Skocz do zawartości
Gość misiek_kb

Sprzęgło B5 1.9 TDI AFN 110km

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam pytanie odnośnie sprzęgła w b5 3b2 110km AFN , właściwie kończy się sprzęgło chciałbym zastąpić koło dwumasowe kołem jedno masowym tylko pytanie które sztywne koło podejdzie pod ten model . Posiadam koło VW 037 105 273C i zastosowałbym sprzęgło Sachs

3000 332 001 . to jest kombinacja z g60 opisywana na forum vwgolf . ale nie jestem pewny czy podejdzie pod wzdłużny silnik.

 

No właśnie pod wzdłużny Ci to koło zamachowe VW 037 105 273C nie podejdzie - szukaj koła z audi 80 1z, no i zestaw sprzęgła też dla wzdłużnego będzie inny. Z tego co podałeś to chyba tylko nowe śruby do zamach - wał podejdą.

Jednomasy dla wzdłużnych silników w większości nie mają na sobie oznaczeń - trzeba szukać po wyglądzie koła i wieńcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to Lipton:P . a powiedz mi czy trzeba będzie łapę łożyska oporowego zmieniać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,mam podobne pytanie mam zdjęte sprzęgło bo padło kompletne ,mam sprzęgło od audi a3 ahl jedno mas ,oraz mam takie sztywne koło 037105273c z jakiegoś tdi .. ew jeśli by nie pasowały oba to czy z b4 VW pasuje twarde sprzęgło ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , czy jest ktoś w stanie napisać czy zestaw sprzegła  nr. SACHS 3000815001 (nr oryginalu 028198141CX) podejdzie  do passata b5 afn  pod koło zamachowe z 1Z

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem silnik na innych od razu ze sprzęgłem i zaczęło się sprzęgło po czasie ślizgać przy dodawaniu gazu a najwyższy było jeszcze gorzej jaki tu jest problem za długi wysprzęglik czy sprzęgło było zepsute

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności