Skocz do zawartości
b5FLkombi

President Johny II i Missouri President - co myslicie o tym zestawie?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość WAFEL

Drogi i kiepski.

Na Twoim miejscu kupiłbym oddzielnie radio i antenę, a jak nie chcesz płacić dwa razy za przesyłkę to podjedz do sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam President Johny II i President Florida jako antene. Niepozorna antenka, przypominająca zwykłą antene radiową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 630 zł!! To przepłaciłeś zdrowo!

Mógłeś kupić.. Uniden 520 - 230 zł

Sirio As 100 (1 metr) - 125 zł.

 

Wychodzi 355 zł i masz piekny sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze tego nie kupiłem, ale miałem zamiar.... Ciągle mnie kusi ta antena president florida, która jest mała i podobno nie najgorzej odbiera. Chyba kupie jednak tak jak na początku myślałem uniden 520XL i floride.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacku dobrze myslałes :) Uniden 520 XL + florida :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poco przepłacać ?? za tako cenę można mieć kilka naszych radyjek z takimi parametrami.

Edytowane przez Kamil-Driver

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze tego nie kupiłem, ale miałem zamiar.... Ciągle mnie kusi ta antena president florida, która jest mała i podobno nie najgorzej odbiera. Chyba kupie jednak tak jak na początku myślałem uniden 520XL i floride.

Johnny II jest w porządku tak jak Harry, ale tak jak koledzy podpowiadają nie warto chyba przepłacać. Mam Harrego II ASC, mój braciak ma Unidena 520XL i różnicy w odbiorze nie widzę, mało tego te radia wyglądają identycznie. Jeżeli chcesz dopłacać tylko za ASC, to nie warto, bo w tym radiu nie działa jak należy. ASC poprawnie działa w radiach od Johnsona wzwyż.

Co do anteny, to Missouri najlepszym wyborem nie jest - kiepski zasięg i jest dość droga. Jak chcesz fajną antenę i w miarę kompaktową mogę Ci polecić Sirio Turbo 1000. Jak dla mnie rewelacja w tej cenie, dodatkowo jednym ruchem możesz ją złożyć i nie ma problemu z np. wjazdem do garażu. Sam miałem najpierw Sirio ML145, później Presidenta ML145 a teraz jeżdżę z Sirio Turbo 1000 i dużej różnicy w stosunku do poprzednich nie znalazłem, za to nie mam już problemu z wjazdem do garażu :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, to jest dobry zestaw :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja sie uparlem i chce radyjko Presidenta! Tylko jest pytanie: kupic Johnnego II czy Harrego II? oczywiscie z ASC (tylko te dwa modele wchodza w gre - ze wzgledu na ich male gabaryty). Pracować to będzie z anteną MISSOURI.

Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się uparłeś to kupuj, jak przyda Ci się FM to kup Harrego, jak nie to Johnnego, ale ja za te pieniądze bym tego nie kupował.

I pomyśl nad jakąś normalną anteną, a nie szpanerskim badziewiem uwielbianym przez złodziei.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm FM przydaje sie do czegos w PL?

ja wiem czy taki badziew ta antena? mala zgrabna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hm FM przydaje sie do czegos w PL?

Oczywiście, pisałem o tym na forum.

 

mala zgrabna...

... i nic poza tym za kupę pieniędzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale co zasieg tez kijowy? miale okazje jezdzic z taka antenka i nie bylo źle...

mozesz linka do tego tematu o FM podeslac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy poszukać w moich postach: http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?p=429702#post429702

 

A co do anteny: parametry nieporównywalnie niskie w stosunku do ceny, jaką trzeba za nią zapłacić. Drugim minusem jest to, iż jest to ulubiona antena przez złodziejaszków. Lepiej kup antenę za normalne pieniądze, a za resztę kup mikrofon ze wzmocnieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin Stos no to żeś mu namieszał teraz to na pewno nie będzie widział co ma sobie kupić. Ja powiem tak antenę do dobrego odbioru i nadawania a nie do szpanu i mikrofon z echem i wzmocnieniem np" MASS 2018, 2020. KPO NM 452, a jak się dobrze postarasz to możesz zainwestować w CB-Compacta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yyy ale po co mi to wszystko? nie jezdze na tirach, nie jestem tez zadnym przedstawicielem handlowym ... wypady (osobiste) mam moze 3/4 razy w tygodniu ... taki przecietny zestaw Harrego/Johnnego + MISSOURI nie wystarczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, tyle że za te pieniądze można kupić 2 takie zestawy o podobnych parametrach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podobnych parametrach

Z naciskiem na podobne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności