Skocz do zawartości
Bedo

Spotkania w Elblągu

Rekomendowane odpowiedzi

Ok dzięki chłopaki już po problemie. Wyprałem u Cleanera zrobił to dosyć dobrze także polecam sam bym lepiej tego nie zrobił

 

ile Cleaner skasował Cię za pranie tapicerki kolego? i co konkretnie wyprali w tej kwocie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie do niego pojade zrobić tylko u niego trzeba czekać prawie 2 tygodnie, myślałem że może ktoś kogoś zna i może polecić.

 

Podrzucicie jakiś namiar na tego człowieka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ile Cleaner skasował Cię za pranie tapicerki kolego? i co konkretnie wyprali w tej kwocie?

 

Kolego 180zł skasował ale auto było strasznie zasyfione w środku poprzedni właściciel miał psa i nie dbał o czystość w środku, a w Cleanerze w tej cenie wyprali całą tapicerkę, siedzenia, boczki podsufitkę i bagażnik, a za 220zł myje karoserie oraz ją woskuje. Ja z efektu jestem zadowolony bo sam bym tego nie doczyścił.

 

Kolego RHB podam ci numer do tego lakiernika nazywa się Marcin Tokarski 791-397-260

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest taki długi termin oczekiwania to o czymś to świadczy ;) A co sobie sprawiłeś? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego RHB podam ci numer do tego lakiernika nazywa się Marcin Tokarski 791-397-260

 

Dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema chopaky i dziewczyny. Moze jakiegos spocisz ograrniemy w tym tyg ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moze jakiegos spocisz ograrniemy w tym tyg ??
Ogarniajcie jakoś tak, żebym zdąrzyła dojechać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ogarniajcie jakoś tak, żebym zdąrzyła dojechać

 

z mila checia Asiu. Mysle czy niedziela nie bedzie najlepsza :D NiemoR przyjezdza wiec mozna by zorganizowac jakiegos spota co by wstydu nie bylo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w niedzielę to wpadajcie do olsztyna na motopiknik, a nie tam w egu będziecie się spocić:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z mila checia Asiu. Mysle czy niedziela nie bedzie najlepsza NiemoR przyjezdza wiec mozna by zorganizowac jakiegos spota co by wstydu nie bylo
Oooo to ja muszę zajechać ;):D
w niedzielę to wpadajcie do olsztyna na motopiknik, a nie tam w egu będziecie się spocić
Podejmujesz się organizacji :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podejmujesz się organizacji

taaa, a co tu organizować? trzeba się ugadać jak coś na konkretną godzinę i tyle:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zobaczymy narazie zero odzewu :( moze cos sie jeszcze zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EURO jest ;)

Pogadamy jutro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany miałby ktoś z was pożyczyć miernik grubości lakieru?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie z Elbląga, zapraszamy na forum http://www.niskamiska.pl jest regionalne forum osób z Elbąga ma zrzeszyć osoby z pasją które mają czas na spoty. Niestety albo i stety żeby się dostać trzeba się o to postarać przez co ekipa jest zgrana i tworzą ją ludzie którzy naprawdę chcą w niej być :)

Fajnie jakby ekipa się rozrastała :) na ostatnim spocie było już kilkanaście osób ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie z Elbląga, zapraszamy na forum http://www.niskamiska.pl jest regionalne forum osób z Elbąga ma zrzeszyć osoby z pasją które mają czas na spoty. Niestety albo i stety żeby się dostać trzeba się o to postarać przez co ekipa jest zgrana i tworzą ją ludzie którzy naprawdę chcą w niej być :)

Fajnie jakby ekipa się rozrastała :) na ostatnim spocie było już kilkanaście osób ! :)

 

:lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie z Elbląga, zapraszamy na forum http://www.niskamiska.pl jest regionalne forum osób z Elbąga ma zrzeszyć osoby z pasją które mają czas na spoty. Niestety albo i stety żeby się dostać trzeba się o to postarać przez co ekipa jest zgrana i tworzą ją ludzie którzy naprawdę chcą w niej być

Fajnie jakby ekipa się rozrastała na ostatnim spocie było już kilkanaście osób !

Łohoho :D

Chłopaki z dawnego SRTE? :D Mają jeszcze dużo części do passatów? :marecek

 

A propos naszego forum... Może coś odświeżymy w temacie?

Jestem aktualnie w posiadaniu już dwóch passatów :D Taki ze mnie miłośnik :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co panowie przyszły tydzień jakiś spocik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy kiedy, bo zabiegany jestem kutwa, ale dałbym radę na środę się wyrwać powiedzmy o 19 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności