Skocz do zawartości
adams

Wolna amerykanka Lubelskie

Rekomendowane odpowiedzi

Wesołych Dla Starej Ekipy i Nowych Świeżaków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie. szukam foteli do mojego passata. gdzie w lublinie lub w okolicach mozna znaleźć jakiś autozłom z częsciami do vw?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że jesteś z Hrubieszowa więc jadąc z Lublina lub do wstąp na szrot w Chełmie. Praktycznie non stop mają jakiegoś Passata na stanie i w dobrych pieniążkach możesz coś trafić. Raz pytałem o półskóry to krzyczeli 600 za komplet więc rozsądnie. Jeżeli chcesz numer to daj znać na priv bo gdzieś mam wizytówkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem ostatnio na szrocie w Jacni (koło Krasnobrodu) mają sporo części do VAG i to raczej tych nowszych jakby ktoś potrzebował, akurat rozbierali 2x A6 i 2x 3BG bałem części do 1.9 i 2.0 TDI dostałem wszystko co potrzebowałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pewnie nieźle zdarli z Ciebie :lol

Mój Szwagier tam pracuje :)

Ale części faktycznie mają tam dużo.

Nawet jeśli czegos nie mają, to mogą to zamówić.

Edytowane przez szkielo82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam lewego ramienia wycieraczki do B5 FL, ramie kierowcy, tyle że nie z hakiem, tylko z bolcem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w Lublinie lub okolicach obszywają kierownice?? Ta frima z Przyjaźni odpada byłem, ale mojej kierownicy nie obszyje bo jest w pół drewnie i takiego czegoś nie robią tylko całe kierownice :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ma ktoś pożyczyć belki na relingi do B5 na tydzien? (bagaznik juz mam :-) )

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak sądzicie, na nasze drogi pasują 18' felgi czy lepiej 17' ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie jak sądzicie, na nasze drogi pasują 18' felgi czy lepiej 17' ?

 

na chełmskie to 15 będą idealne :) a na serio to 17. osiemnastki to chyba za wiele na nasz region :)

 

a teraz z innej beczki. czy w lublinie jest ktoś kto zajmuje się obszywaniem skórą podłokietników? na allegro wszystko drogie więc może obszycie taniej wyjdzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie boję się tych 18 chociaż mam zarąbisty wzór i mnie kuszą ( wzór w moim temacie ). Ja miałem skórę podłokietnik a obszyłem na welur :D Jak masz materiał to w Chełmie Ci mogę gościa polecić, robi w miarę tanio i dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie boję się tych 18 chociaż mam zarąbisty wzór i mnie kuszą ( wzór w moim temacie ). Ja miałem skórę podłokietnik a obszyłem na welur :D Jak masz materiał to w Chełmie Ci mogę gościa polecić, robi w miarę tanio i dobrze.

 

a z jego materiałem nie robi? ile zapłaciłeś obszycie swojego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze swoim materiałem zapłaciłem coś koło 30-40 zł bo robiłem 2 podłokietniki przód + tył.

Ze skórą może być problem, u mnie dobierał sam materiał w przednim siedzeniu i nie ma różnicy a płaciłem też grosze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie, sorki ze tu o tymk ale - ma ktoś wlepki jakies na zbyciu ? z Lublina ? bede we wtorek jechał przez LU - zawinąłbym :D proszę o PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie ma ktoś może licznik do FL'a? może być anglik i niesprawny bo zależy mi tylko na obudowie. i pytanie. czy w lublinie jest ktoś zajmujący się obszywaniem podłokietników?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności