Skocz do zawartości
Gość Trociniarz

AVB padł pompowtryskiwacz czy jakaś inna opcja ?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Trociniarz

Witam,

 

Objawy sa następujące:

 

- Nierówna praca na wolnych obrotach, autko wpada w drgania

- Bardzo kiepsko zapala na zimnym silniku

- Przy niskich obrotach 1300-1500 na biegu 2-3 nie przyspiesza płynniem, czuć delikatne drgania, które znikają po wejściu na troszke wyższe obroty.

 

Żadna z usterek nie występuje cały czas. Czasem zapala idealnie, i reszta problemów również nie występuje, jednak nie są one ze sobą powiązane.

 

Pod VAG sprawdziłem wyskoczył mi bład na 4 cylindrze, sprawdziłem ich pracę i fakt jest taki, że na 4 cylindrze wartość dawkowanego paliwa była prawie stała i trzymała się górnej granicy, podczas gdy reszta cylindrów pracowała na zmieniających się wartościach.

 

Wymyśliłem sobie, że to będzie pompowtryskiwacz, ale dziś dostałem informacje z zaprzyjazionego warsztatu, że miewali takie przypadki, i problemem nie był pompowtrykiwacz mimo takich objawów, ale problem z prądem na listwie... nie znam szczegółów.

 

Jaką macie wiedze w tym temacie, jak zdiagnozować w 100% problem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno był temat i objawy podobne do twoich i pomogło przeczyszczenie wtyczek pompowtryskiwaczy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką macie wiedze w tym temacie, jak zdiagnozować w 100% problem ?

 

Przyjedz na nasz spot 9 listopada mam Vaga to zobaczymy co mu dolega. Spot jest od Szczecina 20 km. Zerknij do działu zachodniopomorskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności