Skocz do zawartości
Gość szaron84

Passat 2.0 TDI 136 KM BWG - silnik

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Jakiego producenta rozrząd polecacie . W serwisie jest obecnie jakas akcja i rozrzad kosztuje 499 zl + pompa 199 przy zwrocie starej orginalnej. Słyszałem coś o firmie Conti. Znalazłem coś takiego : http://allegro.pl/conti-rozrzad-pompa-passat-b5-fl-b6-1-9-2-0-tdi-i3319059409.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość arthurm123

Witam wszystkich.

Przymierzam sie do zakupu passata B5 i wacham sie miedzy 2.0 tdi BGW a 1.9 tdi AVF lub AWX (te dwa juz obojetnie co sie trafi dobrego)

Duzo sie juz naczytałem na temat BGW (a ten mnie interesuje najbardziej) i z tego wszystkiego wnioskuje tyle ze poza DPFem jest tak samo niezawodny i doskonały jak ten 1.9 tdi. Mam racje?

Jestescie zadowoleni ze swoich BGW? Prosze o szczerą odpowiedż ;P

 

I jeszcze w sprawie virusa do niego. Zamierzam wywalic DPF, dołozyc IC tymu FMIC i oczywiscie virus. Dobrze sie sprawoja na virusie?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema chłopaki mam problem. Jak auto wpada w noutlaft to na kompie nie widać błędu czy WY też tak macie w Bgw Czy ten typ tak ma? Podejrzewam ze turbo do czyszczenia n75 już wymieniony i dalej odcina pozdrowienia chlopaki

Jeszcze jedno jaki olej polecacie do bgw bo zalalem castrolem edgem 5W30 i mi żre olej :/

:/

Edytowane przez Leba
olej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, przy przeładowaniu nie pojawia się błąd w kompie.

 

Jeszcze jedno jaki olej polecacie do bgw bo zalalem castrolem edgem 5W30 i mi żre olej

 

Jak przeładowuje to leci więcej oleju przez odmę i dlatego więcej ubywa.

Masz upocony bardziej korek wlewu oleju?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe niee do konca, duzo czesci jest takich samuch, jezdzilrm takim 2 lata, sprzedalem ojcu i poza wytartym wakiem nic nie robimy, walek wsadzilrm od 1,9 bo pasuje, ja tam nie narzekam i znam jeszcze kilka osob ktore jezdza i sobie chwala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hehe niee do konca, duzo czesci jest takich samuch, jezdzilrm takim 2 lata, sprzedalem ojcu i poza wytartym wakiem nic nie robimy, walek wsadzilrm od 1,9 bo pasuje, ja tam nie narzekam i znam jeszcze kilka osob ktore jezdza i sobie chwala

 

Tak pasuje z Audicy B7 1.9 116 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmmm

 

To do silnika BGW jakie świece przychodzą z marki Nkg ( numeracja , lub w aso) orginał.

i czy się łapie na aktualizacje sterownika w aso , czy gdzieś w okolicy może ktoś to robi

Edytowane przez staskruszywo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności