Skocz do zawartości
adams

Wolna amerykanka Lubelskie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kolesku
Vpuchaty czepiasz się :smutek Jakby nie patrzeć masz rację McDonald ma przypisany adres na ulicy Puławskiej 40, ale z tego co się orientuje do Alei Solidarności jest kilka metrów z drzwi budynku i chyba innego McDonalda nie ma przy Alejach Solidarności? Jeżeli jestem w błędzie proszę popraw mnie :wstyd

 

Tak dokładniej rzecz ujmując to od drzwi fakdonalda do a.l Solidarności jest całkiem niemały kawałem. Zdecydowanie bliżej jest do ul. Puławskiej z której jest wjazd i wyjazd. Co do innych tego typu lokali to na upartego przy WZ-ce w Lu jest jeszcze jeden (koło Makro), tylko że to już al. Witosa - to po pierwsze primo a po drugie primo ;P nie jest to też adres tego przybytku, chociaż - po trzecie primo ;P - zapewne znajdą się tacy co powiedzą że w Lublinie są dwa szitmaki przy Al. Tysiąclecia...

 

 

 

 

Ja mam 500 metrów do maka na warszawskich także jestem chętny
a skąd dokładnie? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to kto chętny i na którą godzinkę ?

Ja mogę się pojawić około 18 np.

 

a skąd dokładnie? :P

Junoszy, boczna Głowackiego.

Mniejsza o adres tego maka :poddajesie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
blisko ale dalej nie to...

ul. Puławska 40

Ul. Puławska mało co komu mówi. ;) Al. Solidarności już więcej, albo wylot na "stolyce". Bo jak by nie patrzeć to tam tylko jeden Mac. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kolesku
Ja mogę się pojawić około 18 np.

 

 

Junoszy, boczna Głowackiego.

Mniejsza o adres tego maka :poddajesie

 

to my sąsiady przynajmniej kilka lat temu :P urodziłem się do ponad ćwierć wieku mieszkałem na puławskiej :P

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

A tak na marginesie to miło było poznać część z was, ale w związku z uzurpatorskim podejściem Dużego i nie tylko do tematu forum, wypisuję się w całości z tego przedsięwzięcia. Będziemy się widywać "live" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i j aodpadam wlasnei walna mi waz wodny ktory bedzie dopiero na poniedzialek :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no i j aodpadam wlasnei walna mi waz wodny ktory bedzie dopiero na poniedzialek

nie zazdroszczę, rozumiem że wypadki się zdarzają, ale min dlatego właśnie w lbn nie ma spotów - ...... mało chętnych a i tej małej ilości w przeddzień ktoś jeszcze odpada....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak tylko ze ja chcialme przyjechać no ale niestety guma nie wytrzymala:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no tak tylko ze ja chcialme przyjechać no ale niestety guma nie wytrzymala:/

Przez jakiś czas radzę bardziej uważać na gumy. Wszelkiego rodzaju :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki macie jakiś zakład lakierniczy lub coś z tym stylu (kogoś kto pomaluje to i owo) godny polecenia w okolicach lublina Tylko godnych polecenia!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli interesuję cię to mam znajomego prowadzącego zakład w Kraśniku: naprawy powypadkowe, lakiernia, konserwacje, mechanika. Widziałem już wiele zrobionych przez niego aut i śmiało mogę polecić. Mojego passata naprawiał już nie raz, więc zna temat ;) Telefon: 508 434 559 Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze daleko troszku nic bliżej nie macie chłopaki gdzieś te złomy musicie malować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chelm ci pasuje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie? juz bliżej do kraśnika....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

potrzebuje pomocy. zakupiłem 3 tygodnie temu paska b5 po lifcie, motor avb 101km. Nie wiem czy sprzedający jakiegoś moto doktora nie wlał bo było ok, a teraz niepokoją mnie różne odgłosy. po pierwsze na jałowym słychać jakby delikatne stukanie co kilkanaście sekund. po drugie podczas przyspieszania przy obrotach od około 1800 do ok 2200-2300 jakby brzęczenie coś jakby "błotnik się koleboce". jakby ktoś obeznany w temacie osłuchał pacjenta to byłoby super. W tym tygodniu zmieniam olej, filtry, rozrząd. Wątpię by coś to dało ale i tak na to czas.

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien ale to może być to samo co było w moim pasku. Też słychać było stukanie. Na szczęście okazało się że to tylko dwie rolki paska wieloklinowego. po wymianie dolnej napinającej i górnej z tłumikiem drgań wszystko było już dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest u nas jakiś szpec, który mógłby wyciągnąć PIN z navi MFD lub znacie może kogoś takiego??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy gdzie w regionie regenerują PD ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy. Możecie podrzucić jak to wygląda cenowo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności