Skocz do zawartości
Grimson

Garmin City Navigator 2009

Rekomendowane odpowiedzi

a jakiego typu masz problemy wygenerowanie kodu? utworzenie,umieszczenie kodu w pliku .unl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- wrzuciłem już na Garmina dwie różne mapy na rok 2009.

- zainstalowałem Garmin Key Generator 1.5

- wygenerowałem kod w oparciu o mój ID, podając mapę "378"

- utworzyłem plik o rozszerzeniu .unl z kodem i załadowałem na Garmina

 

Jedna z map w ogóle nie działa (nie jest rozpoznawana przez nuvi) a druga ma błędny kod

Postępuję wg wskazówek i na razie nic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno pytanko czy to jest jedyna mapa czy któraś kolejna w katalogu germina bo jeśli któraś z kolejnych map to pamiętaj o kolejności nazwania mapy

gmapbmap.img - mapa bazowa

gmaprom.img - mapa preinstalowana

gmapsupp.img - pierwsza mapa szczegółowa

gmapsup2.img - druga mapa szczegółowa

i plików z ich kodami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja opanowana:D

 

Okazało się że miałem w Windowsie XP ukryte rozszerzenia plików

więc po utworzeniu pliku dekodującego mapę miał on rzeczywistą nazwę np gmaprom.unl.unl a nie gmaprom.unl

 

Teraz wszystko ładnie działa. Zauwazyłem, że mapa jest bardziej dopracowana, dodano wiele nowych punktów POI dla mojej wioszy. Zaktualizowano także same drogi. Co więcej, mapa już nie prowadzi pod prąd jak to było w wersji 2008.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, na jaich systemach macie tego Garmina? Ja mam na symbianie (s60v3) wersje 2008 a teraz chce tez zarzucic na Windows Mobile 6.1 i nigdzie nie moge znalezc info, czy ta wersja jest kompatybilna z tym systemem. Sciagam dopiero 3 z 13 czesci ii nie chce zeby pozniej byl zonk... Aha, i trzeba faktycznie instalowac na karcie pamieci czy mozna w pamieci telefonu?

Kurde, rok temu to robilem ale wszystko pozapominalem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CN 2009 wrzuciłem na Garmina 250W

Plik z mapą i plikiem *.unl wrzucasz do katalogu Garmin na karcie lub w pamięci telefonu (o ile masz ponad 1.6 GB wolnego).

 

Co do Windows Mobile - nie wypowiem się, może coś znajdziesz na http://www.garniak.pl/index.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności