Skocz do zawartości
Gość Dariusz Sawicki

Czy ktos slyszal o duzych przebiegach benzyniakow?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość P1o2trek

polonez bez ruszania silnika niedługo zrobi 250kkm :) a passat jak narazie 100kkm zrobione bezawaryjnie, ciekawe ile zrobił u poprzedniego właściciela :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem kurierem 3 lata i vw cady 2004 którym jeździłem miał nalatane 482 tys. jak go oddawałem moim zdaniem to dużo ale auto miało się dobrze mimo wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Posiadam od początku Paska B4 silnik 1800 ccm. benzyna kod ADZ. Przebieg 500 000 km! Dwie regeneracje głowicy po 300 000 km a teraz tylko dolewam z każdą wymiana oleju-ceramizer. Między wymianami oleju - co 15000 nie uzupełniam oleju! Rewelacyjny silnik i chemia. :) Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B4 1.8 w lpg kumpla uzywany na budowe 540tys i w koncu uszczelka nie wytrzymala oddał na złom ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passat b5 1.8t aez - 450tys - turbo sie z niego odkreca samoczynnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość delanela

Passat B2 w benzynie to był na budowie - 480 tys i śmigał.

Znajomy na taryfie miał B3 ale w dieslu - 500 tys, poszła do komisu i stała potem z przebiegiem... 240 tys :)

 

Z Innych marek - Fiat Palio 1.2 8v Fire - w sklepie u ciotki, 436 tys i oddany na złom bo blacha przegniła - ale motor, nie do zajechania.

Fiat Marea na taxi - 280tys z lpg i 170km/h latala bez problemu.

 

Astra F 1.4 8v - 330 tys i poszła dalej w świat.

Ostatnio też znajomy na taxi Octavia 1.6 8v 101KM - ponad 200 tys na LPG i nie zamierza zmieniać.

Tak więc nie ma co z góry zakładać że benzyniak nie machnie dużego przebiegu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wuja ma w Polsce Fiata Pande od nowosci prowadzi nauke jazdy i bardzo bardzo duzo jezdzi

dodam ze to 1.2 i podtlenek LPG ma najechane cos ponad 900 000 km

dodam ze wszystko wymieniane na czas i czesci tylko orginal pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój ojciec w Policji Poldkiem Caro przeleciał ponad 500 tys. km, olej do końca żywota ful syntetyk :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Palio Weekend 1.2 + LPG od 70tys. Teraz ma nalatane 270tys, uszczelka pod głowicą zaczyna dawać o sobie znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem Omegę B 3.0 MV6 w manualu i jak ją sprzedawałem miała 458 tys. km.

Dodam, że bez remontu. Jak ją kupowałem miała 402 tys. km- auto od teścia z firmy latało tylko w trasie (bez gazu oczywiście).

pasek teraz 152 tys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

poprzednie moje auto to Renault Megane 1.6 16v lpg

rocznie robiłem ok 40 tyś sprzedawałem przy przebiegu 230tys i zero problemów z silnikiem, żadnego dolewania oleju, kopcenia itp. Wychodzę z założenia że jeżeli lejesz dobry olej (ja zawsze Castrola) i na czas wymieniasz, to przebieg rzędu 300 tyś nie powinien być niczym nadzwyczajnym. w Polsce przyjmuje się górną granice 200 tyś i remont, ale to tylko dlatego bo auto ma już trzeci raz cofnięty licznik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

poprzednie moje auto to Renault Megane 1.6 16v lpg

rocznie robiłem ok 40 tyś sprzedawałem przy przebiegu 230tys i zero problemów z silnikiem, żadnego dolewania oleju, kopcenia itp. Wychodzę z założenia że jeżeli lejesz dobry olej (ja zawsze Castrola) i na czas wymieniasz, to przebieg rzędu 300 tyś nie powinien być niczym nadzwyczajnym. w Polsce przyjmuje się górną granice 200 tyś i remont, ale to tylko dlatego bo auto ma już trzeci raz cofnięty licznik.

dokładnie tak! Realnie połowa benzyniaków nawet na tym forum ma przebieg w widełkach 350-500 tyś., a na blacie 200 tys bo Niemiec do kościoła jeździł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem Vectre C 2003rok silnik 1.8LPG przebieg 320tyś i sprzedana dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mój ojciec w Policji Poldkiem Caro przeleciał ponad 500 tys. km, olej do końca żywota ful syntetyk :)

 

Mój zaś UAZem miał ponad 550 tyś. Ale to już któryś silnik napędza budę. Oczywiście UAZ nadal na służbie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jechałem pare lat temu z dziadkiem taksą , S klasą rocznik 84 - mówił ze przytargał to od rodziny z USA -- jak jechaliśmy miała na liczniku ponad 600tys .... mil :) Jechało się super , dziadek mówił że jeszcze rok wcześniej oddał oryginalny aku z niej koledze bo bał się że kolejnej zimy nie wytrzyma -- nowy się popsuł , a stary u kolegi jeździ :) W aucie nawet wydech był w oryginale, zawieszenie , silnik bajka. Kazali mu wymienić to bo stare .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mój pasek 1.8t 150km AWT zalany od nowosci mobilem 5w50 ma nalatane 350tysi(flota KGHM) i zero problemów serwisowany był w Aso silniczek śmiga aż miło:kciuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego a gdzie dostałeś takiego paska flotowego z khgm?

Przynajmniej wiadomo że dobrze serwisowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności