę polecić ten zestaw. A teksty w stylu "za pół ceny masz taki sam zestaw" pozostawiam bez komentarza. Pozdrawiam:)

Edytowane przez pawel23sp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z *pawel23sp* :)

harry II + missouri ;)

w samochodzie cisza, nic nie trzeszczy, nie szumi, słyszysz kiedy Ci potrzeba.

do tego jakos wyglada na dachu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja napisze tak żeby coś polecać to trzeba mieć jakieś odniesienie, a nie jedna no może dwie anteny i tak samo dwa modele radia tego samego producenta tylko pod innymi nazwami. I raptem wielcy znawcy tematu się znaleźli. Jak to mówią "Każdy Żyd swoje G.... chwali"

w samochodzie cisza
a co ten twój zachwalany zestaw Głuchy jak pień że w samochodzie cisza, a może wizyta u Laryngologa by pomogła ?
do tego jakoś wygląda na dachu
- to nie ma WYGLĄDAĆ to ma dobrze i daleko odbierać i nadawać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie *winiak* wie lepiej i jest złośliwy bo ma do tego prawo bo "przewalil troche radyjek"

kolejna dyskusja bez sensu.

Kolega pisal co myslimy o zestawie ja pisze ze jestem z podobnego zadowolony.

Głuchy nie jest, poprostu nie trzeszczy i nie szumi nawet bez używania ASC

 

do *VALDI* ja jestem zadowolony i Tobie też polecam.

 

PS. *winiak* nie rozumiesz moich wypowiedzi? trudno, jedynie dla Ciebie ich tłumaczył nie będę.

Edytowane przez kamilb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie! szanujmy sie! klamka zapadła będzie Johnny II ASC + MISSOURI ;]

Dziekuje za opinie Panowie.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Uniden ma duuuużo mniej czuły odbiornik

Podaj mi różnicę w pomiarach np. na ZPFM3.

 

nie posiada jeszcze kilku innych możliwości regulacji które "drogi" President ma

Jakich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin spokojnie! ;) wyluzuj ...

nam a konkretnie mi radio potrzebne jest na drobne wyjazdy (nie codziennie) ... nie jestem maniakiem CB ... czytalem na tej stronie 32fm? o tych ludziach dla ktorych radia to pasa - to dla nich moze i to ma znaczenie ("pomiary np. ZPFM3") ... dla nas zwykłych uzytkownikow chyba nie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VALDI tu nie chodzi o to, czy radio to pasja, czy jest się maniakiem, czy też używa się CB jako dupochronu na trasie. Ja nigdzie nie napisałem, żeby kupować tylko Galaxy, Rangery, Magnumy itp., bo nie o to chodzi. Denerwują mnie tylko niczym nie poparte stwierdzenia na zasadzie "tata a Marcin powiedział", które nijak mają się do rzeczywistości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Denerwują mnie tylko niczym nie poparte stwierdzenia na zasadzie "tata a Marcin powiedział", które nijak mają się do rzeczywistości...

Tak się akurat składa, że mój ojciec ma serwis CB radia już ładnych kilka lat i uwierz mi że jeżeli nie było by różnicy pomiędzy tymi dwoma radiami to bym tak nie pisał (mogę się zapytać b.dokładnie i wtedy Ci napisze różnicę) A tak na zdrowy rozum to wytłumacz mi dlaczego jeździmy Passatami za xxx zł gdzie mogli byśmy jeździć np. rodzimej produkcji Polonezami za xxx zł mniej.??:P:confused: Skoro nie widać różnicy to po co przepłacać?? Sorki, ale chyba małe Ot się zrobiło.:cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro ma serwis, to powinien mieć dostęp do sprzętu pomiarowego typu ZPFM3 lub innego podobnego. Jeżeli tak jest to odpowiedz mi na wcześniej zadane pytanie.

 

A tak na zdrowy rozum to wytłumacz mi dlaczego jeździmy Passatami za xxx zł gdzie mogli byśmy jeździć np. rodzimej produkcji Polonezami za xxx zł mniej.??

Gdyby Poloneza i Passata produkowano w tej samej fabryce, z tych samych podzespołów i na tej samej linii montażowej jeździłbym Polonezem.

 

BTW. nadal nie odpowiedziałeś mi na drugie moje pytanie zadane w poście nr 36.

 

P.S. Gdzie ma ten serwis Twój tata? Bo dopiero teraz zauważyłem, że z Ozorkowa jesteś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności