Skocz do zawartości
Robinek2

Zbieram chętnych do kupienia wlepy VW-PASSAT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!! Postaram się zamówić.Kto jest chętny pisać.Czekam do 05.11.2008 roku.Po tym terminie zamawiam.Napisałem do PABLO czekam na odpowiedź.Odnośnie ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem wiadomosć od Pablo::)

Koszt wlepy z logo 13 pln/szt. ( 12cm x 13cm) ( zewnętrzna ),(w tym 3zł na koszt rozwoju forum)

 

Koszt wlepy pod listwę drzwiową 8 pln/szt. ( zewnętrzna ) --- biała lub niebieska,(w tym 3zł na koszt rozwoju forum)

 

Wlepa jest odblaskowa.

 

Koszt przesyłki 5 pln.

 

Później podam nr.konta gdzie wpłacać no i jaką kto chce czy Logo czy pod listwe drzwiową.Pozdrawiam!:cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też - a jakieś fotki tych wlepek są ? Bo pod drzwi to nie widziałem.

Edytowane przez Jaro73

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaro73 looknij b9e60d3b7851d8e3m.jpg acb49cce662ced16m.jpg

Edytowane przez J@ceq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem że Jacek będzie miał jakąś fotę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek popraw te fotki :P mało za ekran mi nie wyskoczyły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Postaram się zamówić.Kto jest chętny pisać.Czekam do 05.11.2008 roku.Po tym terminie zamawiam.Napisałem do PABLO czekam na odpowiedź.Odnośnie ceny.

Dlaczego nie zamówisz wlep dla siebie,tylko zbierasz chętnych?Czy Pablo nie wysyła już indywidualnych zamówień?Przecież taki sposób dla tych którym to proponujesz to jak droga z Katowic do Kołobrzegu przez Białystok:confused:,każdy może zamówić bezpośrednio u Pablo,a Ty przecież też będziesz musiał dalej je posłać (dodatkowa opłata),więc wytłumacz mi proszę sens tego działania.:eek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie tez pisze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a Ty przecież też będziesz musiał dalej je posłać (dodatkowa opłata),więc wytłumacz mi proszę sens tego działania

 

Wytłumaczenie jest proste i bardzo dobrze chłopak zrobił. Ja u siebie też tak uczyniłem. Zbierasz listę chętnych robisz zbiorowe zamówienie u Pawła, otrzymujesz przesyłkę i... Po pierwsze opłatę za przesyłkę od Pawła dzieli się na większą ilość użytkowników po drugie sam Paweł ma mniej roboty bo wysyła jedną zbiorczą. I nie ponosi się jak to piszesz żadnych dodatkowych finansów z racji dystrybucji wlep gdyż rozdaje się je na spocie. Proste nie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek popraw te fotki :P mało za ekran mi nie wyskoczyły. Hehehehe mnie to tak wyszły, że somsiad z drugiej ulicy oglądał ale lepsze takie niż żadne:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Proste nie ??

Jeśli w opisany przez Ciebie sposób dalsza dystrybucja to "proste";),tylko o tym nie było ani słowa,wiec stąd była moja ciekawość.Pozdrawiam.

Edytowane przez Andrzej Najberg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

J@ceq - dzięki za foty - piszę się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też sie pisze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raab a nie lepiej dla ciebie będzie odebrać bezpośrednio od Pablo2004 przecież on też mieszka w W-wie ? Nie wiem czemu zapisujesz się do wątku lubuskiego skoro jak w twoim opisie jesteś z Warszawy? Poczytaj ten wątek klik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego nie zamówisz wlep dla siebie,tylko zbierasz chętnych?Czy Pablo nie wysyła już indywidualnych zamówień?Przecież taki sposób dla tych którym to proponujesz to jak droga z Katowic do Kołobrzegu przez Białystok:confused:,każdy może zamówić bezpośrednio u Pablo,a Ty przecież też będziesz musiał dalej je posłać (dodatkowa opłata),więc wytłumacz mi proszę sens tego działania.:eek:

 

Witam!!Zbieram po prostu,a przy spodkaniach naszych rozdać.Ale ja Cię nie namawiam do zaklepania.Z mojej miejscowości mam 3 osoby i już nie 15 zł na wysyłkę,tylko 5 zł. na czterech ze mną.Odrazu odpisuję że dla siebie też zamawiam!!!.A sam widzisz że kilka osób się zgłosiłO.o dodatkowej kwocie nic nie pisałem!!!Pozdrawiam!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram Robinka2 dobrze gada ( pisze ) 15 zł za wysyłkę sztuki to chyba orient expressem by miało tu przyjechać, ale każdy ma prawo do robienia biznesu i oczywiście do kalkulowania ... czyż nie??? pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!!Zbieram po prostu,a przy spodkaniach naszych rozdać.Ale ja Cię nie namawiam do zaklepania.Z mojej miejscowości mam 3 osoby i już nie 15 zł na wysyłkę,tylko 5 zł. na czterech ze mną.Odrazu odpisuję że dla siebie też zamawiam!!!.A sam widzisz że kilka osób się zgłosiłO.o dodatkowej kwocie nic nie pisałem!!!Pozdrawiam!!!!

Kolego nie krzycz,czytaj ze zrozumieniem.Jak zauważyłeś odpowiadają na Twoją propozycję koledzy nie tylko z twojego terenu-dlatego było moje zapytanie o sens takiego rozwiązania.Mnie nie musisz namawiać do"zaklepania",wystarczy żebyś przeczytał mój podpis(również to czerwone).Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego nie krzycz,czytaj ze zrozumieniem.Jak zauważyłeś odpowiadają na Twoją propozycję koledzy nie tylko z twojego terenu-dlatego było moje zapytanie o sens takiego rozwiązania.Mnie nie musisz namawiać do"zaklepania",wystarczy żebyś przeczytał mój podpis(również to czerwone).Pozdrawiam.

Andrzej Najberg

to jest dzial lubuski i niestety niemamy wplywu na to czy ktos z zakopca albo innej czesci kraju bedzie chcial zamowic wlepe u Robinka2. to jest wolny kraj i moze ktos woli przejechac 500 km po wlepe niz zaplacic 5 zeta za przesylke.

pozdro :provw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności