Skocz do zawartości
adams

Pogaduchy świętokrzyskie czyli rozmowy na różne tematy

Rekomendowane odpowiedzi

w Rzeszowie - 24 pastuch zaskoczył za drugim razem :fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kielce, -20 rano, stary ropol pali za trzecim razem :jasne

oczywiście garażowany pod chmurką :cool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm no moze kolega Karol ma rację bo filtr paliwa wiedziałem żeby wymienić i nie wymieniłem :kwasny

ale czy to było by to :hmm w sumie wodę zawsze w układ można złapać i teraz wychodzą skutki tyle ze ja zawsze tankuję na sprawdzonych stacjach ale kto wie moze pora zmienić nawyki .

 

Zobaczymy u kogo było najwięcej na --

 

U mnie było koło -24

 

 

Ja dodam ze mam kolegą z którym pracuję i on mieszka w Sokółce coś 15 km od Białorusi ten jak mi zawsze pierdyknie temp np - to jak na Syberii jak my mamy - 20 to u nich - 30 jak u nas widać trawę to oni metr śniegu dalej to może nie tak zle jeszcze mamy :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie -23 pasek odpalony pilotem z kuchni gdy kawke piłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ostre słowa poleciały :)

 

my tu siedzimy juz od paru lat i znamy realia, nie ma co organizować spotów "na szybko" bo i tak nic z tego nie będzie, lepiej zachować krzepę i zdrowie na jakiś okazyjny spocik z którego ludziska wychodzą na czworaka, jak co roku :hyhy:

 

I tu sie z Toba zgodze bo ze skansenu w lublinie moze nie wyszedlem na czworaka ale drogi do domu (ponad 200km) nie pamietam mimo tego ze nie spalem :)

 

---------- Dodano o 15:58 ---------- Poprzednia wiadomość o 15:57 ----------

 

U mnie -23 pasek odpalony pilotem z kuchni gdy kawke piłem :)

 

A to Jacku ciekawe co piszesz a skad taki bajerek wzioles?? i jak sie to montuje??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to Jacku ciekawe co piszesz a skad taki bajerek wzioles?? i jak sie to montuje??

 

to sie webasto nazywa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to sie webasto nazywa :P

 

No chyba raczej nie bo przez webasto silnika nie odpalisz :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmmm no moze kolega Karol ma rację bo filtr paliwa wiedziałem żeby wymienić i nie wymieniłem :kwasny

ale czy to było by to :hmm w sumie wodę zawsze w układ można złapać i teraz wychodzą skutki tyle ze ja zawsze tankuję na sprawdzonych stacjach ale kto wie moze pora zmienić nawyki .

 

Zobaczymy u kogo było najwięcej na --

 

U mnie było koło -24

 

 

Ja dodam ze mam kolegą z którym pracuję i on mieszka w Sokółce coś 15 km od Białorusi ten jak mi zawsze pierdyknie temp np - to jak na Syberii jak my mamy - 20 to u nich - 30 jak u nas widać trawę to oni metr śniegu dalej to może nie tak zle jeszcze mamy :lol

 

Zmień filterek, sprawdź świece żarowe i musi palić :) Możliwe że nazbierało Ci się trochę wody (nie koniecznie przez paliwo tankowane) i dlatego teraz takie cuda Ci się dzieją :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to Jacku ciekawe co piszesz a skad taki bajerek wzioles?? i jak sie to montuje??

 

wszystko jest w podpisie

 

 

to sie webasto nazywa

 

webasto jes w cadym i tez na pilota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie o 5:00 rano -30C (auto stoi w garażu nieogrzewanym) i w nim było -7C Zagadał bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie - 28C passek pali bez problemu:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też jestem tego zdania że spoty " na szybko" i stanie na parkingu to nie mają sensu jeszcze w taką pogodę. Lepiej poczekać aż sie cieplej zrobi i wtedy jakiś grill i można zawsze się zintegrować z grupą, tylko zawsze problem kto prowadzi:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zawsze problem kto prowadzi

No jakto kto?????

ŻONA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żony jeszcze nie mam, a obcej to się samochodu nie daje :lol, bo jak to mawiają samochodu ani kobiety sie nie pożycza bo to i to może się rozkraczyć:jasne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt faktem ja tez zony nie mam ale jak mam juz komus oddac stery od mojej VRki to oddaje je bylemu wlascicielowi czyli Piotrowi 22 tym bardziej ze teraz jezdzi nim jak swoim dieslem LTkiem i nie piluje jej tak jak ja:) choc tak samo lubi wychalac jak ja z podkarpacko-swietokrzyska ekipa:) tutaj czytaj: adams, Jacu6x6, Koxi, Waldi, Czasi, itd wtajemniczeni wiedza o co chodzi tym bardziej ze wspomne Herbaciana Berbeluche Piotra 22:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już po awarii :fajny

 

Wczoraj zakupiłem świece żarowe oraz filtr paliwa w czasie wymiany okazało się że 2 tylko były sprawne a filtru nie było jak sprawdzić to wymieniłem od razu na nowy ,świece też 4 sztuki nowe i zostawiłem go na test po chmurką 8 km od domu na takim przysłowiowym wypizdowie :cool musiałem być pewny że będzie mu zimno w nocy . Rano 9.40 było w aucie -18 w nocy ponoć -20 odpalił od strzału :fajny

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nie długo nie będzie opłacało się mieć samochodów dziś robiłem bilans urlopu

Tej Zimy padły mi hamulce przód (640zl) wyszedł przegląd techniczy(99zl) jak i okresowy olej itp (300zl) wycieraczki przód (80zl) teraz świece(164zl) oraz oc i ac oraz pomoc na UE pakiet 1600zl nie liczę ropy jaką w tym czasie przejezdziłem . I jak tu dbać o auto na bieżąco :ocochodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hallo hallo czy tu w morde walo :lol

 

 

cos ostatnio cisza u was ze spotami, a juz wiosna zawitala :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak samo lubi wychalac jak ja z podkarpacko-swietokrzyska ekipa tutaj czytaj: adams, Jacu6x6, Koxi, Waldi, Czasi, itd wtajemniczeni wiedza o co chodzi tym bardziej ze wspomne Herbaciana Berbeluche Piotra 22

tylko mi tu bez żadnych aluzji

hallo hallo czy tu w morde walo

 

 

cos ostatnio cisza u was ze spotami, a juz wiosna zawitala

a ja myślałem że zmieniłaś forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zmienilam ;) a to że się nie udzialam nie znaczy że nie przeglądam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam:P

poszukuje jakies pracy na wakacje za granicą:) macie moze jakies propozycje:P jak cos to piszcie na gg 2769521

pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności