Skocz do zawartości
adams

Wolna amerykanka Lubelskie

Rekomendowane odpowiedzi

ja za coś takiego mam ostrzeżenie więc uważaj :D

W konsekwencji bana jakby nie patrzeć...:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kolesku

Dać ludziom trochę władzy to się w głowach po*******i. Forum rozwinęło się do takiego momentu że chyba sami admini nie do końca to ograniają więc łatwiej jest wprowadzić zakazy i nakazy pod groźbą wyrzucenia za ich nieprzestrzeganie. Ostatnio jeden z naszych forumowiczów (a przy okazji mój dobry kolega) uszkodził swojego passata i potrzebował trochę plastików i innych dupereli. I tu giełda była jak znalazł, zwłaszcza że poza działem sprzedam był też dział kupię. BTW, nie ma ktoś na sprzedaż ksenonów do b5fl? najlepiej całej instalacji. :)

Edytowane przez kolesku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ksenonów do b5fl? najlepiej całej instalacji.

są w świdniku.. ale troche drogie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobrze że taki "niski" jesteś to łatwo Cię było wczoraj na felinie wypatrzeć

 

Mogłeś pomachać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mogłeś pomachać

zajęty byłeś :D w przenośni i dosłownie :bezzebow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kolesku
są w świdniku.. ale troche drogie ;-)

mógłbyś rozwinąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja za coś takiego mam ostrzeżenie więc uważaj :D

 

i ja też właśnie.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam bixenony go b5fl, nawet dwa komplety :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa komplety, dwa ostrzeżenia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dwa komplety, dwa ostrzeżenia :D

To już mieć nie można?

Ja mam passata, toż to już ban od razu :poddajesie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kolesku

Jak macie coś na sprzedaż z passata to na FB profil VW PASZCZAK. piszcie co wam zalega w garażu albo czego szukacie. może to w jakimś stopniu zrekompensuje giełdę ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak macie coś na sprzedaż z passata to na FB profil VW PASZCZAK. piszcie co wam zalega w garażu albo czego szukacie. może to w jakimś stopniu zrekompensuje giełdę ...

 

myśle ze to super pomysł....:ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kolesku

Napisałem na wszystkich grupach regionalnych i .... dostałem ostrzeżenie... normalnie permanentna inwigilacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisałem na wszystkich grupach regionalnych i .... dostałem ostrzeżenie...

:lol3 chyba mało jesteś na tym forum jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisałem na wszystkich grupach regionalnych
A ja Ci na PW napisałem, kiedy pytałeś o możliwość umieszczenia takiej informacji, że ewentualnie na fun page na FB machnij wpis.

W PW pisałeś o uspokajaniu niepokornych - nie wiem kogo miałeś na myśli, bo jak na razie to tylko Ty robisz problem po usunięciu giełdy.

I cytując inżynierowa Mamoniową: "Nikt tu nikogo pod pistoletem nie zatrzymuje, wprost przeciwnie (...)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomoże ktoś z Lublina? Potrzebuje z 1l- 1,5l płynu G12 do chłodnic.

 

W domu w Stalowej Woli mam 2l ori koncentratu VW G12+ więc jak coś to bym oddał po długim weekendzie w czerwcu. Nie chce kupować teraz jak mam w domu, a niestety nie wiem ale jakimś trafem dosyć sporo mi ubyło i jest na samym dnie zbiorniczka wyrównawczego.

 

Byłbym wdzięczny jak by ktoś mi podrzucił z 1,5l w butelce już rozrobionego G12 na miasteczko akademickie UMCS, ewentualnie mogę podjechać gdzieś w Lublinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kolesku

I cytując inżynierowa Mamoniową: "Nikt tu nikogo pod pistoletem nie zatrzymuje, wprost przeciwnie (...)"

 

To ja w ripoście zacytuję Ciebie Panie Duży z PW: " Szczerze mówiąc, to nie bardzo wiem co miałeś na celu pisząc to".

 

Oczywiście się zgadzam. Dobrowolnie dołączyłem do grona fanów marki VW i jak najbardziej się zgodzę po raz drugi że nikt mnie tu siłą nie trzyma. Ostrzeżenia, upomnienia itd to elementy trzymające towarzystwo w pionie. Czy tylko ja mam problem z giełdą? Oj chyba nie. Chciałem dobrze słysząc jak inny się skarżą. Zostałem źle odebrany i to przez samego administratora. Przepraszam, co złego to nie ja :P

 

"Wolę gdy ludzie popierają mnie ze strachu niz z przekonania, gdyż przekonania można zmienić a strach zawsze jest ten sam." - tak mi się nasunęło odnośnie płytkiej merytorycznie dyskusji na temat "środków dyscyplinarnych". Skończmy na tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pomoże ktoś z Lublina? Potrzebuje z 1l- 1,5l płynu G12 do chłodnic.

 

W domu w Stalowej Woli mam 2l ori koncentratu VW G12+ więc jak coś to bym oddał po długim weekendzie w czerwcu. Nie chce kupować teraz jak mam w domu, a niestety nie wiem ale jakimś trafem dosyć sporo mi ubyło i jest na samym dnie zbiorniczka wyrównawczego.

 

Byłbym wdzięczny jak by ktoś mi podrzucił z 1,5l w butelce już rozrobionego G12 na miasteczko akademickie UMCS, ewentualnie mogę podjechać gdzieś w Lublinie.

dolej wody do minimum, a jak już będziesz w domu to zalej koncentratem na max i też powinno być ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
" Szczerze mówiąc, to nie bardzo wiem co miałeś na celu pisząc to"
To, że jak nie podobają Ci się decyzje administracji, to w każdej chwili możesz zwinąć zabawki.

 

Czy tylko ja mam problem z giełdą? Oj chyba nie. Chciałem dobrze słysząc jak inny się skarżą.
Tu napisałem, jaki % userów ma problem z giełdą: http://forum.vw-passat.pl/threads/134765-Likwidacja-GIELDY?p=1903081&viewfull=1#post1903081

A od czasu zamknięcia wątku o jej likwidacji, tylko Ty jeszcze drążysz temat, wymyślasz sposoby na ratowanie giełdy, piszesz na forum czy na PW...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności