Skocz do zawartości
adams

Pogaduchy świętokrzyskie czyli rozmowy na różne tematy

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka,

ja też chętnie bym przyleciał na spota. Sandomierz mi pasuje zwłaszcza że dawno tam nie byłem. Tak więc jestem za.

Edytowane przez Jaro.Slav.
korekta posta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spota zrobimy w listopadzie jak będzie ładna pogoda i miejscówkę zaklepie się dobrą a plan już jest. Połączymy jak w czerwcu świętokrzyskie (jozko i czasi zadbają o frekwencje) i podkarpackie bo Sandomierz pośrodku. O ustaleniach poinformujemy w jak będzie już coś wiadomo. Nie jestem za spotami na parkingu lub nad Wisłą może i to dobre ale lepsze chyba siedzieć przy stole czy jak ostatnio przy ognisku jeść coś ciepłego i nie trząść się z zimna. Koszt miejscówki ostatnio wyniósł nas po 10 zł od auta a mieliśmy dach nad głową (a lało jak teraz) i ognisko z grilem. Możemy zrobić dwa spociki do końca roku jeden w listopadzie drugi w grudniu taki opłatkowo-świąteczno-noworoczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się że przy takiej pogodzie, spoty na dworze to nic przyjemnego. W takim razie czekamy na dalsze informacje w tym temacie.

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok jak coś będzie wiadomo to piszcie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i taki plan jest bardzo dobry:) to wystarczy czekać teraz tylko na dalsze informacje:) Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie pytanie z innej beczki czy w pasku b4 są dwa czujniki temperatury zewnętrznej

bo wyczytałem że w klimatroniku jest czujnik w podszybiu ale gdzie a drugi od mfa w zderzaku bo na vagu wyskakuje przerwa lub zwarcie czujnika a jak się odpali wóz :D to pokazuje temperature ale nie da się regulować wentylatora a po chwili temperatura zmienia się w napis HE i reszta działa wie ktoś o co chodzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zderzaku za to odpowiada, w podszybiu na desce jest czujnik nasłonecznienia a na wlocie dmuchawy czujnik temperatury zasysanego powietrza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie pytanie z innej beczki czy w pasku b4 są dwa czujniki temperatury zewnętrznej

bo wyczytałem że w klimatroniku jest czujnik w podszybiu ale gdzie a drugi od mfa w zderzaku bo na vagu wyskakuje przerwa lub zwarcie czujnika a jak się odpali wóz to pokazuje temperature ale nie da się regulować wentylatora a po chwili temperatura zmienia się w napis HE i reszta działa wie ktoś o co chodzi

 

za dużo się naczytałeś :D w B5 są dwa, jeden w zderzaku centralnie na środku a drugi w kanale wlotowym powietrza pod filtrem przeciwpyłkowym. W B4 jest jeden w zderzaku po lewej stronie (stojąc przed autem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarku gdzie Cię wywiało :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiam się i znikam i znikam... No troszkę mam luźniej teraz z czasem to częściej będe na forum, pozdrawiam wszystkich i ich bryczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam co tu taka cisza co tam u was slychac kiedy jakis spocik robimy Piotrek22 no i co z tymi polarami??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narazie czekam na swojego próbnego ale hafciarnia ma spore zlecenie i muszą się z nim uporać. Jak dostane to się szybko odezwę i porozmawiam z Czarkiem o spotkaniu w CK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo by sie juz przydały bo zimno sie robi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widziałem dzisiaj zielone kombi b4 skręcało z 1 maja w batalionów jechałem vento :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widziałem dzisiaj zielone kombi b4 skręcało z 1 maja w batalionów jechałem vento

 

o 11:30-50 to byłem ja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ty zobaczyłem wlepe na szybie i tak myślałem że to ty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mój kolega chce sprzedać passka !!!!!!!!!!!!!! http://moto.allegro.pl/item805421985_piekny_passat_b4.html

Polecam samochód warty tej kasy ii bardzo ładny!!!!!

 

 

czemu chce sprzedać ??

niech tego nie robi !!!

no chyba że zmiana na jakieś B5 :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Grzesiu!! Trafiłeś!! Szuka Passka b5 1.9TDi 110km tak 99/00 kombi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
99/00

 

no to teraz mi dałeś bolca ... a ja zaledwie 98...ehh co młodsi to lesze fury... ;)

starzeje się już aż tak :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności