Skocz do zawartości
ogipio

Co pasuje z B3 do B4 i co zrobić ze starą Be trójką?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Kupilem Passata B4 i nie wiem co zrobic z poprzednikiem. Kupilem B4 1.9 TD w kombi i mam B3 2.0 16V Czy jakies części będą pasowały do diesla? B3 ma zrobione zawieszeni przednie (amory, sprezyny, mocowania, drązki sabilizatora, zrewgenerowane wahacze) klimatronik działa sprawnie ale poz tym to trzeba w nim zmienic parownik, lewa szyba nie domyka sie (trzeba jej pomoc ręcznie) grzeje fotel tylko od pasazera a kierowcy nie, i wygląd pozostawia wiele do zyczenia, gdyby nie brak części plastikow (bo to wersja GT) to pewnie bylo by warte wiecej a tak nie wiem cz ktos by je odemnie kupił za wiecej niz 3,500 zl i to moze nie. Co poradzicie? moze powinienem sprzedac go na części, a moze kupic anglika? Macie jakies pomysły co zrobic zeby nie stracic? nie zalowal bym tej b3 ale miesiąc temu zrobiłem zawieszenie a 3 miesiace temu rozrząd i wymiane oleju i filtrtow i szkoda teraz go szprzedawac ze cena samych części i wymiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Camell990
Macie jakies pomysły co zrobic zeby nie stracic?

 

Kolego na takim samochodzie się nie da zarobić...zarobić na aucie to może ktoś kto po przyprowadzeniu autka odrazu go sprzedaje nie dokładając do niego złotówki w żadne części....więc mówię od razu że zarobić nie zarobisz a stracisz i tak chcąc nie chcąc stracisz....może daj jakieś foto tej b3 to może ktoś akurat się skusi na nią...ale wydaję mi się że najlepiej będzie ją sprzedać na części...

 

 

Pozdrawiam Wojtas:vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na części ? to chętnie wezmę włącznik podgrzewanych foteli. A tak szczerze to wstaw go do garażu uzupełnij braki (jak środki pozwolą) DOPIEŚĆ , WYCHUCHAJ , DOCACKAJ to na pewno znajdziesz kupca , o ile wtedy będziesz chciał go jeszcze sprzedać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda ten passat. jak bedzie ładna pogoda to zrobie dokładniejsze zdjęcia. Wole zeby ktos o niego zadbał. Ja przez dłuzszy czas nie bede miał na to czasu.

DSC00120.jpg

DSC00121.jpg

DSC00115.JPG

DSC00117.jpg

DSC00118.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w jakim stanie jest silnik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że najmniej stracisz puszczając go na części, a i do B4 wiele sobie odłożysz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaj w całości sprzedając na części zostanie ci wiele elementów które bedą zalegać lata, to ze względu na wiek auta nikt juz nie bierze elementów karoseri bo jak rozbije to nie robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

silnik jest w dobrym stanie. ale jezdzi tylko na gazie. Przeplywka siedzi i na benzynie jedzie bardzo slabo. sprzedał bym go w całości ale podejrzewam ze za to co za niego wezme to tylko zawieszenie mi sie zwroci i nie wiele wiecej... za 3800zl bym go oddal odrazu ale chyba nikt mi tyle za niego nie da. a na części? myślicie ze da się wyciągnąć ze 3 tysiące?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da albo się nie da, już lepiej za tę sumę pogonić go w całości, jeszcze komuś posłuży.

Z doświadczenia Ci powiem że jak rozbierzesz auto to niektóre chodliwe rzeczy upłynnisz od razu a z resztą będziesz się bujał latami i zagracał garaż czy piwnicę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze mowią, wiem to bo sam rozwalilem na części tylko mnie zmusił wypadek, jeszcze kupa czesci zawala mi garaz typu drzwi, plastiki itd nikt tego nie chce..

ale 3 tys spokojnie mozna zebrac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz też wyjąć to co świeżo wymienione, wstawić coś z pobliskiego szrotu i wtedy dopiero opchnąć. Cena aż tak dużo ci nie spadnie, a będziesz miał części zapasowe w garażu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oriętujecie się ile mozna wziąc za klimatronik? Tylko ze na freon ale sprawny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszedl ostatnio na alegro cały komplet do środka czyli wiazka nagrzewnica kpl i panel za 360 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak sprzedaje paszteta na części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile za klimatronik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klima juz poszła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności