Skocz do zawartości
adams

Pogaduchy świętokrzyskie czyli rozmowy na różne tematy

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jak byście coś organizowali po świętach wielkanocnych to bym się pisał bo wrócę do kraju i bym się spotkał :luka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie jak wszyscy za chlebem wyemigrowali to kto sie ma spotykac taki mamy kraj ze trzeba sie po swiecie tulac

pozdrawiam i do zobaczenia w BUSKU

 

DANIEL

Kiedy bedzies to moze sie zgramy i stykniemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
DANIEL

Kiedy bedzies to moze sie zgramy i stykniemy

PIOTRZE ciezko powiedziec nie bylem juz 2 lata i zanosi sie na nastepne ze nie bede o ile wogule jeszcze wroce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PIOTRZE ciezko powiedziec nie bylem juz 2 lata i zanosi sie na nastepne ze nie bede o ile wogule jeszcze wroce ;)

 

A dlaczego,do ojczyzny nie ciągnie cie do rodzinnego miasta czyźby coś z twoją główką nie tak?:ocochodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie jak wszyscy za chlebem wyemigrowali to kto sie ma spotykac taki mamy kraj ze trzeba sie po swiecie tulac

pozdrawiam i do zobaczenia w BUSKU

 

Bedziesz na jajkowe świeto w BUSKU jakby co daj wiadomość na priw to może się stykniemy:tankujemy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bedziesz na jajkowe świeto w BUSKU jakby co daj wiadomość na priw to może się stykniemy:tankujemy:

 

Ty to jednak jestes chlor jakich mało:) slyszałem ze T4 nie chce jeździc?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ty to jednak jestes chlor jakich mało:) slyszałem ze T4 nie chce jeździc?!

 

Weż mnie nawet nie denerwuj k..............................u...wa mać baran do entej potęgi a co jedynie może robić to koła zmieniać i to trza by mu na łapska patrzyć . niewiem jakim trzeba być palantem żeby podejmować się pracy o której wykonaniu nie ma się zielonego pojęcia szkoda mówić opisałem barana w dziale odradza niech będzie dla potomnych ostrzeżenie żeby się na dupka nie nacieli.Jakoś sie T15 dotoczył ale to jest jazda jakbym 1.9 bez turbo jechał nierówno silnik pracuje kopci jak pieron a o czystości i oddaniu auta klientowi nie wspomne.jestem zły na barana lepiej było zpłacić za lawete do Buska i mieć auto zrobione na tip top niż zostawić u pseudomechanika koniec kropka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam pracy najlepiej to jako kierowca z kategorią B

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SIEMA PANOWIE

MAM DO WAS WIELKĄ PROŚBĘ

Czy może ktoś jest z okolic Buska Zdroju ? jeżeli tak to bardzo bym prosił o obejrzenie tej fury , zapalić , posłuchać , obejrzeć :) , jakoś się odwdzięczę jak kupię tutaj macie link do ogłoszenia http://otomoto.pl/volkswagen-passat-1-8t-szyberdach-klimat-lpg-sek-C26864787.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
SIEMA PANOWIE

MAM DO WAS WIELKĄ PROŚBĘ

Czy może ktoś jest z okolic Buska Zdroju ? jeżeli tak to bardzo bym prosił o obejrzenie tej fury , zapalić , posłuchać , obejrzeć :) , jakoś się odwdzięczę jak kupię tutaj macie link do ogłoszenia http://otomoto.pl/volkswagen-passat-1-8t-szyberdach-klimat-lpg-sek-C26864787.html

KOLEGO napisz priw do Miśka 2247 on jest w Busku to i pewnie z Elwisem pokukają co to za auto:passatfan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego a jak by on nie mógł to byś podskoczył ? :D jakbym się może zamienił to bym wpadł i :piwko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego a jak by on nie mógł to byś podskoczył ? :D jakbym się może zamienił to bym wpadł i :piwko

 

Bardzo chętnie bym te autko obejrzał ale obecnie pracuje w DE i nie jestem w stanie ale wyśle Ci nr tel. do Michała na priwa jak da rade to ogarnie temat .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat przyjety autko zostanie obejrzone :) Tym bardziej ze Elvis tez ma 1,8T to bedzie wiedzial troche wiecej niz ja :) moze uda mi sie jeszcze dzisiaj podjechac a jak nie to w poniedzialek po 15.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał daj znać to się razem wybierzemy to go weżmiemy w obroty ale mi pasi w poniedziałek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Michał daj znać to się razem wybierzemy to go weżmiemy w obroty ale mi pasi w poniedziałek

 

Skwaru bylem dzisiaj z Marcinem i powiem Ci ze ruina totalna środek wyglada jakby mial z pol miliona z kazdej strony klepany i malowany jak nogami wiec nawet o kluczyki nie pytalemn bo jak to z wieszchu tak wyglada to technicznie jest pewnie takie samo. Szkoda sobie tym autem glowy zawracac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy słony miał kiedy dobre auto:marecek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy słony miał kiedy dobre auto:marecek

 

No i to jest tez fakt bo ja tam nigdy dobrego auta nie widziałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie i od razu po prosbie.

Potrzebuje namiar na kogos, kto potrafi wymienic sprezyne z przodu bez rozbierania polowy auta.

Bo obdzwonilem juz chyba 5 mechanikow i kazdy tylko laweta, kanal i chce rozkrecac cale zawieszenie. A na forum wyczytalem, ze wystarczy dolny wahacz i dwie 13 pod maska.

Ja niestety mam troche dwie lewe rece i sam raczej nie dam rady.

Z gory dziekuje i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności