Skocz do zawartości
adams

Pogaduchy świętokrzyskie czyli rozmowy na różne tematy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Camell990
(najbliższy 25 kwietnia), stawiennictwo obowiązkowe

 

Czyli 25kwietnia w sobotę spotykamy się pod makro??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli 25kwietnia w sobotę spotykamy się pod makro??

 

Wojtku, dokładnie tak - 25 kwietnia godz.16 pod Makro.

 

Ja i jozko najprawdopodobnie jedziemy 18 kwietnia do Ostrowca (rafik111 post 38)

czy ktoś jescze reflektuje-może się gdzieś wcześniej umówimy.

Edytowane przez czasi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapowiada sie naprawde ciekawie mają dołąćzyć koledzy z honda klub ostrowiec oraz Astra klub polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja i jozko najprawdopodobnie jedziemy 18 kwietnia do Ostrowca (rafik111 post 38)

czy ktoś jescze reflektuje-może się gdzieś wcześniej umówimy.

 

a czemu by nie ale tak 50% bo u mnie to już tak jest że rano nie do końca wiem co będe robił po południu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wysle wiadomosci co do spotu 25 wysle Mass PW :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no widzę że już lepiej ;) choć pamiętam początki z jozko, że zbieraliśmy się pod KCK-iem i też było oki ;) .

Nie chcę wam nakładać od razu miejsc i terminów, bo i tak pokazuję się tylko wtedy kiedy jestem w Ck, i to do was należy decyzja, ale osobiście myślę że pod KCK-iem był jakiś klimat :D, miejsca parkingowego w ciul, no i do knajpy też nie daleko :D .

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczow. chcialbym was serdecznie zaprosic do zapoznania sie

z tematem i oczywiscie do wziecia udzialu w glosowaniu i przybycia na spotkanie jajeczkowe w woj lodzkim w pabianicach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nastąpiły niestety male zmiany ze spotem jajeczkowym.

prosze o zapoznanie sie z

NOWYMI WYTYCZNYMI TUTAJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halo halo ludzie. czy nikt z waszego regionu nie ma zamiaru wpasc do lodzkiego na spot jajeczkowy????

no przeciez cale swietokrzyskie nie wyjezdza na majowke :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z swoją połówką i latoroślą będe na 100%

Jozko na tą chwilę też jedzie.

Ktoś jeszcze jedzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że żaden z kolegów nie znalazł czasu aby zajrzeć na spota 18.04 do Ostrowca organizowanego przez vectra club a otwartego na inne społeczności motoryzacyjne.

Można było podziwiać jak się potrafią skrzyknąć, spotkać i dobrze bawić.

Ponad 80 aut, w tym około 50 samych vectr, agregat do nagłośnienia placu i zasilenia lapków do których wprowadzane były dane startujących zawodników, przygotowanie pucharów i dyplomów dedykowanych na tę okoliczność, dokonywanie drobnych napraw mechanicznych i elektronicznych przy pomocy kolegów bardziej obrytych w temacie.Po prostu piknik vectry club z późniejszym biesiadowaniem w knajpie.

Brawa dla organizatorów między innymi dla kolegi rafik111, za przygotowanie przejazdu przez miasto z dwustronnym blokowaniem skrzyżowań i za organizacje konkurencji na placu manewrowym. A zaznaczam że to był tylko jednodniowy spot.

Można się rozpisywać a i tak to nie odda klimatu jaki był na miejscu i my jako passaciarze z tego samego regionu powinniśmy brać wzór. Załączam link z forum vectry i mam nadzieję że tym nikomu się tam nie narażę:

część zdjęć: http://picasaweb.google.pl/Kiniuxxx/MegaSpotVKP18042009#

cały temat: http://forum.vectraklub.pl/index.php?showtopic=75826&st=260

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za uznanie wiesz u nas jakoś to tak łatwo przychodzi pada hasło i działamy takze zapraszamy na kolejne nasze imprezy najbliższa juz za miesiąc tym razem w Ujeździe na zamku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Camell990
i my jako passaciarze z tego samego regionu powinniśmy brać wzór.

 

Czarku zgadzam się z Tobą w 100% Widać impreza była udana i zorganizowana profesjonalnie...ale zebranie u nas choćby 20 osób graniczy z cudem...sam widzisz jak jest z zebraniem osób na sobotniego spota...wysłałem PW do 20 osób Paweł też i z tych osób odpisało może 5....

 

Pozdrawiam:vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie a jak jest w Starachowicach z tą ćwiartką wiecie coś z kim gadać ile płacić itd itp ?? moze byśmy zrobili tam kolejengo mega spota na wyścigach tym razem ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafale, a możesz naświetlić temat Starachowic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sa tam gdzies jakies tereny przemysłowe czy cos takiego wiem ze tam jeżdzą goście ścigać sie na ćwiartke dokładniej nie wiem o co chodzi tak tylko słyszałem i musze zaczerpnąć więcej języka na ten temat i wtedy mozna smiało spota tam zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie ja mieszkam pod samymi Starachowicami i z tego co mi wiadomo to owszem były imprezy tego typu dopóki nie zabrakło chętnych zawodników, na początku było fajnie sponsorzy byli to i jakieś nagrody za to dostawali a ostatnio lipa gość który wygrał w swojej klasie dostał jakiś puchar a reszta dyplomy i to wszystko, nie mam kontaktu z chłopakami z "MK TEEM"(Moto Kopytko Teem) wiem ze oni się spotykają ale jak ich namierzyć to nie wiem ja mam za mało czasu żeby to zrobić http://motokopytko.prv.pl/ tu jest ich adres ale bardzo daaawno było aktualizowane i nie wiem co z nimi sie dzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostanio vwgolf.pl grupa swietokrzyska miala tam spota. Osobiscie tez tam bylem. Fatycznie 1/4 mili juz tam nie ma ale teren mysle ze nadaje sie na nastepnego spota i cwiartke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi wlasnie o ta ćwiartke jakby ktos mial jakies info co i jak zorganizwac dajcie znac na pw lub [email protected] będę wdzięczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności