Skocz do zawartości
adams

Opiekun ekipy Podkarpackiej - kto chce?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Forum się rozrosło, i jestem pewien że ktoś z Ekipy podkarpackiej mógł by mnie zastąpić "na stołku"

 

Ja sobie pozostanę przy grupie Lubelskiej, a ktoś niech zajmie się tym regionem polski ;)

 

Kto chce przejąć ode mnie opiekuna Podkarpackiego?

 

A zarazem był bym za tym żeby dział podkarpacki/ świętokrzyski stał się dwoma oddzielnymi działami!

 

pozdro

Edytowane przez adams

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A zarazem był bym za tym żeby dział podkarpacki/ świętokrzyski stał się dwoma oddzielnymi działami!

tez jestem za tym i moze jakies spoty w podkarpackim rzeszow albo podobne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A zarazem był bym za tym żeby dział podkarpacki/ świętokrzyski stał się dwoma oddzielnymi działami!
przecież są od kilkunastu godzin! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema, a czym tak naprawde taki opiekun powinien się zajmować ? opiekuni innych regionów napiszcie wasze funkcje :D pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy przydało by sie bo nasz region to jakiś taki słabiutki i dyskryminowany większość spotów to okolice lublina a do nas to koledzy nie chcą zaglądać - czyżby na paliwku oszczędzali :D . Kolego jeśli możesz to opisz zadania i oczekiwania od opiekuna regionalnego. Może coś sie pomyśli za zgodą pozostałych członków grupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy przydało by sie bo nasz region to jakiś taki słabiutki i dyskryminowany większość spotów to okolice lublina a do nas to koledzy nie chcą zaglądać - czyżby na paliwku oszczędzali

 

 

nie robicie spotów to jak mamy przyjechać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie robicie spotów to jak mamy przyjechać

 

Kolego nie unoś się to nie tak że nie robimy ale skoro jest opiekun to nie pasuje się wcinać mu w paradę. ;) Trzeba znać swoje miejsce w szeregu, chyba się ze mną zgodzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego nie unoś się to nie tak że nie robimy ale skoro jest opiekun to nie pasuje się wcinać mu w paradę. Trzeba znać swoje miejsce w szeregu, chyba się ze mną zgodzisz.

jakby nie było każdy ma prawo do głosu i sam możesz zaproponować jakieś spotkanie, opiekun może masówkę wysłać z info czyż tak nie może być :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że nie tylko opiekun może organizować spot. Np. wiosenne spotkanie w małogoszczy organizował Paju który z żadnej strony opiekunem nie był ani nie jest :)

 

i na ropie, benzynie, gazie czy tam opale nikt nie oszczędza. Wystarczyło popatrzeć na numery rejestracyjne na spocie w lublinie.

 

 

Pozdrawiam

Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za!! Faktycznie może by ktoś rozruszał nasz region. A co do organizacji spotów - to w 2007 roku w Rzeszowie zorganizowaliśmy spotkanie razem z franz.f nie będąc opiekunami forum (adams tylko rozesłał "witki" do ludzi). Żeby sie spotkac tylko czasu i trochę chęci potrzeba. A tak kończąc to faktycznie na podkarpaciu trochę "cienko" ze spotkaniami (na ogólnopolskim zlocie to chyba we dwóch z franz-em byliśmy - jeśli jeszcze ktoś był toz góry przepraszam za przeoczenie). Pozdrowienia dla wszystkich passatowców z Podkarpacia!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słabo słabo na naszym podkarpaciu to idzie a tyle passkow jest co chociazby na ua gonia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak, kto chętny?

 

Opiekun powinien mieć już jakiś staż na forum, dobrze by było żeby ludzie go rozpoznawali (chociaż z forum)

 

Opiekun powinien opiekować się działem podkarpacki, organizować/pomagać w organizacji spotów, rozsyłać masowe prywatne wiadomości itp

 

W razie czego pomogę w trudnych początkach ;) Pokażcie że możecie się zebrać!!!

 

Czekam na deklaracje, czas ucieka a tu nic się nie dzieje...

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogem zostać pisałem ci na pw mam teraz więcej czasu to i coś zorganizujemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
słabo słabo na naszym podkarpaciu to idzie a tyle passkow jest co chociazby na ua gonia :P

 

Na Podkarpaciu jest chyba najwięcej passatów w Polsce tyle że co z tego jak smutna rzeczywistość jest taka że większość z nich śmiga na Ukrainę a wśród tych ludzi to znajdziesz nie wielu ludzi zakochanych w tym aucie.

 

A już na pewno nie ma wielu z nich na forum. więc mimo że mamy passatów na kopy to jesteśmy najmniej aktywną (liczną) grupą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to DJ czasami bywa i nic na to nie poradzimy dlatego podkarpackie i świętokrzyskie muszą być połączone. W zimie myśle że spota i tak nie zrobimy ale na wiosnę coś zorganizujemy tylko trzeba poszukać miejscówki po środku. Z doświadczenia wiem że spot na parkingu marketu jest dobry dla miejscowych a nie dla kogośkto przejedzie 100 km i więcej. Dlatego muszę znaleść gdzieś po środku lokal z parkingiem restauracją, obiadem dla wszystkich za małe pieniążki. Coś do zwiedzania było by dodatkową atrakcją, pośrodku mamy miasta Sandomierz-Tarnobrzeg-Stalowa Wola jak ktoś ma namiar na miejscówke niech pisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co jacu kiedy spot w tarnobrzegu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem mini dla miejscowych mozemy zrobić przed świętami powiedzmy taki lokalno-zapoznawczo-opłatkowy a na wiosnę taki dla ludzi z całych województw w ciekamym miejscu z obiadkiem i zwiedzaniem okolicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja mam propozycje na opiekuna Podkarpacia mianowicie rozchodzi mi się o "adiadrian" gość ma pojęcie o tym co robi i nie jest na forum od wczoraj myślę,że należało by mu się miano :) tylko jeszcze nie wiem co on by na to powiedział :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opiekun juz jest takze nie ma co proponować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh nie w temacie jestem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności