Skocz do zawartości
remlus

Jaki moduł bluetooth do telefonu?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Mam instalację telefoniczną, ale na siemensa i to takiego co to juz na rynku praktycznie nie występuje. Chciałbym zmienic ją na bluetootha, co by działała z różnymi telefonami. Czy ktoś ma w aucie coś podobnego? Jakiej firmy zestaw polecacie? Ponoć zestaw Nokii źle współpracuje z innymi firmami. Może jakies linki? Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość koko

jest tez inne wyjscie, zamiast placic kilka stow za zestaw bluetooth plus montaz (chyba ze zrobisz to sam) mozesz zrobic inaczej. Kupujesz nowego pioneera z bluetoothem i masz po problemie, dwa ze wszystko wyswietla sie na wysw w radiu. Zestawy bluetooth z wyswietlaczem kosztuja 600-700, a musisz jescze kable puszczac, gdzies umocowac wysw itp.

A tak masz fajne radyjko i zero instalacji, zadnych dodatkowych kabli itp. No i nie musisz duzo doplacac.

Model DEH-P55BT: cena katalogowa: 1359, ale wiem ze mozna taniej, byle nie z allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odswiezam:

Mam modul 1K8 035 730 (ID B012315 - nie wiem czy to potrzebne, ale dopisze, a co)

niestety, moj telefon - Iphone 5s nie widzi zadnego urzadzenia (tzn sie samochodu). Nie wiem jak wyglada parowanie telefonu w VW, ale samchod tez nie wyswietla zadnego info ani nic.

Jak sadze, pewnie konieczna bedzie wymiana modulu - teraz pytanie - jaki model kupic zeby fajnie hulal z Ajfonem? (radio rns 510 i czerwone zegary)

 

Pytanie nr dwa po wymianie modulu potrzebe beda jakies ingerencje w program w aucie, prawda?

 

Dziekuje serdeczeni za pomoc.

Ewa

Edytowane przez esko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, to tez czytałam.

Widzisz, problemw tym ze rozwiazan jest wiele a tak naprawde nie mam odowiedzi na moje pytania. Na ta chwile czekam na innny modul, ktory powinien spasowac bez adaptera. Fingers crossed.... :S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie za 100pkt:

czy przy dzialajcym BT w samochodzie bedzie to jakikolwiek sposob widoczne? Nie wiem, w menu, w rns 510? Kupilam inny modul (1K8 035 730 D zamiast 1K8 035 730) i nadal NIC. Zero rekacji samochodu a Iphone 5S nie widzi zadnego urzadzenia BT.

czy ja potrzebuje tego adaptera? Do jednego lub drugiego modulu? Bo NIC w aucie po za zaznaczonym 'BT activate' ni ma,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat to jest moduł bardzo podstawowy więc nie wspiera ani RNS ani MFA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ten moduł w aucie ale nie pamiętam jaka jest litera na końcu i tak jak pab567 napisał nie wspiera radia ani MFA. Co do sparowania telefonu musisz posiadać adapter do byle jakiego telefonu. Ja specjalnie kupiłem adapter do sony ericsson k700.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Akurat to jest moduł bardzo podstawowy więc nie wspiera ani RNS ani MFA

Do mnie jak do blondyny narazie trzeba - czyli nie bedzie nic ani w radiu ani na zegarach tak?

 

Ja mam ten moduł w aucie ale nie pamiętam jaka jest litera na końcu i tak jak pab567 napisał nie wspiera radia ani MFA. Co do sparowania telefonu musisz posiadać adapter do byle jakiego telefonu. Ja specjalnie kupiłem adapter do sony ericsson k700.

 

O, to myslalam ze musi byc jakis specjalny uniweralny, bo cos mi sieobilo o oczy, ze te do danych moeli telefonow nie beda dzialaly (?). (mam iphone`a 5s)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
$_57.jpg koledzy mam taki adapter i nie wiem jaki telefon do niego moge spasowac z tylu pisze nokia 6 00 nie ma tej jednej cyfry i nie wiem co kupic by sprawdzic zestaw w samochodzie prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie posiadam moduł 7P6-035-730-L radio RNS 510, moduł się zgłasza na radiu oraz na MFA ale podczas parowania telefonu nie działają Mi klawisze funkcyjne na kierownicy np, OK strzałki góra dół, czy ktoś miał taki problem

Edytowane przez piostepn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Białe zegary, produkcja koniec 2008 lub początek 2009?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności