Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

panowie gdzie najlepiej zamocowac antene GPS w Sedanie ? moze ktos wie gdzie jest fabrycznie zainstalowana?

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie gdzie najlepiej zamocowac antene GPS w Sedanie ? moze ktos wie gdzie jest fabrycznie zainstalowana?

pozdr.

 

ja ci powiem gdzie zamontowałem moją antenkę w kombi :P więc jak wyjmujesz radio to wsuń rękę do końca i namacaj palcami na górze będziesz miał lukę i ona jest na tej wysokości co awaryjne i te dwie szufladki i ją tam wepchaj żeby się zablokowała. U mnie działa super nic nie zakłóca mi sygnału :)

 

pokazałem ci na zdjęciu gdzie mam to wsadzone na Czerwono a tam gdzie jest zainstalowana Fabrycznie na Żółto

volkswagen-passat-v-variant-1-9-tdi-8.jpg

Edytowane przez marcin9962

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja ci powiem gdzie zamontowałem moją antenkę w kombi :P więc jak wyjmujesz radio to wsuń rękę do końca i namacaj palcami na górze będziesz miał lukę i ona jest na tej wysokości co awaryjne i te dwie szufladki i ją tam wepchaj żeby się zablokowała. U mnie działa super nic nie zakłóca mi sygnału

 

pokazałem ci na zdjęciu gdzie mam to wsadzone na Czerwono a tam gdzie jest zainstalowana Fabrycznie na

ok dzieki jutro bede probobowal zainstalowac :)

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to teraz brakuje mi magika ktory zaprogramuje te cacko ;]

dzieki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co Marcin zaznaczył żółtym kolorem na zdjęciu to wcale nie jest antena GPS tylko czujnik nasłonecznienia. Antena oryginalnie znajduje się w tzw. płetwie rekina na dachu. Poza tym mimo iż nowoczesne anteny są dosyć czułe to schowanie jej w kokpicie nie jest najlepszym rozwiązaniem i ogranicza jej funkcjonalność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To co Marcin zaznaczył żółtym kolorem na zdjęciu to wcale nie jest antena GPS tylko czujnik nasłonecznienia. Antena oryginalnie znajduje się w tzw. płetwie rekina na dachu. Poza tym mimo iż nowoczesne anteny są dosyć czułe to schowanie jej w kokpicie nie jest najlepszym rozwiązaniem i ogranicza jej funkcjonalność.

 

nie będę się z tobą kłócił ale mi się zdaje że to jest antena od GPS'a ale dobra ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poza tym mimo iż nowoczesne anteny są dosyć czułe to schowanie jej w kokpicie nie jest najlepszym rozwiązaniem i ogranicza jej funkcjonalność.

 

Ja tak mam od roku i nie powiedzialbym ze ogranicza to antene w jakikolwiek sposob. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na desce to czujnik nasłonecznienia (występuje tylko z klimatronikiem).

W kombiaku antena GPS jest na dachu, ale w sedanie chyba nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To na desce to czujnik nasłonecznienia (występuje tylko z klimatronikiem).

W kombiaku antena GPS jest na dachu, ale w sedanie chyba nie...

 

no to w takim razie ja się walnąłem i przepraszam za mój błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że niektórzy bardzo lubią komplikować, wypisują co im sie wydaje i wprowadzają innych w błąd.

Ten element na środku deski rozdzielczej na podszybiu to czujnik nasłonecznienia w autach z climatronic.

Anteny radiowe i GPS i telefonu w zależnosci od wersji sedan i kombi znajdują się bądź w tylnej szybie bądź na dachu:

 

123mt.jpg

 

Dokładając antenę najlepiej ułożyć ja pod deską rozdzielczą jak najwyżej - nad schowkiem kub zegarami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście przykleiłem na taśmę dwustronną do obudowy szufladki. Najwygodniej jest wyjąć schowek i wtedy wszystko dokładnie widać.

 

Ja przykleiłem by nie wypadła za jakiś czas, gdyż jak zwykle i zgodnie z pewnymi prawami wypadnie wtedy, gdy będzie najbardziej potrzebna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Matsil możesz mi powiedzieć czy jest ogolnie dostepny program z opisami części z którego masz te opisy rysunkowe??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego Matsil możesz mi powiedzieć czy jest ogolnie dostepny program z opisami części z którego masz te opisy rysunkowe??

Wysłałem Ci info na priva.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.jak sciagnac ramke radia w miare bezpiecznie.jest na zaczepach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam.jak sciagnac ramke radia w miare bezpiecznie.jest na zaczepach?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

Mam pytanko, czy wymiana navi MVD2-DVD na AVIC9110BT to duża filozofia :638:

Czy mój mąż (mający smykałkę do majsterkowania) wysyłający mnie do ASO poradzi sobie z tym wyzwaniem :638:

Czy po podłączeniu sprzętu będzie wszystko działąć, czy będzie potrzena jakaś interwencja w kompie samochodu :638:

Acha, czy orientujecie się, czy ten model Pioneera współpracuje z kierownicą wielofunkcyjną i komputerkiem w zegarach auta :638:

 

Dziękuję za pomoc :)

Jestem tu nowa i widzę, że te forum to wielka skarbnica wiedzy :)

Pozdrowionka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

Nie wiem Iwonka czy to podejdzie w sumie to chyba tak ale na wyświetlaczu raczej nie bedzie wyświetlany i chyba kiera też nie bedzie .A nie myślałaś o Rns 510 ??on jest kompatybilny wystarczy zmienić i działa.Ja wymieniłem z mfd2 i jestem mega zadowolony dotykowy mapy super noi nie trzeba ślepić na wyświetlacz radia jest na desce wiec napewno bezpieczniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasugerowałam się tym modelem, ponieważ Salon Zasady na Grochowskiej ma ten model radia AVIC-9110BT w swojej ofercie jako navi firmowe do Passata. Znalazł go mój mąż w Niemczech na e-bayu za rozsądne pieniądze (dostałam pod choinkę).

A powód zmiany to zestaw głośnomówiący, muza i navi w jednym pudełku!

No i marka Pioneer - zobowiązuje!

Z MFD2 nie byłam zadowolona :(

 

Czy ktoś z Was ma doświadczenia z Pioneerem Avic :638:

Edytowane przez Iwonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności