Skocz do zawartości
Gość Dariuszek007

spadek mocy po przekroczeniu 120km/h

Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze jak by ktoś był uprzejmy wkleić fotkę wężyków od podciśnienia , jak są popodpinane który gdzie dokładnie idzie w AFN-ie to będę wdzięczny .

 

Masz:

 

th_Schematpodci15B0nieniaPassatB419TDIAFN_zps937a0295.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Mateusz ;)

 

Podmieniłem teraz zawór N75 i w sumie nic się nie zmieniło , ale jak przy 2tyś obrotów dam gaz w podłogę , auto próbuje się zebrać ale nie może , po chwili odpuszczam delikatnie gaz i czuje że auto przyspiesza , daje gaz normalnie w podłogę i czuć wtedy że się zbiera i jedzie .

 

 

P.S Mateusz masz kompa ? I jesteś u siebie na miejscu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
P.S Mateusz masz kompa ? I jesteś u siebie na miejscu ?

 

Jestem ale tylko do 13, potem lecę do Krakowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zakupilem właśnie paska 1.9 tdi 101km 2003r,wracałem do domu, mówię przycisnę go i szedł pięknie do prędkości 100km/h... Potem rozpędzał się jak żółw...  Nie musiałem go gasić żeby moc powróciła, wystarczyło że zszedł z obrotów, zatrzymałem się na światłach i po ruszeniu znowu miał moc. Czy tak jak w pozostałych przypadkach czeka mnie czyszczenie turbiny? 

Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem czeka cię powrót do sprzedającego i poważna rozmowa. Czyszczenie geometrii nie zaszkodzi, ale powodów może być więcej. Zrób logi dynamiczne i wrzuć do odpowiedniego działu

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co wracać bo kupiony za takie pieniądze że nawet nie bede mu zawracał głowy ? coś mi się wydaje że turbina się zawiesza... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności