Skocz do zawartości
adams

co to jest?

Rekomendowane odpowiedzi

co to jest?? (dołaczam fotkę)

 

zapaliłem silnik i otworzyłem maskę, i usłyszałem dziwne tłuczenie dobiegające spod plastiku okrywającego silnik, odkręciłem plastik, i zobaczyłem to coś co tłukło, podłożyłem gąbkę pomiędzy plastik a to coś i dokręciłem wszystko i jest już oki (dużo ciszej, nic nie tłucze) chyba ten kawałek gąbki nie powinien mieć żadnego negetawnego wpływu???

 

zauważyłem że jak dociskałem plastik to nie tłukło, więc dałem gąbkę która wytłumia drgania i jest oki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten grzybek na kolektrze ssącym o który pytasz to EGR (zawor) powietrza dolotowego do silnika która regulowana jest elektrozaworem N18 tym obok, czyli uchyla sie w zaleznosci od podcisnienia tak wytlumaczył mi kiedys mechanik chybaże coś pokręciłem(zle zrozumialem) i pełni inną funkcję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chyba ten kawałek gąpki nie powinien mieć żadnego negetawnego wpływu???
ja mam u siebie tak właśnie zrobione i przez pół roku już tak śmigam ;) i nic sięnie dzieje niepokojącego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zapaliłem silnik i otworzyłem maskę, i usłyszałem dziwne dłuczenie (tłuczenie) dobiegające z pod plastika (spod plastiku) okrywającego silnik, odkręciłem plastik, i zobaczyłem to coś co tłukło, podłożyłem gąpkę (gąbkę)pomiędzy plastik a to coś i dokręciłem wszystko i jest już oki (dużo ciszej, nic nie tłucze) chyba ten kawałek gąpki nie powinien mieć żadnego negetawnego wpływu???

 

zauważyłem że jak dociskałem plastik to nie tłukło, więc dałem gąpkę która wytłumia drgania i jest oki

 

adams, bardzo przepraszam, że się ośmielam, ale oczy bolą przy czytaniu. :625:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie sraj makaj, chyba każdy wie o co chodzi... a to sprawdzanie pisowni chyba nie działa... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie sraj makaj, chyba każdy wie o co chodzi... a to sprawdzanie pisowni chyba nie działa... :/

 

Twój mózg chyba też nie - kolejny dyslektyk, dysortograf czy inny dyscholerawieco.....bo mamusia załatwiła zaświadczenie żeby się nie spocił w szkole.

 

Szkoda, że na tym forum nie ma możliwości ignorowania takich tfurcuf.

 

 

wyluzowałem.....

przepraszam, ale jakoś jestem uczulony na takie podejście....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ordnung ma być :)

1. Adams poprawił błędy

2. Osiah-> wyluzuj. Wiem, że to wkurzające, ale nie chciałbym kolejnej "żywej" dyskusji na forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie sraj makaj, chyba każdy wie o co chodzi... a to sprawdzanie pisowni chyba nie działa...

chyba przemilczę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makaj miał absolutną rację.

Sprawdzanie pisowni działa. Chyba nie trzeba przypominać, do czego służy "Słownik ortograficzny".

Poza tym jest regulamin, który wszyscy powinni znać a przynajmniej podstawowe jego zapisy.

Nie toleruje się osobistych uprzedzeń i inwektyw. Ostrzeżenie.

 

 

 

 

 

Kubotek pamiętasz, co pisałem dzisiaj o ostrzeżeniach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Makaj miał absolutną rację.

Sprawdzanie pisowni działa. Chyba nie trzeba przypominać, do czego służy "Słownik ortograficzny".

Poza tym jest regulamin, który wszyscy powinni znać a przynajmniej podstawowe jego zapisy.

Nie toleruje się osobistych uprzedzeń i inwektyw. Ostrzeżenie.

 

Kubotek pamiętasz, co pisałem dzisiaj o ostrzeżeniach?

 

To nie jest osobiste uprzedzenie - tylko reakcja na brak szacunku wobec czytających w tym również wobec mnie.

Mało tego, jak ktoś napisze "nie sraj Makaj.." (sory Makaj to tylko cytat) to nie narusza regulaminu ani jakichkolwiek zasad, nie jest to nawet obraźliwe - natomiast ten kto reaguje na takie zwroty w stosunku do innych owszem....(sposób reakcji pomijam, bo jest oczywisty i zamierzony) Chyba ja jestem już za stary i nie rozumiem takich spraw, a już w szczególności takich zwrotów, w każdym razie gratuluję podejścia.

Jak zdąrzyłeś zauważyć zareagowałem na uwagę Nol'a - który też jest moderatorem, no ale Ty musisz swoje dołożyć, żeby wszyscy po raz kolejny zauważyli kto tu rządzi.

Kolejne ostrzeżenie??? - prosze uprzejmie... - bo tym razem to osobisty wybieg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapoznałem się.

 

"...żeby wszyscy po raz kolejny zauważyli kto tu rządzi."

 

Więc dobrze znasz temat i wiesz, że takie sprawy powinny być załatwiane poprzez PW. Tematu nie zamykam, bo zrobił się OT, który trzeba przerwać, natomiast kontynuować temat.

 

 

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności