Skocz do zawartości
adams

Wolna amerykanka Lubelskie

Rekomendowane odpowiedzi

mam nadzieje ze postaracie sie. i nie zawiedziecie grupy lodzkiej. my sie postaralismy do was przyjechac i byla ekipa tak wiec wy tez musicie dac rade

 

i nie chce slyszec zadnych wymowek.

 

mam nadzieje ze majcin was przypilnuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze majcin was przypilnuje

Zyn ze mną może być ... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kto jedzie na opłatek o łodzi?? moze jakąś grupą byśmy wyruszyli :)

 

 

No ja jade z kielc i jakby chciało mi się zrobić 80 km więcej to mógłbym jechać przez radom.... ale właśnie nie wiem czy chce mi się tyle ciągnąć... Może jakby Czasi'emu się chciało to mi tez będzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze majcin was przypilnuje

 

ja postaram się ich przypilnować, bo jadę na 100% także trzeba ekipę zebrać i jazda :)

mam nadzieję że chłopaki nie zawiodą bo kilka osób mówiło że jedzie ale tu jeszcze się nie odezwali

 

Damianko, nie ma sensu tyle nadganiać, spotkamy się na miejscu

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Damianko, nie ma sensu tyle nadganiać, spotkamy się na miejscu

pozdr

 

 

Ja lubie jeździć... passatem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja lubie jeździć... passatem :)

1Z - i wszystko jasne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ano skoro lubisz to ja nie będę Ci tego zabraniał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko! :) Miał powstać temat Oznakowani na Lubelszczyznie :) Powstał? Tak? Nie? Bo nie mogę znaleźć ;p pzdr!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siemanko! :) Miał powstać temat Oznakowani na Lubelszczyznie :) Powstał? Tak? Nie? Bo nie mogę znaleźć ;p pzdr!

 

No mi też się coś o oczy obiło :D Adams miał się chyba tym zając ale coś mu nie wyszło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Numery blach nie są głupim pomysłem. Nie ma co się buntować, że "nie podam", bo przecież nikt nie wykorzysta tego w żadnym niecnym celu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Numery blach nie są głupim pomysłem. Nie ma co się buntować, że "nie podam", bo przecież nikt nie wykorzysta tego w żadnym niecnym celu ;)

 

Ty lepiej się 6-12-2008 pokaż na spocie :D:D to Ci zdjęcie zrobimy :D:D od kogoś trzeba zacząć :D:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ty lepiej się 6-12-2008 pokaż na spocie to Ci zdjęcie zrobimy od kogoś trzeba zacząć

:D:D:D:D Hehehehe! :D:D:D Cholernie bym chciał się pojawić ale też cholernie mi ten termin nie pasuje. Myślę też, że nie jestem sam z tym problemem ;p 6.12 to taka data, że często jest już coś w planach. Ja zostałem wplątany w wyjazd z teściami ;P Nie komentujcie proszę ;p Może jakiś mniejszy spot dla niedobitków 13go? :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja zostałem wplątany w wyjazd z teściami

teście to nie rodzina ..... no może teść

spot passat to rodzina :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak jeśli nie będzie mnie na spocie, to jakoś przeżyjecie, gniewać się nie będziecie ( mam nadzieję ;p ) a to, co mogę stracić to fajna imprezka :) Natomiast odwołując wyjazd z nimi z góry skazany będę na zniszczenie i mogę stracić status "przyszłego zięcia" ;p;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o widzę chętny na wyjazd na opłatek do łodzi 13-12-2008 :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może jakiś mniejszy spot dla niedobitków 13go?

 

tak jak jarucki pisze, 13 jest spot w lodzi, nie mniejszy i nie dla niedobitkow takze przemysl to

 

ps. sory za byki, mam kiepska klawiature

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do galeri oznakowanych z numerami blach to mam pewne wątpliwosci, bo tak na prawdę to oprócz zarejestrowanych użytkownikow, formu przegladaja goście. I nie wiadomo kto w jakim cele przegląda forum. W dziale 'Mój Passat' są informacje co kto w aucie ma lub co będzie miał, a w innym dziale będą zdjęcia z numerami tablic. Dla chcęcego nic trudnego i można zebrać wszystko do kupy. Trzeba po prostu uważać z podawaniem informacji tak dla własnego bezpieczeństwa.

 

 

Edit

W następny weekend robie test mojego passata, ponad 1500km na trasie francja - polska. Mam nadzieję, że i ja i pasek zdamy ten test.

Trzymajcie kciuki

 

 

 

scaliłem używaj opcji Edytuj / Majcin

Edytowane przez Majcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam was Chłopaki lubelaki ze swojego konta ( Mam nadzieje że wiecie kto pisze ) :D założyłem swoje żeby nie siedzieć na taty koncie :) i teraz będę już ze swojego urzędował :D

 

Pzdr :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam was Chłopaki lubelaki ze swojego konta ( Mam nadzieje że wiecie kto pisze ) :D założyłem swoje żeby nie siedzieć na taty koncie :) i teraz będę już ze swojego urzędował :D

 

Pzdr :D

 

Waldkowy Junior :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności