Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Chinol????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma haczyka. :)

Tego typu zamienniki dużo lepiej się sprawdzają niż oryginały.

Lada dzień powinienem dostać coś takiego, to opisze jak się sprawuje. http://www.erisin.com/erisin-es7298c-vw-passat-cc-golf-touran-caddy-jetta-skoda-octavia-seat_p574.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma haczyka. :)

Tego typu zamienniki dużo lepiej się sprawdzają niż oryginały.

Lada dzień powinienem dostać coś takiego, to opisze jak się sprawuje. http://www.erisin.com/erisin-es7298c-vw-passat-cc-golf-touran-caddy-jetta-skoda-octavia-seat_p574.html

 

haczyk owszem jest,

mimo, ze mam takie radio ale z androidem interfejs dokładnie taki sam.

radyjko fajne, ale uwierzcie że ma kilka niedociągnięć których oryginalne radio vw by nie miało.

moim zdaniem trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie, czy wolisz miec radio z duzą ilością funkcji za połowe ceny radia oryginalnego, a przy tym pogodzić sie z niedoróbkami interfejsu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzadko zdarza się chinol który ma jakość dźwięku porównywalną z oryginałem.

 

Plus problemy z czułością radia i brak sensownej obsługi RDS.

 

Wbudowany BT najczęściej do bani.

 

Brak komunikatów nawigacyjnych na FIS.

 

Ubogie komunikaty na FIS dla audio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy czego oczekujemy po radiu, fabrycznie mam tylko głośniki w przednich drzwiach auta i nie potrzebuje robić dyskoteki, nie jestem też audiofilem. Wrzucę na kartę pamięci kilka GB muzyki do tego mam zawsze aktualne mapy a podciągając zewnętrzny mikrofon całkiem dobry zestaw głośnomówiący. Komunikaty na FIS też mnie nie interesują bo producent nie uwzględnił w comfortline nawet komputera pokładowego. :(

Pytanie do czego potrzebny jest w takim radiu android który jak dotychczas nie spisuje się za rewelacyjnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Android potrzebny jest dokładnie do tego samego do czego radio z Windowsem.

jedni wola win inni androida a inny ios, tutaj nie ma co spierac który system na jakie urządzenia są lepsze.

rożnica jest taka, ze obecnie jest adroid bardzo popularny i wszystkie programy szybko wychodza i sa aktualizowane na androida.

wersja która mam ja 4.4.4 jest najnowsza dla radia i nie mozna powiedziec zbyt dużo złego o niej ( pamietajmy, że mimo ze android jest juz w wer 6 to nie oznacza ze powinien byc tez w takiej wersji na radiu)

ja osobiscie jestem zwolennikiem androida, korzystam z telefonu tabletu i radia w aucie na adroidzie i na żaden z tych urzadzenie nie narzekam. prawda jest, ze android wymaga wiekszych zasobów sprzetowych niz windows, ale to juz inna sprawa.

Tutaj kolego Tino2003 troszke Cie zmartwie, moj android ma DOKLADNIE TAKI SAM interfejs graficzny co bedzie miało Twoje radio z windowsem. zapewne wynika to z tego, że koledzy z Chin zaprojektowali jeden wyglad a poźniej wrzucili go na androida i na windowsa.

innymi słowy zrobili takie samo radio dla androidowców i windowsowców ;) co samo w sobie jest extra.

 

co to wad których pisze kPab567 to owszem, czulość radia jest dość słaba, rds to naprawde słabość, ale za to złego słowa ba BT nie dam powiedzieć. i jako zestaw głośnomówiący i jako odtwarzacz muzyki sprawdza sie rewelacyjnie.

co do fis to u mnie działapoprawnie i bez problemów, choć osobiscie nigdy nie jezdziłem z uruchomioną ta funkcją, bo po co mi widzieć non stop tytuł piosenki, wole widziec ile komunikaty o np spalaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale mnie nie zmartwiłeś gdyż wygląd nie ma dla mnie praktycznie żadnego znaczenia, potrzebuje mieć muzykę, od czasu do czasu nawigację i nawet zestaw głośnomówiący jest mi zbędny. Android to wiele fajnej zabawy i funkcji którym poświęcam czasem wolne wieczory na tablecie, ale w samochodzie wydają mi się zupełnie zbędne.

Wracając do meritum to wydałem 1k na to radio gdzie produkt oryginalny tej klasy kosztuje 2x więcej a możliwości chyba nawet mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam RCD 510 i nie chciałbym zamieniać na coś gorszego. Ale kusi mnie navi, jakieś lepsze BT (mam dokladany) żebym mógł streamowac muzykę chociażby. Takie chinole są P&P?

Edytowane przez jaxik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Takie chinole są P&P?

 

Dokładnie tak, właśnie kurier dostarczył radio, wieczorem będę montował to napiszę ile to trwało. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak, właśnie kurier dostarczył radio, wieczorem będę montował to napiszę ile to trwało. ;)

 

chyba tak nie do końca P&P......... jeżeli pozostałe komponenty są ori VW... ktoś pisał chyba kiedyś, że wtyki antenowe są zwykłe a nie np. fakra jak mają ori anteny i potrzebna przejściówka.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Montaż trwał pół godziny, nawet przejściówkę do anteny dodali w pakiecie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Montaż trwał pół godziny, nawet przejściówkę do anteny dodali w pakiecie. ;)

 

to dobrze, życzę zadowolenia z użytkowania, wiem że w innych zestawach było różnie z końcówkami kabli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Montaż trwał pół godziny, nawet przejściówkę do anteny dodali w pakiecie. ;)

I jak radyjko działa.

Jak możesz napisz coś więcej o tym radiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa bardzo dobrze, dźwięk jest super, filmy ładnie odtwarza, nawigację nawet dali zainstalowaną na karcie IGO najnowsze mapy europy, ale osobiście jestem przyzwyczajony do AutoMapy więc doinstalowałem sobie na tą samą kartę 8GB. :)

Jedynie i w sumie tradycyjnie mam mały problem z radiem gdyż na separatorze pojedynczym który był w komplecie radio działa w sumie dobrze, ale chciałem aby było lepiej i dokupiłem podwójny separator i po zastosowaniu go pogorszyło się i radio gubi fale, więc na wolnym czasie muszę wrócić do wersji pierwotnej.

Nie mam w aucie komputera pokładowego więc radio pokazuje mi tylko kilka parametrów, ale świadczy to o tym, że dekoder can działa dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy będą działy parktroniki (przód i tył) jeśli wymienię fabrycznego RNS 300 na normalną 1 dinówkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko nie będziesz miał wyświetlania na ekranie radia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak tylko nie będziesz miał wyświetlania na ekranie radia.

 

To nawet bardzo dobrze. I tak nic mi nie wyświetla na ekranie. A na fabrycznej nawigacji mi za bardzo nie zależy, mapy googla są lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłem¸em takie radio

http://www.ebay.ie/itm/111690470284?_trksid=p2057872.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

do tego taką kamerkę

http://www.ebay.ie/itm/110857844041?_trksid=p2057872.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Montaż na gotowo 2 godziny z USB w zaślepce obok lewarka biegów,wszystko P&P, nawet polskie radio z telefonu przez BT działa 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką masz antenę w samochodzie, na dachu czy te dwie w szybach? Pytam gdyż ja mam w szybach i kiepsko mi to odbiera, zastanawiam się czy nie dokupić jakiejś zewnętrznej anteny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności