Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego lukaszplt masz konkretnie takiego ?? kupowałes na tej stronce ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi ci o radio czy separator? Separator kupiłem dokładnie na tej aukcji co podałem, a jeśli chodzi o radio to już miałem z autkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o radio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zakupilem blaupunkt philadelphia 835 europa....zamontowalem niestety przy włączeniu wstecznego nie wyswietla odległości z parktronika....moze ktos pomoze podpowie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie nie mialem ops...mialem nawigacje mfd2 i zwykly parktronic przod i tyl...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to musisz przerobić na ops i dopiero zadziała.

 

 

Sent from my iPhone 6s using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak to zrobic??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ejj, trochę własnej inwencji. Popatrz w tematach o parktroniku, szukajka tez nie gryzie. Nawet w Google jest masa instrukcji z innych vw.

 

 

Sent from my iPhone 6s using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nic konkretnego. ...link ktory podales nie rozwiazuje problemu....radio podlaczone wszystko działa. ...ale podczas wlaczania wstecznego echo...parktronic piszczy ladnie a na wyświetlaczu autko bez odleglosci...a duzo juz szukalem i ciezko cos konkretnego znalezc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek wpisałbyś sobie w Google słowa ops Vw k zrobic czy coś w tym stylu i masz odpowiedzi. Napisałem ze nie zadziała nic na ekranie dopóki nie zrobisz porządku z czujnikami.

 

 

Sent from my iPhone 6s using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko dzięki bardzo. ...uzyskalem juz duzo informacjii i wiadomosci z ktorych napewno skorzystam...Dzieki raz jeszcze :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wymienilem radio na navi nie jest to ori czy musze w gw zaznaczyc opcje navi? Czy ta procedura tyczy sie tylko ori rns 510 itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej Twoje radio nie obsługuje CANa, wiec nic nie zaznaczasz. No chyba, że masz radio z CANem, dedykowane do VAG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mam radio z can. Wyswietla wszystkie info i inne bajery typu kamera na wstecznym z automatu przyciski z kiery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam chińczyka z canem ale nic dodatkowo nie zaznaczałem nic więcej, jedyne to mi akumulator rozwala w kilka dni. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmien moze GW? Jeden uzytkownik opisywal juz ze na chinczyku tez mu aku padal zmienil gw i wszystko jest okej :) poczytaj tutaj:

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/73343-Wymiana-Gateway-a-CAN?p=2322810&viewfull=1#post2322810

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zmien moze GW? Jeden uzytkownik opisywal juz ze na chinczyku tez mu aku padal zmienil gw i wszystko jest okej :) poczytaj tutaj:

 

Też miałem problem z chińczykiem rozładowującym akumulator. Pomogła zmiana pinów we wtyczce radia. Fabrycznie przewód prądowy podłączony był pod przewód SAFE. Radio działało ale nie wyłączało sie całkowicie. Mogę podesłać schemat połączeń. Wcześniej zmieniłem soft w gatewayu ale to akurat nie pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności