Skocz do zawartości
adams

uchwyt na napoje z tyłu

Rekomendowane odpowiedzi

troche mnie denerwuje uchwyt na napoje z tyłu :| ciężko go domknąć, ja go wciskam, a ten zatrzask coś szfankuje i nie zawsze się domyka, a jak już się domknie to wystaje :/

 

da to się jakoś naprawić by się normalnie zamykało?? dołaczam kilka fotek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem. Niestety chyba bez demontażu całego tunelu się nie obejdzie. Zaczynam powoli wakacje, więc powinienem znaleźć na to trochę czasu - dam znać czy mi coś wyszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mechanizm tej szuflady jest wbrew pozorom delikatny, u mnie się to rozsypało całkowicie. Już kupiłem cały wkład na allegro (50zł), tylko nie mam czasu rozebrac tunelu.

U mnie zniszczona jest ta część którą się wysuwa.

Jeśli by sie okazało, że to kwestia jakiegoś elementu, który można w tej szufladzie podmienić - a u mnie jest cały (jakaś sprężynka, zapadka - nie pamiętam jak to wygląda - moge spojrzeć bo wisi to u mnie w garażu na kołku) to podeśle. Na pewno nie mam tej frontowej zaślepki i na pewno jest jeden "koszyczek" połamany. To co w środku najprawdopodobniej jest całe i zdrowe - ale muszę to zdemontować:)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość falis

Mam ten sam problem, rowniez delikatnie wystaje i denerwuje, choc tak naprawde to nie ma kogo denerwowac bo tylne fotele zazwyczaj sa puste.

(Mozna powiedziec passat jednoosobowy :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mechanizm tej szuflady jest wbrew pozorom delikatny, u mnie się to rozsypało całkowicie. Już kupiłem cały wkład na allegro (50zł), tylko nie mam czasu rozebrac tunelu.

 

U mnie została tylko dziura :(

Możesz podrzucić linka na allegro gdzie kupiłeś to ustrojstwo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie została tylko dziura :(

Możesz podrzucić linka na allegro gdzie kupiłeś to ustrojstwo ?

 

Niestety, nie da rady - kupiłem to już ze 3 miesiące temu. Ale widuję czasem - trzeba po prostu czatowac:)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie ten patent tez sie rozlecial. Ten uchwyt na napoje i tak nie zdaje egzaminu bo jest za plytki wiec nadalem odgorne polecenie, ze "uchwytu na napoje nie uzywamy" i jest spokoj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety teraz na Allegro ich nie ma. Ja miałem niedawno i sprzedałem za 80PLN. Ale konstrukcja jest banalnie prosta, do się go usprawnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może jakieś wskazowki jak to usprawnic :638:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności